Monitor se stane dokonalým, až když jej doplní profesionální stolní držák monitoru. Právě on vám jej umožní využívat ergonomicky i multifunkčně.

Monitory dnes už zdaleka nejsou jen stacionární obrazovky k počítačům. Umí být mnohem multifunkčnější, využívat se dají s více zařízeními, nahradí nám televizi i prezentační zařízení. Ale všech těchto přidaných funkcí monitoru nebo televize (protože funkce obou zařízení již téměř splynuly), si užijete až ve chvíli, kdy dokážete s monitorem chytře manipulovat. Tedy nemít jej jen stacionárně položen na pracovním stole, ale pohybovat s ním. K tomu slouží stolní držák monitoru.

Samozřejmě není držák jako držák. Ten, který nám monitor promění skutečně v multifunkční zařízení a současně nebude hyzdit interiér našeho bytu nebo kanceláře, musí umět řadu věcí a samozřejmě rovněž dobře vypadat po designové stránce. Jaké držáky na monitory tedy vybírat?

Stolní držák monitoru toho musí hodně umět a současně dobře vypadat. Jen tak jej dokážete ve spojení s monitorem či malou televizí stoprocentně využít. Skvělé stolní držáky nabízí e-shop Drzakyastolky.cz.

Stolní držák monitoru toho musí hodně umět a současně dobře vypadat. Jen tak jej dokážete ve spojení s monitorem či malou televizí stoprocentně využít. Skvělé stolní držáky nabízí e-shop Drzakyastolky.cz.

Stolní držák monitoru Fiber Mounts F80

Stolních držáku se nabízí nespočet. Zajímavá nabídka stolních držáků na monitory je součást sortimentu e-shopu Drzakyastolky.cz. Jenomže já bych se teď chtěl zaměřit na jeden konkrétní, na stolní držák monitoru Fiber Mounts F80. Věřím totiž, že dokáže po estetické i funkční stránce uspokojit 90 % z vás, kteří po podobném vybavení pokukujete.

Stolní kancelářský držák monitoru Fiber Mounts F80 naznačuje, že jeho primární použití bude v kanceláři. Jenomže rozhodně to není jenom držák na pracovní stůl do vaší kanceláře. Perfektně pracuje s monitory i s menšími televizory. Jeho naprostá unikátnost spočívá v možnostech naklápění a natáčení. Ty jsou skutečně ve srovnání s jinými běžnými držáky na monitory nadstandardní. Obrazovku lze natáčet na obě strany a to až o 180 %, současně lze monitor naklápět nahoru a dolu. Tím ale výčet možností nekončí. Rameno držáku lze v různých místech natáčet a to v jenom místě až o 360 stupňů. Nebudu přehánět když řeknu, že tento stolní držák monitoru si opravdu nastavíte, jak potřebujete.

Stolní držák monitoru Fiber Mounts F80 so přizpůsobíte 100% svým potřebám.

Stolní držák monitoru Fiber Mounts F80 so přizpůsobíte 100% svým potřebám.

U méně kvalitních držáků se setkáváme s tím, že jim chybí systém pro vedení kabeláže. Stolní držák na monitory Fiber Mounts F80 jej má implementován, čímž pak kabeláž nejenže nebrání v možnostech natáčení, které držák má, ale i po estetické stránce je vše hezky ukrytá jak má být. Důležitá je i nastavitelnost tuhosti pohybu. Nestane se vám, že pozici monitoru změníte nechtěně, nebo že se změní sama díky hmotnosti upevněného zařízení. Na druhou stranu máte ale možnost polohu měnit bez použití nadměrné síly, protože stolní držák monitoru má v sobě plynový píst s regulací tuhosti.

Držák monitoru Fiber Mounts F80 je bezpečný a snadno se s ním manipuluje.

Držák monitoru Fiber Mounts F80 je bezpečný a snadno se s ním manipuluje.

Kam se držák Fiber Mounts F80 hodí a jak jej nejlépe upevnit?

Držáky F80 se hodí do již zmíněných kanceláří, do různých provozoven i do obchodů. Snadno si monitor uzpůsobíte výškově tak, aby vás nebolela záda a dobře jste na obrazovku viděli. Kdykoliv máte možnost natočit monitor směrem k zákazníkovi nebo ke kolegům, pokud na něm potřebujete něco prezentovat. Pro firmy a podniky je skvělou investicí vybavit monitory třeba i všechny zaměstnance. Držák totiž umožní ergonomickou práci a vzhledem k benefitům, jenž nabízí, je velice levný. V e-shopu Drzakyastolky.cz stojí pouhých 1299 Kč vč. DPH. U konkurence nepořídíte podobný za méně než třínásobek. Společnost je přitom schopna obratem uspokojit i velice objemné zakázky.

Stolní držák na monitor je skvělý do škol, nemocnic, pro jednací sály i konferenční prostory. Všude tam dokáže nabídnout neskutečné možnosti. A rozhodně patří i do domácností. V dětském pokoji tak lze pro více dětí pořídit pouze jeden monitor, který si snadno nasměřují ke svému pracovnímu místu, kdykoliv jej potřebují, nebo monitor využijí pro pohodlnější her či pro sledování filmů. Skvěle se hodí pro tzv. singles žijících v malometrážních novostavbách. Místo toho, abyste se zahltili technikou, dokážete díky držáku Fiber Mounts F80 zajímavě vyřešit prostor a dokonce se můžete vzdát televize a nahradit ji multifunkčně použitelným monitorem s ergonomickým držákem.

Stolní držák monitoru toho musí hodně umět a současně dobře vypadat. Jen tak jej dokážete ve spojení s monitorem či malou televizí stoprocentně využít. Skvělé stolní držáky nabízí e-shop Drzakyastolky.cz.

Stolní držák monitoru toho musí hodně umět a současně dobře vypadat. Jen tak jej dokážete ve spojení s monitorem či malou televizí stoprocentně využít. Skvělé stolní držáky nabízí e-shop Drzakyastolky.cz.

Držák je stolní, což napovídá, jak a kam se dá umístit. Pro umístění lze využít dva způsoby uchycení. Jednak skrz stolní desku, nebo upevněním přes okraj desky. Držák Fiber Mounts F80 se hodí pro umístění až 6,5kg monitoru. Optimální jsou uhlopříčky od 17“do 27“.

Zdroj obrázků: Drzakyastolky.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail