Někdy se to prostě přihodí. Do výplaty daleko a finance došly. Co dělat? Podíval jsem se zblízka na půjčky a zde je jedna rychlá půjčka jako řešení!

Chybí vám finance do výplaty a jediným řešením je rychlá půjčka? Už dávno nejsem příznivcem žití na dluh. Někdy vás však dostihnou dluhy z minulosti, nebo si prostě více užíváte a s penězi daný měsíc nevyjdete. Jindy se objeví nečekaný výdaj, jako je například záludný nedoplatek za elektřinu. Prostě peněz není nikdy dost a někdy jich je skutečný nedostatek. Takže i když se zadlužovat nechcete, potřebovali byste malou rychlou finanční injekci. Než se nechat zlákat na nesmyslnou půjčku v tisících „na cokoliv“, je lepší sáhnout po některé z malých krátkodobých půjček, která vyřeší váš akutní problém s tím, že to do výplaty prostě finančně nezvládáte. Půjčky tohoto typu existují a není jich zas tak málo, ale v změti nabídek je třeba umět sáhnout po té, která je smluvně přehledná, levná a také rychlá. Na jednu podobnou jsem narazil, otestoval jsem jí a vy si teď přečtěte, jak to s ní dopadlo.

Rychlá půjčka Perfect Money – poprvé dokonce bez úroků!

Rychlá půjčka od Perfect Money je možností, jak získat rychle a bez obstrukcí peníze, které vám chybí do výplaty. Půjčit si můžete od 1000 do 5000 Kč se splatností 7, 14 nebo 21 dnů. Je to přesně ta půjčka, která umí pomoci překlenout chvilkový nedostatek a přitom nás neuvrhne do dluhové pasti typické pro velké půjčky. Znamená to, že do výplaty budete moci dále normálně fungovat, budete mít peníze na neočekávaný výdaj, třeba u zubaře, či budete mít za co odjet na víkend za rodiči. Půjčka je určena pro každého komu je více než 18 let a je svéprávný.

Jak rychlá půjčka funguje?

Rychlou půjčku od Perfect Money jsem se rozhodl otestovat na vlastní kůži. Půjčku jsem srovnával i s dalšími produkty na trhu a rád bych zdůraznil především klady ve  srovnání s jinými krátkodobými půjčkami do 10 000 Kč.

Každého v životě občas potrápí finance. Důležité je vědět, kde hledat pomoc. Řešením může být rychlá krátkodobá půjčka.

Každého v životě občas potrápí finance. Důležité je vědět, kde hledat pomoc. Řešením může být rychlá krátkodobá půjčka.

Výhody Rychlé půjčky od Perfect Money

  • První půjčení zdarma: U Perfect Money si můžete skutečně poprvé půjčit bezúročně a nic vás nezavazuje k tomu, že si musíte půjčit opět.
  • Peníze rychle na účtu: Pokus si půjčujete opakovaně, podruhé a následně, a o půjčku požádáte do 12:00 hodin daného dne, máte peníze zpravidla na svém účtu ještě v tentýž den mezi 12:00 a 15:00.
  • Žádné poplatky za schválení půjčky: Za schválení půjčky neplatíte žádné poplatky. Nemusíte ani posílat žádnou 1 Kč ze svého účtu pro jeho ověření, jak to bývá u  jiných půjček. Kromě standardního úroku neplatíte žádné skryté poplatky.
  • Minimum administrativy spojené se schvalováním půjčky: Pouze když si půjčujete poprvé, uzavíráte smlouvu o půjčce. Potřebujete k tomu jen občanský průkaz. Nedokládáte žádné potvrzení o příjmu ani výpisy z registru dlužníků. Každá další opakovaná půjčka je bez jakékoliv další administrace a zdržování.
  • Vše se řeší poštou a online přes e-mail: Žádné návštěvy „obchodníků“ s půjčkami doma nemusíte očekávat. Smlouva vám přijde obratem po vyplnění žádosti na internetu poštou diskrétně bez loga půjčující společnosti.
  • Když nestíháte splatit půjčku včas, vyjdou vám vstříc: Je samozřejmostí, že je třeba půjčky splácet včas. Někdy se ale třeba nemůžete spolehnout na přesný termín výplaty. Rychlá půjčka  Perfect Money vám umožní za mírný poplatek odložit splatnost půjčky až o 14 dnů. Odklad jedné splátky je na 7 dní a odložit ji můžete až dvakrát.
  • Ten kdo splácí včas získává odměnu: Tou je možnost prodloužení splatnosti další půjčky  až o 7 dnů. Takže pokud svoji půjčku splatíte včas a u následující si zvolíte splatnost 21 dnů, získáváte automaticky splatnost 28 dnů, t. j. 7 dnů půjčky zdarma.
  • Rychlá půjčka má znaky férové půjčky: Neplatíte žádné nesmyslné poplatky či sankce. Pro poskytnutí půjčky firma nevyžaduje žádné ručitele ani zástavy. Nikdo po vás nebude chtít podepsat směnku!

Najdou se i drobné nevýhody

  • Ne vždy je 5000 korunová půjčka dostačující na vyřešení našeho problému: V tom případě musíte využít jiný typ úvěru s anuitními, obvykle měsíčními splátkami a ne s jednorázovou splatností.
  • RPSN se může zdát vysoké: Ale je to obvyklé u každé krátkodobé půjčky a pouze zdánlivé díky formě výpočtu RPSN. Ve skutečnosti je úrok 24 % a znamená, že pokud si půjčíte 1000 Kč na 21 dnů, zaplatíte 1240 Kč. U 5000 Kč na 21 dnů je to je navýšení o 1200 Kč.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail