Špindlerův Mlýn nabízí atraktivní sportovní vyžití a relax v zimních i v letních měsících. Ubytujte se v atraktivním prostředí Amenity Resort.

I když se v poslední době vydáváme pořád častěji na dovolenou do zahraničí, a to dokonce i na tu zimní, mnohdy je to škoda. České hory totiž nabízí stále větší komfort a mnohdy tak překvapí i ty nejnáročnější z nás. Ideálním příkladem je Amenity Resort ve Špindlerově Mlýně. Amenity Hotel je umístěn v nádherném prostředí přímo na svahu. Jde o ideální lokalitu pro lyžování, trávení vánočních svátků, oslavy Silvestra, pro pobyty s dětmi o zimních či jarních prázdninách, ale rozhodně nezklame ani tehdy, pokud se rozhodnete užít si hory v jiných než zimních měsících.

Amenity Resort – to je Špindlerů Mlýn plný atrakcí

Amenity Hotel ve Špindlu nabízí čtyřhvězdičkové ubytování, ve kterém nechybí skvělá restaurace s úžasným výhledem, bazén, wellness, bowling či hrací koutek pro děti. Ubytovat se lze i v plně vybavených apartmánech s hotelovým servisem. Kdykoliv, ať už po na lyžích stráveném dnu, nebo třeba v teplejších měsících, si lze užít vyhřívaný bazén s atrakcemi i skvěle vybavené wellness centrum s párou, saunou, chladícím bazénem, i se speciálním Kneippovým chodníkem pro prokrvení nohou i stimulaci celého krevního oběhu. Součástí Amenity Resortu Špindlerův Mlýn je  zcela privátní wellness, kde si užijete soukromí v páru, případně v užším kruhu přátel či rodiny.

GALERIE: Hotel Amenity Resort ve Špindlerově Mlýně

Aby se děti nenudily

Amenity Resort Špindlerův Mlýn je ideální místo i pro dovolené s dětmi. Dětský koutek s různými hrami, trampolínou i stolním fotbálkem často zabaví nejen samotné děti, ale i dospělé. V teplejších měsících je pro děti k dispozici i perfektně vybavené dětské hřiště. Zde nechybí lanová prolézačka, klouzačka, houpačky ani pískoviště. Pro děti je samozřejmě velkou atrakcí i bazén nebo umístění hotelu přímo na svahu, kde se hned po příjezdu dokážou v zimě zabavit přímo ve sněhu na svahu.

Šindlerův Mlýn si oblíbily i firmy

Amenity Resort neoslovuje jen páry nebo rodiny. Stal se oblíbeným místem pro různé konference nebo firemní teambuildingy. Hotel nabízí profesionální vybavení pro jejich pořádání, včetně komplexního technického vybavení a ozvučení. Součástí je gastronomický servis i další služby. V kombinaci s atraktivním ubytováním, nádherným místem a řadou skvělých možností wellness a sportovního vyžití, jde skutečně o perfektní místo pro potřeby firemních kolektivů.

Proč si vyrazit do Špindlu?

Šindlerův Mlýn a okolí Amenity Resort nabízí řadu skvělých možností pro zábavu a sport. Lyžovat máte možnost v skiareálu Špindlerův Mlýn Labská. Jeho součástí je nově postavená třísedačková lanovka. Pro malé lyžaře je určen rodinný vlek Krausovy Boudy, vzdálený pouhých 50 metrů od Amenity Resort. Pro večerní lyžování je vhodná sjezdovka Maja Sport s jednostopým vlekem typu Poma.

Sjezdovým lyžováním však zimní radovánky ve Špindlu nekončí. K dispozici jsou upravované běžkařské trasy a zkusit lze i tzv. snowtubing – jízdu na sněhu ve speciálním nafukovacím kruhu. Kdo má zájem o bruslení na ledě, rovněž nepřijde zkrátka. Stejně tak jako ten, kdo se rozhodne pro vyzkoušení čtyřkilometrové sáňkařské dráhy.

Pro teplejší měsíce lze doporučit samozřejmě turistiku, ale i minigolf. Specialitou je Monkey park s bobovou dráhou HappyWorld. Jde o naprosto nejdelší krkonošský lanový park s 32 překážkami nacházejícími se ve výšce od třech do sedmi metrů nad zemí v korunách stromů. Do toho máte možnost využít i bobovou dráhu. Všechny tyto atrakce naleznete na skok od Amenity Resort.

Zdroj obrázků: Amenity Resort, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail