Nalepte si na zeď design! Samolepky na zeď promění obyčejnou zeď na stylovou. Bydlení dostane šmrnc a každá místnost doslova obživne.

Ode zdi ke zdi – anebo od hezké zdi k ještě krásnější. I tak se dá mluvit o trendu dekorování interiéru, kdy používáme snadno aplikovatelné samolepky na zeď. Jsou příjemným oživením velkých prázdných zdí, moderním řešením pro interiéry, kam se prostě nehodí klasické obrazy, i k ozvláštnění třeba pro dětské pokojíky. Téměř neexistuje místnost v domě nebo v bytě, kam by se samolepky na zeď nehodily. Čekali byste, že jedním z největších hitů jsou samolepky na zeď do kuchyně?

02-samolepky-na-zed-rostliny

Jaké samolepky na zeď v interiéru letí?

Záleží samozřejmě na místnosti, pro kterou nálepky na zeď vybíráte. Obecně jsou oblíbené různé květinové motivy, ornamenty, motýli, ale i abstraktní vzory. Hitem jsou samolepky siluet měst, notoricky známých budov, ale i postavy, siluety nebo tváře. Velkým hitem jsou pak citáty, které se rovněž dají aplikovat jako samolepící dekorace na zeď. Samostatnou kapitolou jsou samolepky s dětskými motivy.

01-samolepky-na-zed-detsky-motiv

♥ TIP

Určitě nepřehlédněte nálepky na zeď srdce

Samolepky na zeď pořídíte v e-shopu Dekolepky.cz. K dispozici jsou v různých velikostech a není problém si nechat vyrobit i samolepku přesně na míru vaší zdi. Rozměr si zvolíte přesně dle svých potřeb. Stejně tak, jako barvu samolepky. Samolepky na zeď z e-shopu Dekolepky.cz jsou vyrobeny z kvalitní matné fólie ve vámi požadované barvě. Díky matnému povrchu dokážou nádherně splynout se zdí a vypadají přirozeně, jakoby ani nešlo o samolepku, ale nakreslený motiv. Příjemné jsou i ceny. I díky nim dostanete chuť tvořit. Nálepky nemusíte aplikovat jen na zeď, ale ozdobíte jimi i vypínače, nábytek nebo třeba zrcadla.

03-samolepky-na-zed-budovy

Samolepící dekorace na zeď na míru vašemu interiéru

E-shop Dekolepky.cz nabízí skutečně chytré a kreativní nakupování. Už jste si vybrali vzor samolepky, ale pořád váháte nad její barvou? V e-shopu si dokážete interaktivně navolit barvu vaší zdi nebo barvu plochy, kam hodláte samolepku aplikovat, a následně pak zkoušet, jaká barva samolepky na zeď bude ideální. Na stejném místě si snadno vyberete z nabízených velikostí samolepky, nebo vyplníte vlastní požadované rozměry.

Zdroj obrázků: FL, Dekolepky.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail