Šijte a vyšívejte! Moderní šicí stroj a vyšívací stroj je nejen skvělou pomůckou do domácnosti, ale i možnost, jak hobby proměnit ve zdroj příjmů.

Oblečení pořád zlevňuje a stalo se z něj rychloobrátkové zboží. Už nikdo neřeší pokažený zip či natržené kalhoty – oblečení putuje hned do popelnice. Jenomže to není zrovna ekologický přístup a někdy nám přece jen vyhozených kousků, které jsme měly tak rády, přijde líto. Jenomže co dělat, když z domácností zmizely šicí stroje? Rozhodně si jeden šicí stroj pořídit! Že neumíte šít? Naučit se obsluhovat kvalitní šicí stroj, abychom zvládly rutinu, jako je zkrácení kalhot, úprava délky závěsu, oprava natržených švů a jiných nehod, není nic složitého. Pokud vás šití chytne, určitě neodoláte a pustíte se i do šití nových věcí.

Šicí stroj patří do každé domácnosti. Jako pomůcka na vyspravení poškozeného oblečení i jako kreativní nástroj, jenž vám ze šití udělá skvělé hobby.

Šicí stroj patří do každé domácnosti. Jako pomůcka na vyspravení poškozeného oblečení i jako kreativní nástroj, jenž vám ze šití udělá skvělé hobby.

Móda nemusí být jen konfekce z obchodu – šicí stroj je vaše cesta k individualitě

Většina žen vám řekne, že je baví móda. Jenomže často si lásku k módě pleteme s láskou k nakupováním. Zájem o módu podle mne naopak klesá. Všechny ty nádherné kousky z módních přehlídek jsou pro nás nedostupné a jelikož už nešijeme, neumíme si představit, že bychom si třeba podobný kousek za dva-tři večery „spíchly“. Potřebujete k tomu jenom látku a šicí stroj. Látek se dá koupit mnoho v naprosto dokonalé kvalitě, v zajímavých barvách a vzorech. A šicí stroje jsou za dostupnou cenu s takovými možnostmi, jaké si naše miminky a babičky které většinou šili od rána do večera, ani neuměly představit. Nenecháte se přemluvit, že je čas udělat z módy skutečné hobby a něco hezkého si občas na sebe ušít?

Brother jsou kvalitní šicí stroje V nabídce najdete šicí stroje pro začátečníky, vyberete si šicí stroj pro pokročilé i profesionální šicí stroje.

Brother jsou kvalitní šicí stroje V nabídce najdete šicí stroje pro začátečníky, vyberete si šicí stroj pro pokročilé i profesionální šicí stroje.

Vyšívací stroj pro kutilky!

Žena kutilka plete, háčkuje, vyšívá nebo šije. Lásku k vyšívání a šití lze spojit v jedno, když si pořídíte vyšívací stroj. Odpustí vám i to, že třeba nejste zrovna příliš zručná. Zato ocení vaši kreativitu. Vyšívací stroje mají mnoho přednastavených vyšívacích stehů, za pomoci speciálních programů lze už jen vedle sebe skládat jednu nádhernou výšivku za druhou. K čemu vám ale vyšívací stroj bude? Konečně si do domácnosti vytvoříte krásné vlastní dekorace, můžete si vyšívat již hotové oblečení nebo na tkaninu, ze které pak něco hezkého ušijete.

Vyšívací stroje Brother jsou chytrá zařízení pro splnění vašich kreativních snů i proto, aby se z vašeho hobby mohl stát zdroj příjmů. Na obrázku je vyšívací stroj Innov-Is 750E.

Vyšívací stroje Brother jsou chytrá zařízení pro splnění vašich kreativních snů i proto, aby se z vašeho hobby mohl stát zdroj příjmů. Na obrázku je vyšívací stroj Innov-Is 750E.

Šicí stroj je cestou k novým výdělkům

Mnoho žen hledá nejen čím se zabavit, ale i čím si přivydělat. Své koníčky se snažíme proměnit na zdroj příjmů. Na rozdíl od v poslední době oblíbeného vaření marmelád má šití a vyšívání velkou výhodu. Nejsou na něj vázané žádné hygienické normy, nikdo po vás nebude chtít místnost až po strop vykachličkovat bílým obkladem ani po vás vyžadovat gastovýbavu za statisíce. K tomu, abyste se pustila do šití kravat, motýlků, polštářků a jiných snadných věcí, nepotřebujete ani příliš zkušeností se šitím. A zkušené „šičky“ dokonce mají šanci zaplnit mezeru na trhu a pustit se do šití oblečení, jako kdysi krejčové. Ty dnes už téměř nejsou a vždy se najde spousta žen, ale i mužů, kteří si chtějí nechat ušít něco speciálního nebo mají natolik nekonfekční postavu, že potřebují oblečení na míru.

Šicí stroj a vyšívací stroj v jednom vám umožní kreativnější šití při nízkých pořizovacích nákladech šicího stroje. Na obrázku je šicí a vyšívací stroj Brother Innov-Is 955.

Šicí stroj a vyšívací stroj v jednom vám umožní kreativnější šití při nízkých pořizovacích nákladech šicího stroje. Na obrázku je šicí a vyšívací stroj Brother Innov-Is 955.

Zdroj obrázků: FL, Eshop.brother-czech.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail