Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Rok 2015 se opět ponese ve znamení bílé svatby – přesněji, svatební trendy opět opanuje bílá. Svatební šaty 2015 totiž budou bez výjimek bílé.

V roce 2015 se opět svatební šaty vrátí ke klasice – k bílé. Zatímco v předchozích letech se za módní považoval spíše odklon od bílé klasiky, svatební šaty 2015 budou bílé, bílé a zas jen bílé. Ani módní návrháři se nevrhli na žádnou extravaganci a spolu s masovými výrobci svatebních šatů drží jeden společní trend – bílou barvu. Dokonce i první dáma svatební módy, americká návrhářka Vera Wang, se po čase opět vrátila k bílé. Musím říct, že vznikla jedna z jejich nejkrásnějších kolekcí svatebních šatů v posledních sezónách. Sice mi trochu schází klasická prezentace na molu, protože návrhářka zvolila místo módní přehlídka pouze prezentaci formou filmu a stylizovaných fotek, to ale na svatební kolekci neubírá nic na dokonalosti. Rozhodně se na svatební šaty Vera Wang pro jaro 2015 podívejte.

Svatební šaty 2015 z kolekce Pronovias Glamour.

Svatební šaty 2015 z kolekce Pronovias Glamour.

10 nejkrásnějších bílých svatebních šatů pro rok 2015

Ráda bych představila 10 nejkrásnějších bílých svatebních šatů pro rok 2015. Mezi nimi samozřejmě nejsou jen ty od Vera Wang, ale také od Oscar de la Renta, Carollina Herrera, Amsale, Moniquhuiller, Neem Khan, Pronovias, Marchesa a dalších návrhářů svatebních kolekcí. Svatební šaty 2015 v bílé barvě vypadají nádherně a v galerii najdete deset nejkrásnějších kousků pro sezónu jaro a léto 2015.

FOTOGALERIE: Svatební šaty 2015

Svatební šaty 2015: klíčové trendy, které musíte znát

  • Barva svatebních šatů 2015: bílá
  • Módní styly a střih pro svatební šaty 2015: krajka, zdánlivá průhlednost, míchání slavnostních a denních stylu (svatební šaty s košilí)

 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail