Přetéká vaše šperkovnice kdejakou bižuterií a šperky, kterým chybí duše? Sáhněte po jiných. Šperky Tous jsou doslova nápovědou pro šperkovnici moderní ženy.

Naše doba je spojená spíše s nadbytkem než s nedostatkem. Pravdou ale je, že i pokud jde o šperky, vlastníme zejména velké množství cetek než kvalitní šperky. Úspěšní lidé však dnes preferují minimalismus, který je šetrný k životnímu prostředí a jde ruku v ruce s tzv. trvale udržitelným rozvojem. To ale neznamená, že bychom měly zanevřít na ženskou krásu. Právě naopak. Pouze místo na skříně plné nekvalitních hadříků, vsaďme na kvalitní univerzální a vzájemně kombinovatelné kousky, které doplníme nádhernými šperky s vlastní duší. Takovými, které patří k ženské podstatě. Připravila jsem pro vás malou nápovědu, které to jsou. Sáhla jsem po špercích značky Tous, jež je dokonalým příkladem toho, že žena a šperk k sobě prostě neoddělitelně patří. Podívejte se na šperky, které by ve svém šatníku, ač minimalistickém, neměla opomenout žádná z nás.

Šperky Tous jsou ženské a mladistvé současně. Žádné jiné do své šperkovnice nepotřebujete.

Šperky Tous jsou ženské a mladistvé současně. Žádné jiné do své šperkovnice nepotřebujete.

Perly: každá žena potřebuje perlové náušnice

Perly jako takové jsou nadčasové. Nosí se již od doby kamenné. Když si dnes máme vybavit perly, obvykle si představíme některou slavnou krásku ze 60. let a na ní perlový náhrdelník. Jenomže to není ideální moderní spojení. Perly jsou velice decentním šperkem se silnou symbolikou a se specifickou filosofií. Avšak nápady fashion magazínů, jak nosit perové náhrdelníky na fleecovou mikinu, tento symbol ženskosti zcela degradují. Vzpomeňme si na „dámu s perlami“, Coco Chanel, a na to, jakou eleganci dokázala dát právě ona spojení „dámské oblečení – perly“. Dnešní doba ale vzhledem k ležérnosti oblékání perlovým náhrdelníkům příliš nepřeje. Každá žena by však měla vlastnit perlové náušnice.

Náušnice s perlou jsou nádherným šperkem, který se „nepopere“ s vašimi džínami, s letními maxi šaty, s pracovním kostýmkem, ani s firemním dress code jakéhokoliv stylu. I když vás v práci oblečou do nepříliš lichotivého oblečení, perly vám vrátí ženskost.

Každá žena by měla vlastnit perly. Základem jsou perlové náušnice. Později je můžete doplnit o další šperky s perlami. (Obrázek: Perlové šperky Tous)

Každá žena by měla vlastnit perly. Základem jsou perlové náušnice. Později je můžete doplnit o další šperky s perlami. (Obrázek: Perlové šperky Tous)

Perlové náušnice by měly být základem šperkovnice moderní ženy. Můžete si vybrat pouhou nenápadnou perličku osazenou v neviditelném „loži“, nebo kousky decentně dozdobené diamanty. Dětské náušnice s perlou lze pořídit již své čerstvě narozené dceři. Pokud zvolíte ty se symbolickým Tous medvídkem, budou infantilně dětské, ale současně nadčasové, takže mohou vaši dceru doprovázet od narození až do zralého věku. Nikdy nevyjdou z módy a nikdy je nebude nevhodné nosit.

Právě perlové náušnice dokážou být tím, co vás dokáže jako ženy v rodině spojit. Můžete si pořídit stejné, nebo podobné perlové náušnice napříč generacemi. A třeba je dále doplňovat dalšími krásnými a symbolickými šperky s perlami. A moje rada? Více než perlový náhrdelník si dnes užijete perlový náramek. Ty z Tous nabídky jsou opět neodolatelné. Podobné, jako perlové prsteny. Věděli jste, že perlový prsten se hodí i jako zásnubní?

♥ TIP:

Podívejte se na nádhernou kolekci perlových šperků Tous pearls.

Antiageing šperky: vsaďte na dětskou symboliku

Možná jste čekaly, že vám jako druhý „must have“ šperk pro ženy doporučím šperk s diamantem, nebo s kamenem podle vašeho znamení. Proto vás nejspíš překvapím. K moderní ženě patří neoddělitelně antiageing šperky. Používáme omlazující séra, snažíme se oblékat tak, aby nám oblečení ubíralo léta, propadly jsme možnostem estetické medicíny. Jenomže omladit nás umí i šperky. Stejně tak, jak z nás ve třiceti udělat šedesátnici. Jak tedy na výběr antiageing šperků?

Antiageing šperky si hrají se symboly dětství, jako je například medvídek. Mladistvost jim ale přidávají rovněž odvážné a pozitivní barvy.

Antiageing šperky si hrají se symboly dětství, jako je například medvídek. Mladistvost jim ale přidávají rovněž odvážné a pozitivní barvy.

Je to snadné, vsaďte na již zmíněné „infantilní“ symboly. Což myslím v pozitivním slova smyslu. Nebojte se dětských motivů na špercích. Neříkám, že si máte pořídit nevkusnou bižuterii s krtečkem. Správnou cestu nabízí šperky Tous. Jejich symbol, medvídek, se objevuje na všech špercích a produktech značky. A právě medvěd je velice často naší první hračkou v dětství. Nebo alespoň jednou z nich. Pro mnohé z nás je symbolem dětství, vzpomínkou na bezstarostná léta, a tedy symbolem mladosti i zdrojem energie. A díky šperkům Tous náš může tento antiageing symbol doprovázet celý život.

Hodinky: z funkčního doplňku se stal šperk

Ruku ženy by měl vždy zdobit šperk. Řada z nás však pokládá náramky za nadbytečné a prsteny za obtěžující. A to přestože módu a šperky milujeme. Řešení existuje – vraťte se k hodinkám. Dnes už vyrostla generace mladých žen, které hodinky jako funkční doplněk ani nezažily. Narodily se do digitální doby smartfonů, které  nepouštíme z ruky a samy o sobě slouží jako ukazatel času. Hodinky ale nezavrhujte. Z funkčního doplňku povýšily na módní. Nosit je lze jako módní náramek, který však nepřekáží. Perfektně sedí na ruce a dokážou dokonale doplnit náš každodenní, třeba i minimalistický outfit.

Tous hodinky můžete nosit jako šperk.

Tous hodinky můžete nosit jako šperk.

Tous hodinky jsou světoznámou značkou, a když budete hledat kvalitní hodinky jako šperk, sáhněte zrovna po nich. Nesnaží se podbízet nadplánovou extravagancí. Nabízí decentní vzhled bez toho, aby nudil. Jsou ženské, luxusní a vkusné současně.

Šperky Tous

Tous patří mezi nejprestižnější šperkařské firmy světa. Ze španělské rodinné hodinářské firmy, založené v roce 1920, vyrostla luxusní značka šperků, která dobila svět. A nově i Českou republiku. Šperky Tous doprovází tradiční symbol značky – medvídek. Objevuje se na všech špercích, hodinkách a dalších produktech značky a dává jí mladistvý charakter. Přes svoji luxusní nabídku zůstávají Tous šperky cenově dostupné každé z nás. Pokud preferujete životní minimalismus, jsou to právě kousky z nabídky Tous, které byste si měla pořídit. Jsou ženské, symbolické a s několika kousky vytvoříte svoji charakteristickou šperkovnici.

Zdroj obrázků: Tous, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail