Kde nakoupit kvalitní a elegantní spodní prádlo, košilky, pyžama nebo župany? Představím vám osvědčeného prodejce i pár zásad pro nákupy.

Na začátku roku jsem četla 10 předsevzetí redaktorky jednoho ne příliš povedeného lifestylového módního plátku a jedním bylo, že si konečně pořídí kvalitní a elegantní spodní prádlo. Pro mne je to věc nepochopitelná, protože nosit pod hezkými hadříky také slušivé, dobře padnoucí a neobnošené spodní prádlo pokládám za naprostou samozřejmost. Šetřit na spodním prádle se nevyplatí z mnoha důvodů. Nejenže se držím hesla: „nikdy nevíte, kde se budete muset svlékat“, ale současně vědění, že mi sluší nejen svetřík, ale i to pod ním, je dokonalá terapie na zvedání sebevědomí. Navíc spodní prádlo, že kterého nám třeba „vyrostla“ naše prsa a zadeček, případně které nám vlastně nesedělo nikdy, může způsobovat i vážné zdravotní problémy. U nevhodných podprsenek si můžeme navodit úmorné bolesti zad, migrény, či dokonce ještě vážnější problémy, jenž mohou způsobit neustále nás tlačící kostice. Z nevhodného střihu kalhotek si umíme navodit záněty, z nevhodného materiálu nevzhlednou a svědivou vyrážku. Spodní prádlo prostě nesmí stát na konci našeho zájmu o oblečení,. Oblékáme si jej jako první a tak musí našemu šatníku dávat kvalitní a pevné základy.

Kvalitní spodní prádlo, které nám sluší, je základem šatníku.

Kvalitní spodní prádlo, které nám sluší, je základem šatníku.

Jak poznáte kvalitní spodní prádlo?

  1. Termín kvalitní je velice individuální, protože máme na prádlo různé preference. Pravdou však je, že by na mělo střihově dobře padnout, materiálově být příjemné a nemělo se by se rozpadnout po pár praních.
  2. Spodní prádlo nakupujte vždy v setech. Sebenádhernější podprsenka ztratí kouzlo, když k ní nedoladíte správné kalhotky.
  3. Kvalitní bavlna, luxusní materiály i materiály vhodné pro sport – každý z nich má místo ve vašem šatníku a samozřejmě se hodí pro danou specifickou příležitost.
  4. Nevybírejte si střihy podle toho, jak se vám líbí na jiných. Základ je, aby spodní prádlo vypadalo dobře na vás.
  5. Stahovací prádlo má postavu formovat, ne deformovat!

Košilky a pyžama jako základ domácího šatníku

Další důležitý kousek šatníku, který sice většině zůstává ukryt, přesto však může doslova „zabít“ naši eleganci, jsou noční košilky a pyžama. Přitom přiznejte, kolikrát v nich trávíte pomalu celý víkend, když se třeba rozhodnete chvíli lenošit a chvíle se protáhne na celý den? Kolikrát se po podvečerním koupeli oblečeme rovnou do pyžama a kolikrát z košilky uděláme svůdný kousek lákající partnera?  A to mnohdy nemusí jít ani o košilky patřící do kategorie „erotické“. Mimo to je právě pyžamo či noční košile z velké části odpovědna za to, jak se nám spí. Těsná guma, kroutící se střih, kousavý materiál či materiál, ve kterém se potíme – to vše může způsobit, že se v noci pořádně nevyspíme. Na tom, v čem spíme záleží – nezapomeňte na to.

Široký sortiment košilek a pyžam koupíte v e-shopu Pradlo-elegant.cz

Široký sortiment košilek a pyžam koupíte v e-shopu Pradlo-elegant.cz

Široký sortiment košilek a pyžam koupíte v e-shopu Pradlo-elegant.cz

Široký sortiment košilek a pyžam koupíte v e-shopu Pradlo-elegant.cz

Župany – jeden ale nestačí!

Náš vztah k županům se liší. Některé z nás mají jenom svůj bazénový či saunový župan, pro jiné je župan nevyhnutností po každém koupeli, pro jiné je župan nástrojem svádění partnera či symbolikou ženství. Župany tak mají různé funkce a dle nich se pak liší materiál, délka či celkový střih županu. Když má župan zahřát, je lepší dlouhý a z hřejivého fleece. Když jím chceme v koupelně nahradit ručník a obléct jej na mokré tělo, rozhodně je lepší bavlněné froté. Pro léto k plavkám jsou ideální krátké župany. No a k již zmíněnému svádění samozřejmě nejlépe vypadají saténové krátké župany dokonale sladěné se saténovou košilkou. No a teď se zamyslete, kolik županů vlastně potřebujete. Já na ně potřebuji mít vyhrazené jedno křídlo ve skříni!

Dámské, pánské i dětské župany z různých materiálů a v několika délkách koupíte v e-shopu Pradlo-elegant.cz.

Dámské, pánské i dětské župany z různých materiálů a v několika délkách koupíte v e-shopu Pradlo-elegant.cz.

Spodní prádlo, košilky, pyžama a župany z e-shopu Prádlo-elegant.cz

Ráda bych vám představila i konkrétního prodejce, kde se dá kvalitní a elegantní spodní prádlo, župany, košilky a pyžama koupit. E-shop www.pradlo-elegant.cz nabízí skutečně rozsáhlý dámský sortiment, stejně tak, jako sortiment pro muže a děti. Musím říct, že například pokud jde o župany, myslím, že jsem na tolik vzorů a střih a jednom jediném místě ještě nikdy nenarazila. Jde o osvědčeného prodejce s rychlým dodání a možností výměny zboží. Vše, co na stránkách vidíte, je skutečně i skladem.

Zdroj obrázků: FL, Prádlo-elegant.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail