Za každých okolností mladá – tak se představuje móda a nový SINSAY katalog pro podzim a zimu 2014/2015 s módou pro trendy slečny.

Na našem trhu mladá značka SINSAY přináší v této sezóně kousky, do které se zamilují všechny mladé slečny. Právě pro dívky a školačky ve věku 15 až 24 let je SINSAY móda učená. SINSAY katalog přináší levnou a mladistvou módu.  Je to móda pro (ne)poslušné holky, které chtějí poutat pozornost, vzbuzovat obdiv a promlouvat tím, co mají na sobě. Mezi základními trendy sezóny podzim/zima 2014/2105 SINSAY představuje girl trend, biker code, frozen pastel, bat girl, simple grey a mnoho dalších. Pestrost modelů umožňuje odlišit se a třeba si vytvořit zcela vlastní trend.

SINSAY katalog přináší levnou a mladistvou módu.

SINSAY katalog přináší levnou a mladistvou módu.

FOTOGALERIE: SINSAY lookbook podzim/zima 2014/2015

SINSAY katalog podzim/zima 2014/2015

Oblečení SINSAY – katalog podzim/zima 2014/2015

Topy, trička, košile, svetry, mikiny, bundy, sukně, šaty, kalhoty i džínsy – prostě kompletní šatník. To vše nabízí SINSAY katalog. Co nepřehlédněte? Kostkovaná sukně nebo sukně s netopýry se bude úžasně nosit s černou motobundičkou nebo džínskou. Trika s nápisy můžete oblékat pod kostkované košile. Postaršené džínsy s dírami můžete prostřídat s kalhotami ve stylu tepláků.

FOTOGALERIE: Katalog SINSAY – oblečení pro podzim a zimu 2014/2015

Módní doplňky SINSAY – katalog podzim/zima 2014/2015

SINSAY katalog nabízí kompletní outfity a to by bez doplňků nešlo. Takže obuv, kabelky a tašky jsou samozřejmostí. K ním bižuterie jako náramky a náhrdelníky, čepice, rukavice, šály, šátky a třeba také pásky nebo sluneční brýle. Každý z outfitů, který vidíte v lookbooku SINSAY v butiku skutečně pořídíte do posledního módního doplňku.

FOTOGALERIE: Katalog SINSAY – módní doplňky pro podzim a zimu 2014/2015

Zdroj obrázků: SINSAY katalog podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail