Různé sexuální polohy nás podle všemožných článků a příruček měly vytrhnout z partnerského stereotypu. Sex, který se tak často měnil v tělocvik, se příliš neosvědčil. Moderním hitem jsou erotické pomůcky. Avšak ne ledajaké. Představíme vám vymoženosti ze sexshopů, které jsou skutečnými hity.

Pokud si doma již několik let vystačíte se svým starým, již časem ohlodaným vibrátorem, nevíte, o co přicházíte. Možná ještě vrčí, možná se vám ještě nezačal ani stářím na ruce lepit materiál, ze kterého je vyroben – ale svá nejlepší léta už bude mít určitě dávno za sebou. Chcete ozvláštnit svůj sexuální vztah? Vsadit na moderní techniku se oplatí, i pokud jde o sex. Rozhodně vás však nevyzývám k tomu, abyste si nechali doslova vypálit díru do mozku tunami porna z internetu. Jděte na to decentně skrz erotické hračky, jaké nabízí i nejznámější český sexshop Ruzovyslon.cz. Pojďte se seznámit s erotickými pomůckami, které vás uspokojí rozhodně lépe než změna sexuální polohy. Přitom na „misionáře“ díky nim zapomenete zcela přirozeně.

We-Vibe: Když vibrátor, tak rozhodně partnerský

Někdy je až neuvěřitelné, s kolika nápady umí výrobci vibrátorů přicházet. Většinou jde o design, různé stimulující vychytávky, či o materiál, na kterém skutečně hodně záleží. Specialitou poslední doby jsou pak partnerské vibrátory, které najdete i pod názvy We-vibe vibrátory. V čem jsou jiné, naznačuje už jejich název. Při sexu si s nimi užijete oba, a to hned z několika důvodů. Podívejme se například podrobně na model We-vibe Jive.

We-vibe Jive – partnerský vibrátor, který vás zabaví oba.

We-vibe Jive – partnerský vibrátor, který vás zabaví oba.

Vibrátor We-vibe Jive má vychytaný tvar, který se snadno zasune. Že je malý, to napadne snad jen muže. My ženy víme, že na velikosti v tomto případě skutečně nesejde, právě naopak. „Malý, ale šikovný“ se mnohdy hodí lépe. Zejména když je ještě ze skutečně hebkého silikonového materiálu, velice příjemného pro kůži i sliznici. A navíc i chytrý. Ovládat jej totiž můžete vzdáleně pomocí mobilní appky. Malý svůdník se vám vejde nenápadně do kalhotek, a pak už jen čekáte, kdy jej váš partner vzdáleně spustí. Je tichounký, takže vás neprozradí v tramvaji, ani v kanceláři. Deset různých typů vibrací o různé síle zabrání stereotypu. Sestavit si dokonce můžete i vlastní program vibrací.

Že je to pro muže přece jen náhražka, stejná, jako jej posadit do leteckého simulátoru místo toho, aby mohl sám pilotovat letadlo? Nemusí být. We-vibe se uplatní i v partnerských hrátkách přímo. Snadno jej můžete mít jako žena zasunutý ve chvíli, kdy se „k vám chce podívat partner“. Díky We-vibe mu dokážete dopřát těsnější sevření. Po porodu, ale i ve středním věku, už nejsou naše svaly pánevního dna natolik pevné. S We-vibe však partnera ohromíte.

Tento společník je ideální i pro hrátky ve vaně nebo ve sprše. Je totiž voděodolný. Navíc ani mokrý nepřestává být kluzkým, a tak jej snadno použijete i bez nutnosti okamžité aplikace voděodolného lubrikačního gelu.

Vibrační vajíčka: jiný tvar, podobné funkce

I vibrační vajíčka, podobně jako We-vibe vibrátory, které jsou mnohdy pokládané za typ vajíčka, umožní partnerské hrátky. Zejména díky dálkovému vibračnímu ovladači, který má dosah sedm metrů. Tichý chod mini vibrátoru na vás neprozradí, že si užíváte  třeba v restauraci, v kině, nebo ve fitku. Vibrační vajíčko Helix nabízí funkce 2 v 1. Jde o vajíčko a současně o vibrátor na klitoris. Dokáže tak najednou dráždit bod G i klitoris, a vyvrcholení je o to intenzivnější. Hrátky si užijete i ve vaně, protože i vibrační vajíčka jsou voděodolná.

Vibrační vajíčko Helix nabízí funkce 2 v 1. Jde o vajíčko a současně o vibrátor na klitoris.

Vibrační vajíčko Helix nabízí funkce 2 v 1. Jde o vajíčko a současně o vibrátor na klitoris.

Masážní vibrátory: nová generace požitků

Vibrátory už dlouho nejsou pouhou napodobeninou pánského přirození. Našly se v nových tvarech a promyšlených silných vibracích. Mají neodolatelné barvy i propracované stimulační prvky. Skupinu masážních vibrátorů s hlavicí charakterizují výkyvné hlavice s hladkým povrchem a účinné motorky. S masážním vibrátorem si užijete ten nejrychlejší a nejintenzivnější orgasmus, ale i erotickou masáž bradavek či dalších erotogenních zón. Rozhodně doporučuji pořídit si voděodolný masážní vibrátor. Takovým je například Rilassamento – tichý voděodolný vibrátor se sedmi programy vibrace. Nabijete jej přes USB.

S masážním vibrátorem si užijete ten nejrychlejší a nejintenzivnější orgasmus.

S masážním vibrátorem si užijete ten nejrychlejší a nejintenzivnější orgasmus.

Masáž prostaty aneb Ať si užije i partner

V heterosexuálním vztahu je mnohdy stimulace partnera v análním otvoru jaksi zapovězena. Zcela neprávem. Právě tímto způsobem dokážete partnerovi udělat masáž prostaty, která je velice vzrušující a vede k mimořádně intenzivnímu vyvrcholení. Pomůckou na masáž prostaty může být sice vibrátor, anální vibrátor, nebo anální kolík, ale existují i sofistikovanější pomůcky přímo určené k masáži prostaty. Takovou je například roztahovací anální kolík XPander s vibrační patronou. Pozor! Má větší velikost, a je tak vhodný spíše pro zkušené.

Pro masáž prostaty zkuste roztahovací anální kolík XPander s vibrační patronou.

Pro masáž prostaty zkuste roztahovací anální kolík XPander s vibrační patronou.

Skleněná dilda: užijte si sex a umění v jednom

Nevibrační penisy, známé pod názvem dildo, jsou pomůckou, která by žádnému páru neměla chybět. Dokážou překvapit a obvykle nabídnou mnohem více sexuálních hrátek než některé klasické vibrátory. Pokud chcete mít doma skutečného krasavce, pořiďte si skleněné dildo. Je to pomůcka, kterou si doma můžete směle vystavit jako umění. Jsou skutečně krásna. Navíc je díky materiálu snadno vysterilizujete.

Pokud chcete mít doma skutečného krasavce, pořiďte si skleněné dildo.

Pokud chcete mít doma skutečného krasavce, pořiďte si skleněné dildo.

Při sexuálních hrátkách se skleněná dilda skvěle kombinují s vibrátory. Zkuste to – skleněné dildo do vagíny a vibrátor na klitoris. Bude se vám to oběma líbit. Podívejte se, jak na to níže na videu.

Tak co říkáte, jsou různé sexuální polohy skutečně tím nejdůležitějším pro dokonalý sex?

Hlavně zůstaňte v obrazu! I v sexu je zapotřebí sledovat trendy. Ale zatímco vás porno vyždímá, a jak říkají v poslední době odborníci, někdy téměř vykastruje (a platí to pro obě strany), díky novinkám mezi erotickými pomůckami dokážete svůj vztah oživovat stále novými zážitky. To si pak třeba se svým partnerem vydržíte užívat i desítky let. Proč ne! Věřte, že ve stálém vztahu nemusí být méně vzrušení a touhy než ve chvilkových úletech Není nad to, když se totiž partneři dobře znají. A abyste zůstali v obrazu, sledujte třeba právě Facebook Růžového slona: https://www.instagram.com/ruzovyslon_cz/. O všech novinkách budete vědět skutečně za čerstva.

Zdroj obrázků: Ruzovyslon.cz, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail