Co dělat, když se nám naše blond vlasy omrzí? Zkuste růžovou barvu na vlasy. Fotogalerie účesů v našem článku vám představí 40 nápadů na růžové vlasy. 

Růžová barva na vlasy umí udělat s blond vlasy divy. Účes si na růžový samozřejmě nemusíte změnit celý. Stačí pár pramenů či podbarvení ofiny a růžové osvěžení účesu je na světě. Také volba odstínu je hodně variabilní. Někomu bude vyhovovat jahodová blond barva, která dodá vlasům mírně nazrzlý jahodový odstín, někomu spíše malinová, které je více pink. Růžové vlasy jsou in a tak není problém najít inspiraci, ze které si můžete vybrat či už máte krátké vlasy, polodlouhé vlasy nebo dlouhé vlasy. Pokud se vám růžová barva na vlasy líbí, pojďte se podívat na 40 inspirativních pink blond účesů.

Růžová barva na vlasy je pro blond vlasy rychlým řešením, jak oživit nudný nebo okoukaný blond účes.

Růžová barva na vlasy je pro blond vlasy rychlým řešením, jak oživit nudný nebo okoukaný blond účes.

FOTOGALERIE: Růžová barva na vlasy: 40 účesů pro blond účesy

Růžová barva na vlasy nabízí mnoho variací pro účesy – víme, co můžete zkusit!

  1. Aplikujte růžovou barvu na vlasy pouze na konečky nejlépe dlouhých nebo polodlouhých vlasů.
  2. Zkuste růžový melír. Růžová bude tentokrát na vašich vlasech v noha odstínech.
  3. Účes osvěží i jen několik růžových pramenů vlasů. Zkusit můžete i smývatelnou barvu nebo barevné barvičky na vlasy, které fungují téměř jako pastelky.
  4. Stínujte: blond, růžovou a stříbřitou. Vypadá to úžasně.
  5. Jahodová blond barva vypadá a vlasech velice svěže. Ideální je jak pro léto, tak bude barevně ladit s podzimními barvami.
  6. Růžová barva na vlasy aplikovaná pouze na ofinu mikáda vypadá skvěle. Nezapomeňte s růžovou barvou vlasů sladit barvu vaší rtěnky!
  7. Obarvěte si na růžovo spodní část vlasů. Až vítr a pohyb pak odhalí váš rafinovaný účes v růžové.
  8. Co tak růžovou barvu na vlasy použít i na obočí? Pro odvážné je to skvělý tip!
  9. Aplikujte si růžovou barvu na vlasy postupně jen na ty místa vlasů, které vám odrůstají a objevuje se vaše původní barva. Je to vtipný způsob, jak odrosty maskovat a nemuset pokaždé barvit celou hlavu.
  10. Zkuste melír, ale trochu netradičně. Střídejte dle možností co nejpravidelněji široké prameny blond a růžové. 

Nezapomeňte, že růžové vlasy musíte doladit také se svým šatníkem, doplňky a možná budete muset změnit také make up. Růžová je barva, která si žádá své a tak k růžové barvě na vlasy rozhodně nekombinujte jiné ve spektre posunuté odstíny růžové. Povolené jsou jenom valéry tón v tónu. Skvělá bude se studenými barvami, jakou je modrá, fialová nebo zelená. Také neutrální bílá, černá a rozhodně šedá budou vypadat na oblečení i doplňcích s vašimi růžovými vlasy výborně. A co modrá džínovina? Ta je rozhodně ok.

Zdroj obrázků: kolekce kadeřníků a kadeřnických studií, Google

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail