Do sněhu patří sněhule. Nejsou to jen boty pro děti. Snoboot sněhule jsou módní funkční boty, které nepokazí váš jinak dokonalý zimní outfit.

Nevím jak vy, ale já jsem čistokrevný městský člověk a z toho pak plynou problémy, když mám zejména v zimě opustit pražské „kočičí hlavy“, které sníh vidí skutečně jen sporadicky. Žádné z kozaček, které jsou spíše na parádu, než k tomu aby zahřály, se na hory vzít nedají. Takže mne jednou za čas čeká nákup bot, které vydrží více než jen vystoupit z auta v podzemní garáži nebo přejít pět metrů po chodníku poté, co vylezu z taxíku. Letos mám svůj nákup za sebou a i sama jsem překvapena, že mi nákup sněhulí udělal větší radost, než nákup nových kozaček či lodiček za super cenu v letním výprodeji. To tak bývá – objevíte značku, kterou jste doposud neznaly a doslova vás uchvátí. I když s módou dělám, určitě omluvíte, že skutečně nemohu znát všechny značky světa a že mojí prioritou už vůbec nejsou sněhule. Ale teď se všechno změnilo, protože Snoboot sněhule musí dostat každou fashionmaniačku.

Snoboot sněhule nejsou jen luxusní krásky, ale skutečně funkční zimní boty do zasněžených hor. Koupíte je na Svetbot.cz.

Snoboot sněhule nejsou jen luxusní krásky, ale skutečně funkční zimní boty do zasněžených hor. Koupíte je na Svetbot.cz.

Snoboot sněhule jsou luxus do sněhu

Kupujeme si drahé lyže, hezké a luxusní oblečení na lyže a pak to obvykle pokazíme botami. Mnohdy si na lyže vyrazíme v těch, které běžně nosíme ve městě a pak se divíme, že si nohu nezlomíme na lyžích na svahu, ale už poté, co vykročíme z horské chaty a uklouzneme na první vrstvě sněhu. Do hor patří sněhule. Ty nejúžasnější jsem pro vás objevila… tedy až na to, že si nejspíš budete mít problém vybrat, protože všechny Snoboot sněhule jsou barevně tak úchvatné, že i já sama jsem se vlastně nakonec vůbec nemoha rozhodnout a pořídila si modely hned dva.

Ale abych se nechovala jako šílenec, který na botách umí ocenit jen barvičky. Snoboot nejsou jen luxusní sněhule, ale skutečně extra kvalitní zimní boty do sněhu. Jsou teplé a to i díky vyvýšené podešvi, která zabraňuje rychlému proniknutí chladu k noze. Vzorek je hrubý, takže neklouže. Vršek boty má několik designů, je z nenasákavé odolné textilie a vnitřek boty je zateplený kožíškem.

Snoboot sněhule – ideální krásky do sněhu. Koupíte je na Svetbot.cz.

Snoboot sněhule – ideální krásky do sněhu. Koupíte je na Svetbot.cz.

Sněhule, které proměníte podle své okamžité nálady

Mám ráda módu, která umí být variabilní. Zbožňuji bundy, ze kterých mohu za dvě vteřiny udělat vestu či je převrátit na ruby a získat zcela nový design bundy. Miluji kalhoty, které snadno proměníte na kraťasy i halenky, které díky odepínacím límcům a jiným ozdobám dokážou vypadat během vteřiny zcela jinak. U bot to bývá složitější. Ty obvykle moc prostoru pro změnu neposkytují. Snoboot sněhule naopak. Spolu s botami dostanete tkaničky navíc v jiném designu, takže už pomocí tkaniček dokážete snadno změnit vzhled sněhulí. Z boty lze rovněž odepnout vrchní lem, čímž se vzhled krásek opět změní. Takže velice snadno máte z jedněch bot hned čtvery.

Snoboot boty nejsou pro snoby – kupte si je na Světbot.cz

Krásné Snoboot sněhule nepatří mezi nejlevnější, ale kvalita a móda prostě něco stojí. Základní cena je 5299 Kč. Boty prodává Světbot.cz a nákupy u něj jsou spojené s řadou výhod. Stačí se jako zákazník registrovat a své sněhule Snoboot máte hned levnější – za cenu 4769 Kč. K tomu získáváte automaticky 250 korunový kupón na další nákup. A doprava je zdarma. Takže cena nám příjemně klesla.

Přiznám se, že jsem na Světbot.cz nakupovala poprvé, ale rozhodně se vrátím. A nejen proto, abych využila 250 korunový kupon. Na sortiment se podívejte samy – já osobně si v něm mám co vybrat. Co potěší při nákupu jako bonus navíc je garance nejnižší ceny a možnost vrácení a výměny zakoupených bot zdarma nejen dle zákonní lhůty, což je dva týdny, ale dokonce do 30 dnů. Mnohokrát se mi stalo, že mi prostě 14 dnů nestačilo. Ne že bych hned nepoznala, že mi některé zboží nevyhovuje, ale prostě jsem neměla čas se tím zabývat. Prodloužená lhůta na vrácení zboží mi vyhovuje i tehdy, kdy někomu nakupuji dárky. Nechci si to nechávat na poslední chvíli, ale pak je standardních 14 dnů na vrácení málo. A trefte se dceři do velikosti bot, když jí noha poporoste co dva měsíce.

Světbot.cz je skvělé místo pro nákup dámské, pánské a dětské obuvi i dalších módních doplňků.

Světbot.cz je skvělé místo pro nákup dámské, pánské a dětské obuvi i dalších módních doplňků.

Zaplatím až po vyzkoušení

V zahraničí, konkrétně v Německu, je to docela běžná praxe. Objednáte si v e-shopu zboží a zaplatíte za něj až poté, co si jej vyzkoušíte. Zboží, které vám nevyhovuje vrátíte ve smluvené lhůtě zpátky prodejci. Nově takto lze nakupovat i u nás a odložené platby pro své zákazníky vyžívá i v e-shopu Světbot.cz. Služba se jmenuje Kup najisto, zvolíte si ji standardně jako jeden z tipů platby a za drobný poplatek 39 Kč a při splnění podmínek služby ji snadno využijete. Velice příjemná novinka pro nás, kteří nikdy nevíme, jaká velikost nám nakonec sedne. Takto si klidně objednám velikosti dvě. Neplatím předem, ani nekupuji na dobírku – zaplatím jen to zboží, které vyzkouším, sedne mi a já si jej ponechám. Splatnost faktury, která vám bude v rámci využití služby Kup najisto vystavena je 14 dnů.

Zdroj obrázků: FL, Světbot.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail