Hledáte ideální pilník na nehty, který je funkční a neotupí se? Takovým je skleněný pilník, který je vhodné doplnit i skleněnou pedikurní škrabkou.

Pilník je podstatnou součástí naší kosmetické výbavy. Ženy se bez ní neobejdou, muži si jej od nás často tajně půjčují. Doba kovových pilníků je již tak trochu za zenitem. Přetrvávají s námi zejména díky tomu, že jsou součástí kompletní manikúry, kterou jsme si obvykle pořídili. Jako škrabky na paty jsou až příliš nešetrné k naší pokožce. Mnohem používanější jsou dnes papírové jednorázové pilníky na nehty. Ale ruku na srdce, kdo z nás by je vyhodil po jednom použití? Přitom právě ony mohou být nebezpečným semeništěm nehtových plísní. Ideálním materiálem pro pilníky ne nehty, ale i pro škrabky na paty, je sklo. Máte už svůj skleněný pilník? Nejenže je hygienický, protože se dá i v domácích podmínkách snadno sterilizovat, je ale i mnohem šetrnější nehtům než jakýkoliv jiný pilník. Navíc má téměř neomezenou životnost. V podstatě nikdy se neztupí.

Skleněný pilníky Enii-nails jsou hygienické, funkční a mají téměř neomezenou životnost, protože se neztupí.

Skleněný pilníky Enii-nails jsou hygienické, funkční a mají téměř neomezenou životnost, protože se neztupí.

Skleněný pilník je ideální jako prevence proti lámání a třepení nehtů

Povrchy kovového i papírového pilníku bývají příliš hrubé, což je pro naše nehty při pilování velice nešetrné. Často tak dochází k třepení nehtů nebo se podpoří jejích lámání v průběhu růstu. Brusná plocha, kterou mají skleněné pilníky, je díky technologii výroby mnohem jemnější. Pilování přitom neztrácí na své účinnosti. Nehty jsou ale navíc díky hladké ploše dokonale uhlazené a získávají odolnost proti třepení.

Skleněné pilníky Enii-nails nejsou jen pro domácí manikúru, ale jsou i nástrojem profesionálů.

Skleněné pilníky Enii-nails nejsou jen pro domácí manikúru, ale jsou i nástrojem profesionálů.

Jak udržovat svůj skleněný pilník ve 100% kvalitě?

Kvalitní skleněný pilník je velice odolný, trvanlivý a pevný. Svojí funkčností je předurčen nejen pro domácí, ale i pro profesionální použití. Do rukou se vám tedy se skleněným pilníkem dostává nástroj skutečných profesionálů. Po použití se pilník na nehty ze skla velice snadno čistí. Stačí jej dát pod tekoucí vodu, nebo dočistit kartáčkem. Pokud pilník používá více členů domácnosti, je výhodné povrch skleněného pilníku vydezinfikovat desinfekcí. Tím máte garanci, že se zbavíte veškerých mikrobů, bakterií a spór plísní. Nutné to je i ve chvíli, kdy pilník používáte jak na nehty na rukou, tak na nohou, a u některých se aktuálně potýkáte s napadením nehtovou plísní.

Dětské skleněné pilníky Enii-nails jsou nejen funkční, ale i graficky velice zajímavé.

Dětské skleněné pilníky Enii-nails jsou nejen funkční, ale i graficky velice zajímavé.

Skleněné pilníky a skleněné pedikurní škrabky z Enii-nails.cz

Kvalitní profesionální skleněné pilníky, vhodné i pro domácí manikúru, nabízí e-shop Enii-nails.cz. Pokud je pilník vašim každodenním společníkem i v kabelce, v nabídce najdete pro vás vhodný pilník s pouzdrem. Skleněný obloukový pilník z nabídky, který je opatřen brusní drážkou, umožňuje detailní opracování tvaru nehtů. Obloukový tvar má i speciální skleněný pilník pro děti. Součástí sortimentu je i skleněná pedikurní škrabka určena pro odstraňování zrohovatělé kůže nohou i k ošetření nehtů. Má drsnější a hladší stranu a je vhodná i pro diabetiky.

Zdroj obrázků: Enii-nails.cz, Shutterstock, vizualizace a koláže ContentPub s.r.o.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail