Sbírejte a tvořte si vlastní šperky ze stříbra! Stříbro existuje i v podobě pro alergiky a stříbrné Gaia náramky předčí i dražší konkurenci!

Žena a šperky – to je skutečně neoddělitelná dvojice. Pro mnohé ženy je láska ke šperkům dokonce jakousi sběratelskou vášní. Šperky jsou na rozdíl od módy v podobě oblečení nebo bot nadčasové. Jejich hodnota v čase neklesá – právě naopak. A to nahrává tomu, že si samy pořizujeme stále nové a nové šperky, ale taky je dostáváme jako dárky. Náramky, přívěsky, řetízky, náušnice či různé zdobné korálky– to vše nás provází od útlého dětství. A co je dnes nejmódnější? Jsou to šperky, které si můžeme dotvářet samy, nebo které dávají jiným šanci nás vždy znovu a znovu obdarovat bez rizika, že se netrefí do našeho vkusu. Jde o šperky, které dokážeme znovu a znovu doplňovat novými komponenty. Každý z nich může být vzpomínkou na významnou událost v našem životě nebo třeba na romantickou epizodu. A obdarovat můžeme kdykoliv i samy sebe. Šperky, které toto všechno umí, vám teď představím. Jmenují se Gaia, vyrábí se v Itálii a jsou skutečně nádherné.

Gaia koncept má italskou duši

Sbírkové korálky na špercích typu Pandora zná téměř každý. Méně známý je koncept dánské značky Trollbeads. Obě tyto značky jsou však docela drahé a mnohé z nás proto právě jejich cena odradila od nákupu. Existuje však i stejně kvalitní a mnohem levnější řešení. Italská šperkařská společnost BASSANO COLLECTION GROUP vyrábí nádherné šperky Gaia postavené na stejném sběratelském principu. Své zastoupení má i v Česku a šperky Gaia – od náramků, přes korálky a přívěšky – koupíte i u nás. Dostupný sortiment si můžete prohlédnout v e-shopu Infinitysilver.cz.

 Šperky Gaia jsou uceleným konceptem italské šperkařské společnosti BASSANO COLLECTION GROUP. Dostupné jsou i v Česku.


Šperky Gaia jsou uceleným konceptem italské šperkařské společnosti BASSANO COLLECTION GROUP. Dostupné jsou i v Česku.

Poskládejte si jedinečný Gaia náramek!

Jak to vlastně s náramky Gaia funguje? Na základní náramek si můžete postupně navlékat další a další korálky nebo přívěsky. Kdykoliv můžete udělat radost sama sobě, nebo můžete dát rodině a známým vědět, čím vás mohou při narozeninách, pod stromečkem, u promocích či u jiných příležitostí obdarovat. Udělejte ze svého náramku více než jen šperk. Každý nový korálek nebo přívěsek vám může připomínat vaše blízké, přátelé i prožité životní okamžiky na které ráda vzpomínáte.

Stříbrné Gaia náramky – seskládejte si je podle své fantazie!

Stříbrné Gaia náramky – seskládejte si je podle své fantazie!

Infinitysilver.cz nabízí více než 200 druhů navlékacích korálků a přívěsků v podobě postaviček, srdíček, rostlinných motivů či zvířátek. Jsou vyrobeny ze stříbra (ryzost stříbro 925/1000) a zdobí je slavné muránské sklo vyráběno na benátském ostrově Murano i Swarovski krystaly v mnoha barvách. V nabídce nechybí smaltované přívěsky i přívěsky se zirkony. Přestože jsou mezi šperky Gaia nejoblíbenějším artiklem náramky, z jednotlivých komponentů si lze vytvořit také náušnice nebo náhrdelníky.

Stříbro existuje i pro alergiky – nemusíte si jej odpírat!

Šperky Gaia i další sortiment Infinitysilver.cz staví na stále větší oblíbenosti stříbra i na jeho cenové dostupnosti. Stříbrné šperky si nemusíte upírat ani pokud trpíte alergií na stříbro. V sortimentu Infinitysilver.cz najdete šperky z rhodiovaného stříbra, což je galvanická úprava, která nejenže stříbro chrání před oxidačními vlivy a následní černáním, ale stříbro se následně stává antialergickým. Rhodiování umí zpomalit proces stárnutí povrchu stříbrného šperku. Chrání stříbro před korozivním černáním a zvyšuje jeho lesk. Rhodium je antialergické a zdravotně nezávadné. Stříbrné náušnice, náramky, náhrdelníky, přívěsky i řetízky, stejně tak jako dětské šperky ze stříbra, si teď může užít každý.

Stříbrné náušnice s antialergického rhodiovaného stříbra. Koupíte je na Infinitysilver.cz

Stříbrné náušnice s antialergického rhodiovaného stříbra. Koupíte je na Infinitysilver.cz

Dárkové předměty ze stříbra – stříbrná krabička a stříbrné manžetové knoflíčky. Koupíte je na Infinitysilver.cz

Dárkové předměty ze stříbra – stříbrná krabička a stříbrné manžetové knoflíčky. Koupíte je na Infinitysilver.cz

V nabídce Infinitysilver.cz najdete také zajímavé dárkové předměy ze stříbra, jako například stříbrné visačky na lahve s vínem či destiláty, stříbrné krabičky, manžetové knoflíčky, stříbrné záložky do knížek či stříbrná chrastítka.

♥ TIP

Výhody nakupování na Infinitysilver.cz – nyní akční sleva!

AKCE! Získejte slevu 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč.

Slevový kód: SAK225

Akce platí do 31. července 2015.

Další výhody nákupu
  • Veškeré zboží je skladem.
  • Expresní dodání je samozřejmostí.
  • Doprava nad 1500 Kč je zdarma.
  • Věrní zákazníci mohou využívat slevové akce.

Zdroj obrázků: Infinitysilver.cz, BASSANO COLLECTION

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail