Pojďte s námi navštívit největší second hand online v Česku a nejspíš také v Evropě a pořádně si „zašopovat“. Ani v redakci jsme neodolaly!

Nejspíš to máme v genech – lásku k hadříkům všeho druhu. A vůbec nemusí jít o kousky módních designérů. I celebrity přiznávají, že nejenže běžně nakupují v konfekci či v outletech, ale rády si užívají i nákupy v sekáčích. Second hand má vůči outletům ještě další rozměr. Každý kousek by uměl vyprávět svůj příběh. Někdo ho s láskou nosil, nebo naopak nenosil, protože mu to třeba nikdy nedovolila kila navíc. Večerní šaty v second handu vypráví příběhy ještě mnohem silnější. Podobně jako miniaturní oblečky pro miminka, ve kterých možná poprvé viděly svůj nový svět. Vždy když já sama sahám v secondhandu na jednotlivé kousky, přemýšlím o tom, kdo tyto věci nosil a co zažil. Nová doba online nakupování ale změnila také second hand. Už nemusíte obrážet kamenné sekáče. Second hand online není nic neobvyklého. Jenomže nákupy v secondhandech mají svá specifika a ty je zapotřebí implementovat i do e-shopu s kousky z druhé ruky. V redakci jsme se to rozhodly vyzkoušet a to hned v největším českém secondhandu online – Second-hand.cz.

O Second-hand.cz

  • Second-hand.cz je vzhledem k množství nabízeného množství pravděpodobně největším českým a evropským online secondhandem.
  • V nabídce najdete přes 35 000 kousků zboží.
  • Oblečení a móda z druhé ruky pro ženy, muže i děti doplňují těhotenská móda, XXL móda a také hračky.
  • E-shop Second-hand.cz nabízí zboží z druhé ruky, outletové kousky a zboží také vykupuje.
  • Pro zájemce provozovatelé otevřeli také módní bazar Bazar-modanet.cz.

Proč nakupovat na Second-hand.cz? Podívejte se, jak odpověděly naše redaktorky.

Musím říct, že mne skutečně fascinuje, když si mohu za 60 korun pořídit halenku a za 150 kaček šaty, které dříve stály určitě před čtyři tisíce. Vždy ve mne hlodá „no nekup to!“. A jediné co mne od dalších nákupů odrazuje je, že nevím, kam pak se všemi těmi kousky. Skříň přetéká a šatna je mi malá! Nosím je, kombinuji, někdy dokonce upravuji k obrazu svému. Většinou si vždy v neděli večer chystám šatník na celý příští týden. Vyhnu se pak stresu i nepříjemnému rannímu postávání před zrcadlem. Také se mi nestane, že bych před odchodem do práce zjistila, že mi je halenka úzká přes prsa nebo že se mi kalhoty (mršky) srazily (kila navíc si rozhodně nepřipouštím)!

Co bych si vybrala v Second-hand.cz?

Yveta:

Letos jsem doslova uchvácena vzory. Takže nejspíš sáhnu po abstraktně vzorované minisukni od Berska za 65 Kč, která mi připomíná mé oblíbené vzory Missoni. Podobné vzorování má i sukně od H&M za 80 Kč. Tady jsem si ale není jista, zdali to už na mne není příliš romantiky. Volány a já se moc rády nemáme! Krom toho bych si ji musela nechat malinko upravit, aby mi nebyla velká.

Yveta si na Second-hand.cz vybrala sukně se vzory podobné Missoni.

Yveta si na Second-hand.cz vybrala sukně se vzory podobné Missoni.

Valérie:

Už dlouho jsme si nakupování v secondhandu neužila a popravdě, second hand online zkouším prvně. Jsem mile překvapena, jak snadno si na Second-hand.cz mohu pomocí filtrů vybrat svoji velikost, barvu, dokonce šířku v pase nebo délku. Nejsem příliš vysoká a tak mám problém s tím, že mi je vše dlouhé. Z džínsů obvykle stříhám 30 cm. Často si je koupím a pak jsem je líná zkracovat. V nabídce jsem si vybrala rychle. Jak jinak než džínsy – úžasné, modrošedé od Zara za 125 Kč a k tomu úžasné průhledné košilové šaty, které budu nosit přes kalhoty. Jestli přes Zara džíny, to se ještě uvidí, Budu to muset zkusit. Šaty jsou úžasné a stojí 215 Kč.

Valérie si na Second-hand.cz našla skvělé Zara džínsy a úžasnou průhlednou šatovou halenku.

Valérie si na Second-hand.cz našla skvělé Zara džínsy a úžasnou průhlednou šatovou halenku.

Edita:

Sekáče obcházím docela pravidelně. I když třeba nic nekoupím, zrelaxuji. Ale to že bych odešla s prázdnou se moc často nestává. Teď jsme se rozhodla vybrat si nějaké letní šaty na dovolenou. V mojí velikosti je jich na Secon-hand.cz skutečně mnoho. A bude to asi nákup, který rozhodně neskončí u dvou kousků, jak jsme se s holkami v redakci původně dohodly. Vybrala jsem si bílé dlouhé šaty s černo-béžovým květinovým vzorem za 250 Kč. Na léto budou úžasné a nejspíš je budu nosit i po dovolené. Další šaty, které mne zaujaly, jsou proužkované modrobílé šaty v námořnickém stylu. Týden budeme trávit na vypůjčené jachtě, takže teď kupuji vše v námořnickém duchu. Bez správných hadříků by si to člověk na jachtě přece neužil! Za šatičky dám 250 Kč.

Edita si na Second-hand.cz vybrala letní šaty na dovolenou.

Edita si na Second-hand.cz vybrala letní šaty na dovolenou.

Mária:

Kamarádce se narodila holčička a tak ji všemožně sháníme hadříky pro miminko. Zkusím tedy na Secondhandu online vybrat něco pro malou. Dětského zboží i kousků pro kojence a batolata je tady skutečně mnoho. A jsou skutečně pěkné. Vybrala jsem dětskou bundu za 85 Kč, která sice bude až na zimu, ale nedalo se jí odolat. Doufám, že z ní do té doby nevyroste! Od kamarádky vím, že nejvíce užije různé dupačky a overálky. Tak jsme vybrala vtipný s motivem žabičky na hlavě a potištěný puntíky a srdíčkem. Stojí 100 Kč.

Mária nakoupila na Second-hand.cz oblečení pro miminko své kamarádky.

Mária nakoupila na Second-hand.cz oblečení pro miminko své kamarádky.

Berta:

Ukázalo se, že jsem jediná „neposkvrněná“. V second handu jsem nejenže nikdy nenakoupila, ale nikdy jsem v něm ani nebyla. Takže i mne zajímalo, jestli si něco vyberu. Své nákupní chování nejspíš do budoucna nezměním a sekáčům nepropadnu, ale vybrala jsme si bez problémů. V Second-hand.cz se mi líbila dlouhé dámská košile s tříčvrťovým rukávem, kterou budu nosit přes džíny i k leginám. Stojí 66 Kč. U halenky jsem zůstala i u dalšího kousku. Vybrala jsem si skutečně moderní poloprůhlednou halenku s leopardím vzorem jako od Cavalliho. Až na to, že stojí pouhých 80 Kč.

Berta v secondhandu nakupovala poprvé. Na Second-hand.cz si vybrala skvělou košili a halenku.

Berta v secondhandu nakupovala poprvé. Na Second-hand.cz si vybrala skvělou košili a halenku.

Zdroj obrázků: FL, Second-hand.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail