Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Co dělat, když peněženka zeje prázdnotou a vy potřebujete sehnat peníze? Rychlé půjčky či půjčka před výplatou nemusí být pohromou.

Tento měsíc stál za starou belu. Rozbila se vám pračka, přišel vyšší účet za telefon, k tomu všemu jste musela platit ještě pojištění, několik tisíc také padlo na nákupy. Nechala jste se unést a nyní řešíte složitou situaci, protože výplata je v nedohlednu, peněženka je prázdná a na účtu svítí nula. Naštěstí to není taková tragédie. Složitá situace má jednoduché řešení. Pomoci dokáže půjčka před výplatou.

Kam půjdete vy?

Abyste se dostala z finanční tísně, máte dvě možnosti. Pravděpodobně vás napadne jít do banky a požádat o kontokorent nebo kreditní kartu. Pokud nemáte vysoký příjem, nebo jste aktuálně bez práce, paní za přepážkou vás nemilosrdně pošle pryč. Každá banka posuzuje bonitu klienta, když neprojdete sítem, nemáte šanci kreditku či kontokorent získat. Navíc je jednání v bance zdlouhavé, vyřízení trvá i několik dní. Potřebujete peníze okamžitě? Jako řešení se nabízí půjčka online od nebankovní společnosti. Boduje podmínkami i rychlostí vyřízení. Půjčku bez problémů získají i nezaměstnaní, matky na mateřské i ti, jejichž jméno figuruje v registrech dlužníků.

Co dělat, když peněženka zeje prázdnotou a vy potřebujete sehnat peníze? Rychlé půjčky či půjčka před výplatou nemusí být pohromou.

Zodpovědnost je na místě

Rychlá půjčka online nebo půjčka před výplatou je záležitostí na pár minut. Bude vám stačit, když z pohodlí domova vyplníte online žádost. Je výhodou, že si sama budete volit, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Pozor, vždy to musíte dělat maximálně zodpovědně. Pro rychlé půjčky a půjčky online je charakteristická kratší doba splatnosti. Nikdy si peníze nepůjčujte ve chvíli, když nemáte jistotu, že vše stihnete v termínu vrátit.

Rychlá půjčka ihned od profíků s výhodami

Hrozbou nebankovních půjček je někdy samotný poskytovatel. Nikdy si neberte úvěr od společnosti, která nemá prokazatelnou minulost. U koho si naopak půjčíte bezpečně? Mezi populární poskytovatele patří společnost Emma’s Credit, nabízí rychlé půjčky od 500 do 7000 korun se splatností 5 až 45 dní. Žádosti schvaluje okamžitě, peníze posílá do 30 minut. Rychlost připsání peněz na váš účet ovlivňuje banka. Když si u společnosti půjčíte částku 1 500 Kč na minimálně 10 dní, zařadí vás do zákaznického klubu a automaticky získáte řadu výhod. Patří mezi ně delší výpůjční doba, nižší úrok či speciální slevy. Více se dozvíte na www.emmascredit.cz.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail