Legíny se staly součástí našeho šatníku. Především volnočasového, ale i toho sportovního. Pojďte si zaběhat či zacvičit v legínách, kterým dávají šmrnc barvy a vzory. Atraktivní sportovní legíny nabízí značka Utopy. 

Oblečte si české legíny se světovým designem

Žádný dovoz z Číny, ani z jiné země, kde se oblečení šije v pochybných pracovních podmínkách, mnohdy dětmi. Žádné neověřené materiály, neotestovaná kvalita či nestálé barvy, jež se seperou po prvním praní. Utopy je značka, která nevyrábí oblečení, jež se jako móda pouze tváří, ale módou skutečně je. Kvalitní a funkční, vhodnou  nejen pro volnočasové, ale i sportovní aktivity. 

Barevné sportovní legíny motivují ke sportovním aktivitám.

Barevné sportovní legíny motivují ke sportovním aktivitám.

Omlouvám se za klišé, ale je to prostě tak. Za značkou Utopy stojí zlaté české ručičky. Každý vzor legín navrhli čeští designéři a každý šev sešily české švadleny. Značka je důkazem toho, že poutavá a mladistvá móda dokáže vznikat i u nás. Navíc v top kvalitě.

Jaké jsou barevné legíny Utopy?

Částečně jsme si již odpověděly – ano, jsou to především barevné legíny. Právě barvy a vzory nás umí nabíjet energií a je skutečná radost si nápadité kousky tvůrců Utopy oblékat. Ať již se v nich vydáváme na procházku se psem, kolo, in-line brusle, koloběžku, do fitness, na lekci jógy či zumbu. Jsou to univerzální sportovní legíny, které skvěle padnou a též nám ženám sluší. 

Seznamte s dámskými sportovními legínami české značky Utopy.

Seznamte s dámskými sportovními legínami české značky Utopy.

Legíny, které rozumí ženám

Dámské legíny Utopy mají nejen originální design, ale i řadu vychytávek. Střihově se od nepříjemného nízko posazeného pasu vrátily k tomu, co nám ženám doopravdy sluší – k vysokému pasu, jenž nás zeštíhluje, prodlužuje nám nohy a tvaruje naši postavu do krásy. 

Originální sportovní legíny Utopy se hodí pro sport i volný čas.

Originální sportovní legíny Utopy se hodí pro sport i volný čas.

Pohodlné a decentní sportovní legíny

Legíny jsou z kvalitního a extra pružného materiálu (složení je 82 % nylon, 18% elastan). Jejich velkým benefitem je, že nikdy neprosvítají. Dokonce ani tehdy, když v nich děláte dřepy či jiné „psí kusy“. K tělu perfektně přilnou jako druhá kůže. Nemají dokonce ani žádné všité etikety, které by deformovaly tvar legín, či nás jakkoliv škrábaly, kousaly a tlačily. 

Nezničitelné barvy

Barevné legíny Utopy zůstanou stejně krásně barevnými i po mnoha použitích a praních. Ani po letech používání se nezmění. Potištěny jsou totiž speciální technologií tisku, která je trvanlivou a odolnou. 

Barevné legíny Utopy se neseperou ani po letech.

Barevné legíny Utopy se neseperou ani po letech.

Slow fashion z Utopy.cz

Dejte sbohem fast fashion, která ničí platenu. Značka Utopy nabízí pravý opak – slow fashion. Módu, která vydrží, šetří naši planetu, dává práci českým švadlenkám a též šetří naši peněženku. Protože i když jsou zdánlivě legíny Utopy o něco dražší než ty levné z běžných obchodů, díky své kvalitě vydrží mnohem déle. 

Zdroj obrázků: Utopy, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail