Lidí, kteří touží po chytrých hodinkách, ale nepořídí si je kvůli vzhledu, je dost. Žádnému výrobci se totiž doposud nepodařilo vytvořit takové, které se designem vyrovnají klasickým náramkovým hodinkám. Značka Kronaby se rozhodla to změnit. Její výrobky jsou od 1. dubna dostupné i v ČR, takže pokud je ještě neznáte, je nejvyšší čas to napravit.

Hodinky Kronaby vás dostanou designem. Jsou zrozené ve Švédsku a projevuje se na nich elegantní skandinávský minimalismus. Zároveň jim nechybí nic z klasického hodinářství, mají kožené řemínky, ocelová pouzdra a ručně vkládané indexy. Jen těžko byste na první pohled poznali, že jsou chytré, přesto svými funkcemi ohromí.

Tyto funkce jen tak někde neuvidíte

Chybí jim dotykový displej, mají jen pár tlačítek. I tak se však dokážou spojit s aplikací v chytrém telefonu, zvládnou měřit vaši denní aktivitu, upozorní, když se dlouho nehýbete, ráno vás probudí, zobrazí vám příchozí hovor. Zvládnou prostě všechno, co byste od chytrého pomocníka očekávali, a ještě něco navíc.

Velmi zajímavě zní možnost specifikace, kdo vás může rušit. Hodinky vám budou zobrazovat upozornění pouze od lidí, jimž udělíte privilegium. Dobrou vychytávkou je také odeslání signálu milované osobě, která se tak dozví, že na ni myslíte. Cestovatele potěší funkce automatického nastavení času při přechodu do jiného časového pásma.

A to nejlepší? Na rozdíl od jiných chytrých hodinek nemusíte neustále přemýšlet, zda je máte dostatečně nabité. Baterie se totiž nedobíjí, vydrží dva roky!

Vyberte si ze čtyř kolekcí

Dámské a pánské hodinky Kronaby jsou dostupné ve čtyřech různých kolekcích – Apex, Carat, Nord a Sekel. Vyberou si milovníci kůže i oceli, nabídka barev je rovněž široká. V řadě Carat se nachází i dámské hodinky v populární barvě rose gold.

Značku Kronaby prodává e-shop Hodinky-4pm.cz, v jehož sortimentu najdete dámské, pánské i dětské hodinky různých výrobců.

Zdroj obrázků: Hodinky-4pm.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail