Trápí vás suchý dráždivý kašel? Účinným pomocníkem je sirup proti kašli, který umí ulevit od kašlání až na šest hodin po užití sirupu.

Kašel, zejména pokud jde o suchý kašel, není sám o sobě nemoc, ale je příznakem jiné nemoci, případně důsledkem naší reakce na negativní vlivy prostředí, ve kterém žijeme. Úporný kašel nás umí rušit při spánku,  je nepříjemný, pokud na nás přijde mezi lidmi – například v dopravním prostředku nebo třeba v kině. Kromě toho, že může být suchý kašel reakcí například na příliš suchý vzduch v místnosti, na různé znečisťující částečky v ovzduší – jako například prach, bývá i doprovodním znakem rozličných respirační chorob, včetně nachlazení či infekce horních dýchacích cest. Suchý dráždivý kašel se objevuje zejména u zánětu nosohltanu, ale i u zánětu průdušnice nebo průdušek. Jako na každou nemoc, i na kašel existuje mnoho „babských rad“, ale i zaručeně účinnějších prostředků, jakým je například sirup na kašel (www.vicks.cz/cs-cz/pripravky-vicks/leky-na-kasel/sirup-na-suchy-kasel-vicks-meddex).

Sirup na kašel MedDex Vicks vyřeší problémy se suchým dráždivým kašlem.

Sirup na kašel MedDex Vicks vyřeší problémy se suchým dráždivým kašlem.

Co radily na kašel naše babičky?

Uvařte si čaj, nejlépe z bylinek: Na suchý dráždivý kašel funguje horký čaj. Ten je vhodné nejen pít, ale při pití rovněž vdechovat horké výpary z tohoto čaje. Účinek bude ještě lepší, pokud si uvaříte čaj ze správných bylinek proti kašli. Dýchací cesty uvolní například tymián. Nezklame ani heřmánek.

Dejte si sirup z cibule: Vymačkaná šťáva z jedné cibule se smíchá s lžičkou medu. Vznikne sirup, který byste měli užívat alespoň třikrát denně. Proti kašli je skutečně unikátní. Škoda jen, že příliš dobře nechutná.

Citron, pepř a sůl – vražedná kombinace proti kašli: Skutečně odvážnou domácí medicínou pro silné nátury je kombinace citronu, pepře a soli proti kašli. Pepř a sůl se nasypou na rozpůlený citron a šťáva se pak z něj saje ústy přímo i s přidanými ingrediencemi.

Cucejte bonbóny proti kašli: Eukalyptové, lékořicové a mnoho jiných pastilek skvěle pomůže při suchém dráždivém kašli. Jen to nepřehánějte, zdravé zuby se s nimi dlouhodobě nesnesou.

Přestaňte kašlat! Suchého dráždivého kašle vás zbaví přípravek MedDex Vicks.

Přestaňte kašlat! Suchého dráždivého kašle vás zbaví přípravek MedDex Vicks.

Kvalitní sirup na kašel zatočí se suchým kašlem s větší spolehlivostí

Ne každá z rad našich babiček proti kašli nám bude chutnat. Lepší je proto užívat profesionální sirup (http://www.vicks.cz/cs-cz/pripravky-vicks/leky-na-kasel/sirup-na-suchy-kasel-vicks-meddex) proti kašli, jakým je MedDex Vicks. Tento sirup na kašel obsahuje účinnou látkou dextromethorfan a med. Díky nim umí rychle ulevit od suchého kašle. Účinek po užití jedné dávky je až šest hodin. Sirup se prodává v lékárnách bez předpisu.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail