Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Hledáte vhodný svatební dar pro kamarádku? Máme pro vás hned několik neotřelých nápadů, kterými potěšíte. Žádný z těchto dárku nezapadne v kupě ostatních, často nechtěných svatebních darů.

Vdává se vám kamarádka? Hold vdávat kamarádku, to je někdy stejné jako vdávat dceru. Možná ještě horší. Cimrmanovské „To dá práci provdat dceru!“ si klidně změňte na „To dá práci provdat kamarádku!“ Musíte se pochlubit originálním dárkem. Žádné skleničky, hrnce ani ponorný mixer to rozhodně nezachrání. Co ale vymyslet, aby to nestálo majlant? Mám pro vás pár tipů na svatební dary, které vás doposud nejspíš nenapadly.

Svatba kamarádky dá zabrat – vymyslet originální svatební dar není snadné.

Svatba kamarádky dá zabrat – vymyslet originální svatební dar není snadné.

V první řadě přijďte s darem s předstihem před ostatními. Pro vaši kamarádku jsem vymyslela dárky, které potěší dříve, než řekne před oltářem své „ano“.

Svatební oznámení s nápadem

Darovat originální svatební oznámení? Proč ne? Nejde o to, že necháte kamarádce natisknout za vlastní oznámení, ani že jí pošlete nějaké své vlastní přání. Poraďte či zařiďte jí svatební oznámení online. Takové, které nemusí nikomu posílat poštou, ale současně se jím může chlubit na všechny strany: u známých a rodiny, bývalých spolužáků, kolegů, na svých sociálních sítích… Nezáleží na tom, kolika lidem přejde před očima, protože se nemusí platit každá kopie. V podstatě jde o moderní oznámení, které je webovou stránkou. Tento moderní způsob oznámení je stále oblíbenější a vy jej díky existující službě, která takto originální svatební oznámení nabízí, můžete své vdávající se kamarádce kompletně zajistit. A třeba věnovat jako svatební dárek.

Svatební dar pro kamarádku, který se třpytí, ale nudné zlato to není

Chcete, aby vaší kamarádce zůstala na vás v souvislosti se svatebním dnem nějaká hezká památka? Pořiďte ji krásný lesklý dámský svatební župan s třpytivým nápisem. Shine&Shine župany lze pořídit v lesklém nebo matném saténovém provedení, a to hned v několika barevných odstínech. Jsou nádherně dlouhé, mají slušivý kimono střih a sama se rozhodnete, jaký nápis z prémiových broušených kamínků necháte na župan zhotovit. Jestli to bude něco lascivního jako vzpomínka na vaše společné řádění, nebo něco romantického, čím jí zkrášlíte svatební noc. Dámské svatební župany v různých barvách a s personalizovanými kamínkovými nápisy jsou velkým svatebním hitem.

Dámský svatební župan ozdobíte nápisem dle vašeho přání.

Dámský svatební župan ozdobíte nápisem dle vašeho přání.

Svatební dary – nápady, které ještě stojí za to

Pořád to není to, co hledáte? Nebo chcete dárky hned dva? Věnujte své kamarádce třeba zapůjčení automobilu v den svatby nebo zapůjčení polaroidu. Budete překvapení, jak skvělou zábavu lze s polaroidem zažít.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail