Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Existuje online půjčka, která dokáže vyřešit naši okamžitou finanční tíseň? A je rychlá půjčka skutečně řešením, po kterém bychom měli sáhnout?

Půjčky. Lepší by bylo dokázat žít bez nich. Jenomže někdy nám naopak připadají jako dar z nebes. Zejména, když nikdo kolem půjčení nedělá zbytečné obstrukce. Jsou prostě situace, kdy potřebujeme rychle vyřešit momentální nedostatek finanční hotovosti. A to se pak rychlá půjčka hodí.

Někdy je prostě rychlá půjčka pomoc k nezaplacení.

Někdy je prostě rychlá půjčka pomoc k nezaplacení.

Češi žijí bez finanční rezervy – pak nás překvapí každý nenadálý výdaj

Finanční poradci jsou od toho, aby radili. A tak radí – když vynecháme všechny rady kolem nutnosti spoření si na důchod, měl by každý z nás mít finanční rezervu ve výši šestinásobku svých příjmů . Při průměrné hrubé mzdě, která je dnes 31 851 Kč a tedy čisté cca 25 278 (počítáno s daňovým zvýhodněním na jedno dítě), bychom měli mít na účtu finanční rezervu 151 000 korun. Ruku na srdce, máte ji tam? Pokud ne, patříte k 85 až 90 procentům Čechů.

Výzkumy se různí. Některé tvrdí, že až třetina z nás nemá vůbec žádné finanční rezervy. Jiné, přesnější, tvrdí, že 39 % z nás má finanční rezervu do 10 000 Kč. Nejmenší finanční rezervy mají mladší věkové skupiny – nestihly si je udělat ve formě dlouhodobějších spoření, jsou bez závazků, a tak finanční nedostatek méně řeší, nebo jsou prostě bez finančních zkušeností.

Finanční rezerva, jakou doporučují poradci, chybí až 90 % Čechů.

Finanční rezerva, jakou doporučují poradci, chybí až 90 % Čechů.

Život tzv. „z ruky do huby“ nás bez dostatečné finanční rezervy umí nemile překvapit

Nejenže nám nezbudou peníze do výplaty – to je třeba rychle uvažovat o změně zaměstnání za lépe placené. Ale nejhorší jsou nenadálé výdaje za věci, které skutečně nelze pokládat za zbytné . Jste závislí na dojíždění autem do práce? Porouchaná spojka, chladič, alternátor… Kdo to zažil, ví, jaký je problém bez finanční rezervy tento problém řešit. Že se dá dočasně dojíždět do práce hromadnou dopravou? Možná – pokud žijete ve velkém městě, nedojíždíte do práce ze „satelitu“, nebo nebydlíte ve vesnici, ze které se ráno do práce ještě jakž-takž dostanete, ale večer už můžete leda tak zůstat nocovat na nádraží, nebo si dát hodinový pěší pochod potmě, po silnici první třídy k domovu. Pokud k tomu máte děti, které je nutné rozvézt do školky či školy, situace se komplikuje ještě více.

A podobně nutných výdajů existuje mnohem více. Ulomená zubní korunka na jedničce vás doslova vyřadí ze života. Její drahou opravu musíte řešit okamžitě. Mezi spotřebiči novináři vždy s oblibou zmiňují katastrofický scénář, kdy vám přestane fungovat pračka. Jenomže to pořád vyřeší vana a staré dobré ruční praní. Mnohem horší je, když vám v zimě odejde plynový kotel, nebo vám přestane fungovat varná deska a vy už nenavaříte.

Ne, nemluvím o problémech jednoho promile lidí, ale o problémech, do kterých se umí dostat bez vlastního zavinění zhruba 50 % Čechu a potřebuje je rychle řešit. Online půjčky, které jsou rychlé a „nelustrují“, jsou pak obvykle jediným řešenímDíky za ně! Pokud k nim přistupujeme rozumně, umí pomoci.

Rychlá finanční pomoc v podobě online půjčky je velké lákadlo. Bude ale umět půjčku včas splatit?

Rychlá finanční pomoc v podobě online půjčky je velké lákadlo. Bude ale umět půjčku včas splatit?

Rychlá půjčka do výplaty – víte, kdy po ní sáhnout a kdy ne?

Odpověď máte už v otázce. Pouze tehdy, kdy máte jistotu, že z nejbližší výplaty budete schopni své závazky splatit. A víte, že pak s výplatou vyjdete i přesto, že se vám pokrátí o zapůjčené peníze plus poplatek či úrok z půjčky. Možná jsou před vámi kvartální bonusy, 13. plat nebo budete mít konečně standardní měsíční příjem, protože už jste v tomto měsíci nemarodili. Vše je pak v pořádku a směle si půjčte.

Jak vypadá kvalitní rychlá půjčka?

 • Je na rozumnou částku – alespoň na 5000 až 8000 Kč při prvním sjednání.
 • Dá se sjednat jako online půjčka přes internet, na počítači či přes mobil. Včetně podpisu smlouvy.
 • Sjednáte ji do 5 minut.
 • Nelustruje vás – nezajímají ji rejstříky dlužníků, ani vaše zaměstnání.
 • Nechce po vás nic, než máte v občance.
 • Nepotřebuje ručitele ani ručení a majetkem.
 • Má přehledné a férové podmínky.
 • Nemá žádné skryté poplatky – vždy víte, kdy a kolik musíte vrátit.
 • Umožňuje odklad splacení.
 • Nabízí možnost předčasného splacení bez sankcí.
 • Půjčí i cizincům trvale žijícím v České republice.
 • Peníze vám v pracovní dny dojdou na účet do několika minut.

Online půjčka Coolcredit je přesně tou, která všechny tyto výhody nabízí. Veškeré informace o jejích možnostech najdete na stránkách Cool Credit. Za své férové podmínky chce firma jediné: naši odpovědnost při sjednávání online půjček a včasné splacení půjčky.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail