Je to snad nejsvůdnější část dámského šatníku – samodržící punčochy. Nosíte je? Pokud ne, děláte chybu. Sluší totiž každé z nás!

Často se setkávám s tím, že české ženy punčochy buď zcela ignorují, nebo na nich šetří ev. si je neumí správně vybrat. Nosí se spíšepunčocháče, kde zesílený sed nebo špička rozhodně na svůdnosti žádné z nás nepřidají a často jsou dokonce důvodem společenského přešlapu, kdy nám například z otevřených bot tato špička vyčuhuje, nebo kdy nám s průhledných šatů prosvítá zesílený sed. Málokterá z nás dává šanci punčochám. Přitom samodržící punčochy, nebo punčochy k podvazkům, vypadají velice žensky a skvěle se nosí.

Samodržící punčochy té nejvyšší kvality koupíte v e-shopu Sosexy.cz.

Samodržící punčochy té nejvyšší kvality koupíte v e-shopu Sosexy.cz.

Samodržící punčochy nemusíte nosit jen jako sexy punčochy! Jsou praktické a velice estetické i pro každodenní nošení. Nezapotíte se v nich ani v létě, nebudou vám nepříjemné v přetopené kanceláři a budete velice překvapena, jak sexy se jen díky tomuto kousku oblečení na sobě bude cítit. Přitom nikdo jiný o tom, že takto svůdné punčochy na sobě máte, nemusí ani vědět. Klasické punčocháče mnohdy roztrhneme právě v sedací části, když jdeme na toaletu, nebo když máme punčocháče těsnější a jenom si v nich sedneme. To se vám u samodržících punčoch nestane.

Nevyhýbejte se ani svůdnějším modelům. Samodržící punčochy mohou být různě zajímavě perforované, zdobené mašličkami nebo s dekorem. Skvěle vypadají sexy punčochy s podvazkovým pásem. Jenomže podvazkový pás dnes běžně nenosíme a navíc by to chtělo si ke každému prádlu pořizovat ladící podvazky a to stojí něco navíc. Určitě je ale zcela ze svého šatníku nevynechte.

Samodržící punčochy té nejvyšší kvality koupíte v e-shopu Sosexy.cz.

Samodržící punčochy té nejvyšší kvality koupíte v e-shopu Sosexy.cz.

Kde koupit kvalitní samodržící punčochy?

Samodržící punčochy ve zdařilém designu, které jsou navíc také kvalitní, koupíte v e-shopu Sosexy.cz. Vedle punčoch zde nakoupíte také nádherné spodní prádlo, určené pro sebevědomé ženy, které se nebojí vypadat svůdně a sexy. V nabídce e-shopu je k dispozici spodní prádlo a punčocháče od zajímavých světových značek. Sortiment je vybírán s ohledem na vysokou kvalitu, luxusní materiály a dokonalé řemeslné zpracování. Střihy prádla jsou důmyslné, pohodlné a lichotící každému typu ženské postavy – stačí si umět správně vybrat! Pozitivní je, že e-shop má minimální výskyt reklamací, což je důkazem skutečně vysoké kvality nabídky prádla. Samozřejmostí je bezplatná možnost výměny pokud se netrefíte do správné velikosti. Velice vstřícný přístup k zákazníkům ze strany e-shopu oceňují spokojení zákazníci také prostřednictvím hodnocení na Heureka.cz.

Zdroj obrázků: Sosexy.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail