Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Dámské spodní prádlo má být sice krásné, ale pod oblečením vidět být nemá. Jak si jej tedy vybrat například pod úzké kalhoty nebo leginy? Řešením je stahovací prádlo.

Upnuté kalhoty se nosí stále více. Zatímco dříve si na ně troufly jenom nejštíhlejší z nás, dnes naopak, díky propracovaným střihům, formují i poněkud nepřehlédnutelnější ženské křivky. Jenomže celkový dojem nám často pokazí nevhodné spodní prádlo, které si pod ně oblečeme. Pod upnuté kalhoty by přitom mělo vždy patřit stahovací prádlo, a to nejlépe bezešvé.

Kvalitní stahovací prádlo dokáže být neviditelným i pod upnutými kalhotami nebo leginami. Mělo by být z kvalitního materiálu a bezešvé. Tento sortiment stahovacích kalhotek, ale i dalšího bezešvého a formujícího zeštíhlujícího prádla nabízí Intimidea.

Kvalitní stahovací prádlo dokáže být neviditelným i pod upnutými kalhotami nebo leginami. Mělo by být z kvalitního materiálu a bezešvé. Tento sortiment stahovacích kalhotek, ale i dalšího bezešvého a formujícího zeštíhlujícího prádla nabízí Intimidea.

Pod úzké kalhoty a leginy patří kvalitní stahovací prádlo

Nezáleží na tom, jakou máte postavu. Pokud si oblékáte vypasované kalhoty nebo leginy, je nutné správně vybrat kalhotky, které si pod ně oblékáme. Dobře nevypadají znatelné švy spodního prádla, které dokonce dokážou opticky zkrátit naše nohy, nebo ukázat naši postavu poněkud zdeformovanou. Ještě horší je, pokud nám spodní prádlo zvýrazní buclatější partie. A stává se to běžně. Dobře nevypadají ani různé minimalistické verze kalhotek, které nám zas padají a máme si je pak tendence permanentně popotahovat.

Ideálním řešením pod vypasované kalhoty či leginy jsou kalhotky stahovací. Počítat ale musíte s tím, že mají vyšší pas, což však nevadí, pokud nosíme v podobném střihu i kalhoty, nebo pokud si k nim oblékáme delší vrchní díl – prodlouženou halenku či košili, delší top, případně dlouhé triko.

Co čekat od stahovacích kalhotek?

Stahovací kalhoty perfektně stáhnou bříško, formují zadeček a v delším nohavičkovém provedení umí dokonce ubrat na objemu nohou i ve stehenních partiích. Zajímavostí je možnost stahovací efekt kalhotek aplikovat i na vyšší břišní partie, a to za pomocí korzetové části kalhotek. I tyto modely u kvalitního výrobce spodního prádla najdete.

Stahovací kalhotky ve správně zvoleném střihu umí vyformovat i stehna nebo vyšší břišní partie. Stačí si správně vybrat. Stahovací prádlo v mnoha střizích nabízí Intimidea.

Stahovací kalhotky ve správně zvoleném střihu umí vyformovat i stehna nebo vyšší břišní partie. Stačí si správně vybrat. Stahovací prádlo v mnoha střizích nabízí Intimidea.

Stahovací prádlo jako cesta k lepší postavě

Chceme vypadat krásně, a tak se zajímáme o zdravý životní styl, hubneme, snažíme se slušivě oblékat a maskujeme své nedokonalosti kosmetikou. Jenomže každá se rodíme obdařená něčím, co by si zasloužilo vylepšit. A nejčastěji je to právě naše postava. Pomoci k lepšímu vzhledu jí může právě stahovací prádlo. To nemusí mít pouze podobu stahovacích kalhotek. Praktickým řešením nejen pod upnuté kalhoty jsou postavu formující stahovací bezešvé body. Pohodlně se nosí, poskytují oporu pro prsa, formují naši postavu a hlavně se tváří pod oblečením zcela neviditelně.

Pod upnuté kalhoty lze zvolit nejen stahovací kalhotky, ale i formující bezešvé body. Některé modely Intimidea nabízí přirozenou podporu i v oblasti prsou.

Pod upnuté kalhoty lze zvolit nejen stahovací kalhotky, ale i formující bezešvé body. Některé modely Intimidea nabízí přirozenou podporu i v oblasti prsou.

Na barvě prádla záleží

Kromě kvalitního střihu a materiálu musíme při výběru „neviditelného“ prádla dbát i na jeho barvu. Obecně se doporučuje stahovací prádlo volit v tělovém odstínu. Ten je překvapivě neviditelnější i pod průhlednějšími bílými materiály než klasické bílé stahovací prádlo. Přesto je pro mnoho účelů dobré mít doma prádlo v bílé, černé i v tělové barvě. Pak si snadno ke konkrétnímu oblečení vyberete to nejméně nápadné. Stahovací formující prádlo totiž nechce být vidět. Je jakousi „šedou eminencí“ našeho dokonalého dámského šatníku.

Při výběru stahovacího formujícího prádla, které má být neviditelné, je důležitou vlastností nejen jeho bezešvost, ale i barva. Optimální je tělová, ale pod určité méně průhledné materiály není problém volit bílou nebo černou barvu.

Při výběru stahovacího formujícího prádla, které má být neviditelné, je důležitou vlastností nejen jeho bezešvost, ale i barva. Optimální je tělová, ale pod určité méně průhledné materiály není problém volit bílou nebo černou barvu.

Kde koupit kvalitní stahovací spodní prádlo?

Hledáte kvalitní stahovací spodní prádlo nejen pod upnuté kalhoty nebo leginy? Vyzkoušejte sortiment české společnosti Intimidea, jež je součástí italské skupiny Norman Group. Firma patří mezi největší výrobce v Evropě na trhu bezešvých technologií. Tváří značky je česká modelka Alena Šeredová.

Zdroj obrázků: Intimidea, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail