Hvězda seriálu Sex ve městě, Sarah Jessica Parker, představuje další boty z kolekce SJP, kde u navrhování ji pomocnou ruku podal sám Manolo Blahnik.

Sarah Jessica Parker, botomaniačka a fashionmaniačka ze seriálu Sex ve městě, přichází s další kolekcí obuvi – tentokrát pro podzim a zimu 2014. Nejde tedy jen o nějaký ojedinělý a osamocený exemplář bot, ale Sarah po svém úspěšném obuvnickém debutu letos na jaře představuje opět ucelenou novou kolekci své značky SJP.

Hvězda seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker představuje svoji v pořadí již druhou kolekci obuvi pod značkou SJP.

Hvězda seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker představuje svoji v pořadí již druhou kolekci obuvi pod značkou SJP.

Herečka Sarah Jessica Parker, stejně tak jako na jaře, i nyní prodává svoje boty výhradně s obchodním domem Nordstrom. Což je výborné i pro nás zákaznice z Čech, protože Nordstorm zasílá i do České republiky, poštovné není velké a i ceny vám eshop Nordstorm nabídne rovnou v českých korunách. Ceny kolekce hvězdy seriálu Sex ve městě nejsou nějak nezvládnutelně vysoké. Sarah Jessica Parker totiž chtěla navrhnou kolekci cenově dostupnou masám. Takže zatímco se při touze po Blahnikových botách, které Sarah nosila v Sex ve městě budete muset dost zadlužit, bohatě provdat nebo zázračně zbohatnou, peníze na boty, které představuje Sarah Jessica Parker a na nichž se Manolo Blahnik také podílel, dohromady nejspíš dáte.

Boty SJP podzim 2014 – Sex ve městě do vašeho botníku

Boty Sex ve městě 2.0

Jak se liší podzimní kolekce obuvi Sarah Jessica Parker do té letní? Příliš ne. Kolekce jsou si velice podobné, design bot je opět ženský a umírněný. Nečekejte žádné obří platformy ani podpatky, ale velice hezkou, ženskou a nositelnou kolekci obuvi.

Sarah Jessica Parker miluje boty. Nyní přichází se svojí druhou kolekcí obuvi s názvem SJP.

Sarah Jessica Parker miluje boty. Nyní přichází se svojí druhou kolekcí obuvi s názvem SJP.

Nová kolekce obuvi Sex in the City obsahuje více černých modelů a v kolekci je také více bot v podzimních barevných tónech. Střihy bot, se kterými Sarah sklidila úspěch na jaře zůstaly. T řemínek, který vám lodičku udrží na noze bez vyzouvání se uchytil a Sarah Jessica Parker se jej nevzdala ani v nové kolekci. Dokonce se tento model po postavě Sarah ze seriálu také jmenují: The Carrie.

Úspěšný model SJP s názvem podle postavy Carie, kterou Sarah Jessica Parker hrála v seriálu Sex ve městě.

Úspěšný model SJP s názvem podle postavy Carie, kterou Sarah Jessica Parker hrála v seriálu Sex ve městě.

Úspěšný model SJP s názvem podle postavy Carie, kterou Sarah Jessica Parker hrála v seriálu Sex ve městě.

Úspěšný model SJP s názvem podle postavy Carie, kterou Sarah Jessica Parker hrála v seriálu Sex ve městě.

Boty Sarah Jessica Parker z kolekce stojí od 285 $ do 695 $ za kozačky. Tedy cca od 5700 Kč do 13 900 Kč. Může se vám to zdát příliš, třeba do bot tolik nikdy neinvestujete, ale je to cenová hladina, kterou se hvězdě ze Sex ve městě podařilo zaplnit místo na trhu mezi drahými designovými botami a levnými modely bot obuvnických řetězců. V sortimentu kolekce najdete všechny boty ve velikostech 35 až 42 podle evropského číslování.

Sex ve městě: Kozačky z kolekce SJP podzim/zima 2014.

Sex ve městě: Kozačky z kolekce SJP podzim/zima 2014.

Kabelky Sarah Jessica Parker pro podzim 2014

Jako doplněk k botám zahrnula Sarah Jessica Parker do své kolekce  také kabelky. Modelů kabelek není mnoho, ale příjemně doplňují celou novou kolekci. Kabelky ve stylu Sex ve městě stojí od 220 $ do 495 $, tedy cca od 4400 Kč do cca 9900 Kč.

Kabelky z kolekce Sarah Jessica Parker pro podzim 2014

Zdroj obrázků: boty Sarah Jessica Parker, Nordstrom, repro Belelu.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail