Celoživotní vzdělávání se dnes stalo standardem. Doba klade nároky na stále nové znalosti. I když máme vysokou školu, snadno narazíme na svůj strop. Ukázat, že máme na víc, již nestačí jen tím, že pracujeme více než kolegové, nebo dokonce máme za sebou výrazně lepší výsledky. Stoupat na kariérním řebříčku výš znamená ukázat, že jsme nabití i znalostmi týkajícími se managementu a řízení. K tomu je ideální MBA studium. Studium MBA online lze dnes snadněji skloubit s péčí o rodinu i s prací.

Profesní vzdělávání je v současné době nejžádanějším vyšším vzděláním umožňujícím nám postoupit v kariérním řebříčku, či se udržet na své pozici v silné konkurenci. Kdo neplánuje vědeckou cestu, ani se nechce uplatnit třeba jako vysokoškolský pedagog, nemá potřebu dělat si doktoráty či habilitace. Důležité však je nabytí manažerských znalostí. Někdo je může mít díky praxi, ale vždy je lepší vše dostatečně podpořit i vhodným vzděláním. To nabízí studium MBA.

MBA studium je profesní vzdělávání určeno pro lidi s praxí, kteří chtějí získat vzdělání v oblasti managementu či řízení lidských zdrojů. Pro zahájení studia je nutné mít alespoň bakalářské vysokoškolské vzdělání, případně prokazatelnou praxi na manažerské funkci. Kdo to nemá, má možnost nejdříve absolvovat studium BBA a následně pak vystudovat i MBA. Dalšími možnostmi jsou též studium LL.M. (studium práva určeno pro uchazeče s právním vzděláním, vlastníky společností a management firem), či DBA, které je alternativou k doktorandskému studiu (Doctor of Business Administrations).

 

Výhodou moderního MBA studia již není jen studium v češtině

Dlouho bylo manažerské programy možné studovat pouze v angličtině. To už ale dávno neplatí a program lze vystudovat v českém jazyce. Není to však jedinou výhodou. Studium MBA online na OBEI (Oxford Business Education Institute) je propracovaným studijním programem, který lze zvládnout individuálně dokonce již od 4 do 10 měsíců, a k tomu kompletně online. BBA studium dokonce za 3 měsíce. Nechali jste vysokou školu kvůli kariéře, ale teď cítíte, že by se vám hodilo další vzdělání? Studium MBA online je pro vás ideální volbou.

Studium MBA online na OBEI

OBEI nabízí studium kompletně v češtině a online. Propracovaný vzdělávací program má akreditace IACBS a ACBSS. Pochlubit se může až 20 prestižními garanty studiu a svojí působností na českém trhu od roku 2015. Studium nemusíte začínat pouze v září, či v jiný měsíc. Zahájíte jej skutečně kdykoliv. Velice příznivá je i cena studia. Za studium MBA online zaplatíte 60 000 Kč, za BBA pouhých 36 000 Kč. Studium lze navíc uhradit ve 12 měsíčních splátkách.

Studium MBA online vám otevře zcela nové možnosti

Obstát v dnešní době znamená na sobě neustále pracovat. Díky MBA budete mít výrazně lepší pozici na trhu práce. Otevřou se vám lepší příležitosti a budete na ně připraveni kvalitnějšími znalostmi. Snadněji též dosáhnete vyšší pracovní ohodnocení.

Vystudujte MBA třeba během mateřské či rodičovské dovolené

Díky online možnosti studia je teď MBA studium přístupnější i ženám, které jsou v roli novopečených maminek. Ženy během mateřské a rodičovské často ztratí kontakt s profesí. Jejich kariéra se zpomalí, nebo zcela zastaví. I když se snaží zůstat v obrazu, případně částečně pracovat, nemusí to stačit. Vrátit se však po rodičovské do práce s vyšším vzděláním, to už vás postaví do zcela jiné pozice. Přitom studium MBA online je mnohem méně náročné na čas a organizaci péče o dítě.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail