Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Jestliže hubneme do plavek, rozhodně nám to půjde s větší chutí, když si pořídíme stylové sportovní oblečení pro ženy. Vsaďte na značku 4F.

Již co nevidět se vysvlečeme do plavek. Pokud se této chvíle kvůli přešlapům ve zdravém životním stylu letos v zimě děsíte, je pořád čas s tím něco udělat. Zapomeňte na to, že se k vysněné postavě dopracujete pouhou zdravou stravou. A věřte, že nepomůže ani drastická dieta. Zdravě jíst a současně rozhýbat tělo – to je ideální cesta, jak ještě letos doběhnout, sice na poslední chvíli, na pláž s postavou, kterou vám budou jiní závidět. No a hýbat se sice můžete začít i ve starých vytahaných teplácích, ale ruku na srdce, bude vás to bavit? Sportovní móda pro ženy z e-shopu 4fstore, kterou vám nyní představím, je velice neotřelá, napomáhá nám k výkonům i žádaným výsledkům, je velice ženská a skutečně „in“. Pomůže vám začít, setrvat i uspět na cestě za vysněnou postavou. Takže pokud hubneme do plavek, tak rozhodně ve stylové módě.

Sportovní oblečení pro ženy 4F: to je styl a funkční vlastnosti v jednom.

Sportovní oblečení pro ženy 4F: to je styl a funkční vlastnosti v jednom.

Začátky bývají nejtěžší – pomůže kompresní oblečení

Nejhorší jsou vždy začátky. S entusiasmem doslova rozrazíme dveře do fitness centra, vyběhneme na Letnou či do Obory Hvězda (tedy pokud jsme z Prahy a bydlíme někde poblíž), jenomže se jaksi „necítíme“. Ano, děláme to s cílem vypadat lépe, ale kila navíc či povislé partie v začátcích našeho snažení nám natolik snižují sebevědomí, že to mnohdy vzdáme dříve, než pořádně začneme. Zahalíme se do dlouhých volných tunik či dlouhých šatů a na hubnutí do plavek rychle zapomeneme. V létě si třeba raději uděláme dovolenou do některé z evropských metropolí, nejlépe do té, která je hodně daleko od mořských pláží. Pomoc je ale přitom snadná – pořiďte si na cvičení dámské kompresní oblečení.

Sportovní dámské kompresní oblečení není tak běžné jako kompresní spodní prádlo. To by nám ale pro cvičení rozhodně nebylo pohodlným. Značka 4F nabízí funkční kompresní oblečení, u kterého si nakombinujete například tréningovou sportovní podprsenku a dámské tréningové leginy s vysokým pasem.

Fitness oblečení dámské 4F: Lehké kompresní rychleschnoucí sportovní oblečení se stahujícím efektem bez omezujícího tlaku. Prodyšná sportovní podprsenka boxerského střihu a tréningové leginy s vysokým pasem.

Fitness oblečení dámské 4F: Lehké kompresní rychleschnoucí sportovní oblečení se stahujícím efektem bez omezujícího tlaku. Prodyšná sportovní podprsenka boxerského střihu a tréningové leginy s vysokým pasem.

Nenáročné tvarování postavy lze docílit jógou

Jóga není žádným dynamickým cvičením, díky kterému byste hubly závratnou rychlostí. Má ale řadu výhod. Předně to není pouze cvičení, ale životní cesta, která nás nasměřuje k zdravějšímu životnímu stylu. Umí nám pomoci ke zdravému jídelníčku, ale i k životu bez stresu. Podat pomocnou ruku umí našemu tělu i po fyzické stránce. Zlepší totiž náš metabolismus a zapracuje na naší svalové hmotě. A nic není lepším spalovačem energie v těle než svaly.

Dáte se na jógu? Přidejte si do sportovního šatníku sportovní podprsenku vhodnou pro tuto aktivitu.

Dámská sportovní tréningová podprsenka na jógu. Elastická, rychleschnoucí, v boxerském střihu. Dokonalý vzhled dává podprsence pletený panel na zádech v technice makramé.

Dámská sportovní tréningová podprsenka na jógu. Elastická, rychleschnoucí, v boxerském střihu. Dokonalý vzhled dává podprsence pletený panel na zádech v technice makramé.

Připravte si šortky na horké léto

Kraťasy 2019 mají tvar mírně širších šortek. Střihem se vrací do 80. let a moc nám to v nich bude slušet. V e-shopu https://4fstore.cz/zeny/obleceni.html si je snadno rovnou zkombinujete se sportovní podprsenkou ve stejném designu. Další možností jsou tzv. plážové šortky, které dokonale ladí s plavkami. Přitom i ony se hodí na sport.

4F oblečení dámské: Módní sportovní šortky se vrací svým střihem do 80. let. Ty ze sortimentu 4fstore jsou vhodné pro sport i volný čas.

4F oblečení dámské: Módní sportovní šortky se vrací svým střihem do 80. let. Ty ze sortimentu 4fstore jsou vhodné pro sport i volný čas.

Hubneme do plavek 2019 nejlépe rovnou v plavkách

Zapomeňte na to, že dámské plavky budete potřebovat až těsně před odjezdem na dovolenou. Pro teď si pořiďte sportovní a hups do bazénu! Plaváním se totiž hubne velice efektivně. Na tréningové a kondiční plavání se titěrné plážové modýlky nehodí. Rozhodně byste měla mít v šatníku i kvalitní sportovní plavky. Optimálně jednodílné, nebo dvoudílné ve sportovním provedení.

Dámské sportovní plavky 2019 z 4fstore.

Dámské sportovní plavky 2019 z 4fstore.

Sportovní oblečení pro ženy 4F

Značka 4F nabízí sportovní oblečení dámské, pánské i dětské. 4F je sportovní značka vytvořena pro lidi s vášní pro sport, kteří hledají nové unikátní technologie, funkční oděvy i neotřelý design. Čtyři F v názvu značky, to je Freedom, Fashion, Future a Fit. Značka obléká profesionální sportovce i každého, kdo si chce užít sportovní zážitky a módu současně.

Zdroj obrázků: 4F, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail