Říkáte si, že na Slovensko můžete pohodlně dojet sami, na vlastní pěst? Je to sice pravda, ale mnohem lépe uděláte, pokud zvolíte Slevomat pobyty pro dva. Proč? To vám aktuálně vysvětlíme.

Hlavním důvodem je určitě cena, jelikož ta bývá výrazně vyšší, než pokud budete daný zájezd kupovat standardní cestou. Dalším důvodem je též to, že v nabídce najdete jenom prověřené cestovní kanceláře a prověřené ubytovací kapacity. Tím ale výhody také nekončí. Posledním důvodem je bohatý výběr možností, kam se budete moci konkrétně zajet podívat. Zjistěte to spolu s námi.

V létě i v zimě jsou příjemné wellness pobyty pro dva. Kvalitní ubytování za zvýhodněné ceny vám nabídne Slevomat.

V létě i v zimě jsou příjemné wellness pobyty pro dva. Kvalitní ubytování za zvýhodněné ceny vám nabídne Slevomat.

Slevomat a Tatry – kombinace která nezklame

Je jasné, čím naši sousedé lákají nejvíce. Jsou to právě jejich hory, konkrétně potom Vysoké Tatry a Nízké Tatry. Není proto divu, že právě sem najdeme na Slevomat nejvíce pobytů. A to nejenom těch zimních, které dokonale nadchnou všechny milovníky nádherných sjezdovek, ale i nádherných panoramat. Vyrazit lze totiž i v létě. Proč? Jelikož v tomto období je daná oblast jako stvořená pro milovníky pěší turistiky, stejně jako pro milovníky jízdy na kole. Malebná příroda všude okolo zkrátka dokáže potěšit po celý rok.

Nádherné ubytování můžete spojit s wellness, ale i s pobytem v přírodě – třeba na kole. Slevomat nabízí zvýhodněné pobyty pro dva.

Nádherné ubytování můžete spojit s wellness, ale i s pobytem v přírodě – třeba na kole. Slevomat nabízí zvýhodněné pobyty pro dva.

Zkuste i Slevomat pobyty pro dva a vyrazte za poznáním, nebo odpočinkem

Rádi cestujete se svým partnerem? Ani vás nabídka tohoto slevového portálu nezklame. Je jasné, že dané Slevomat pobyty pro dva jsou zaměřené trochu jiným směrem, než je nutně sportovní aktivita. V první řadě to může být třeba pobyt ve wellness hotelu, stejně jako pobyt ve vyhlášených lázeňských střediscích. Může to být ale i zájezd poznávací, kdy se podíváte na nejzajímavější místa celého Slovenska. A pokud se chystáte poprvé, nedělejte kompromisy a zvolte si zájezd do města největšího, a to do Bratislavy. Ta je jako výchozí bod ideální volba pro každého milovníka kultury, historie, ale třeba i místního chutného jídla.

Zdroj obrázků: Shutterstock.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail