Narozeniny, svátky i jiné události, kdy se hodí věnovat krásnou kytici, dnes vyřešíte snadno. E-shop Flora-online zajišťuje rozvoz květin po ČR bez ohledu na to, jestli bydlíte v Praze, v jiném velkém městě, nebo třeba v té nejmenší obci.

Rozvoz květin Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Olomouc, České Budějovice, Liberec, Pardubice, Zlín, Ústí nad Labem, ale třeba i Závist, Strukov či Josefův Důl. Že tyto obce neznáte? To zas tak nepřekvapí. Známé jsou spíše svojí unikátností – jde totiž o rozlohou nejmenší obce u nás. Květinářství v nich nejspíš nenajdete. Avšak rozvoz květin zajišťuje e-shop Flora-online i do nich.

Hledáte rozvoz květin kamkoliv po České republice, nebo dokonce na Slovensko? Flora-online je doručí od pondělí do neděle včetně svátků.

Hledáte rozvoz květin kamkoliv po České republice, nebo dokonce na Slovensko? Flora-online je doručí od pondělí do neděle včetně svátků.

Rozvoz květin, které stojí za to

Naštěstí doby, kdy se služba doručení květin dala využít jenom v Praze a posléze ve velkých městech, je dávno za námi. Přitom příležitost, kdy bychom nákup kytice online a její doručení potřebovali využít, se naskytne hned několikrát v roce. Narozeniny, svátky, výročí, různé události, jako jsou promoce, ale i smutnější události, kdy se sluší přijít tradičně s kyticí. Ne vždy máme po ruce květinářství a ne pokaždé nám vyhovuje svojí nabídkou. Ať už květin samotných, tak designem kytic.

♥ TIP

Doručení květin ještě dnes kamkoliv v ČR a na Slovensku

Květiny online nabízí řadu výhod. Víte, co kupujete i kolik to bude stát. Nemusíte nikam chodit. Květiny vám zašlou až domů. Nebo je necháte doručit přímo obdarovanému. To je také největší výhoda, kterou kvalitní rozvoz květin nabízí. Na dálku tak stylově a efektně popřejete i vyjádříte své city. A ke kytici máte možnost přiložit i jiný dárek – bonboniéru, plyšáka, sekt ev. klasické víno.

Doručení květin využijete i několikrát v roce. A je jedno, kam je potřebujete poslat. Služba Flora-online nabízí doručení v ten samý den kdekoliv po České republice a na většinu míst na Slovensku. Od pondělí do neděle, včetně svátků. V Praze dokonce expres do 60 minut od objednání.

Doručení květin využijete i několikrát v roce. A je jedno, kam je potřebujete poslat. Služba Flora-online nabízí doručení v ten samý den kdekoliv po České republice a na většinu míst na Slovensku. Od pondělí do neděle, včetně svátků. V Praze dokonce expres do 60 minut od objednání.

Květiny online – to nejsou jen růže

Růže jsou sice nejoblíbenější, ale ne jediné květiny, kterými máte možnost obdarovat. První volbou, jak se odlišit, je místo kytice zvolit třeba květinový koš. Květinové koše jsou obvykle namixované z různých druhů květin. Oblíbené jsou kombinace růží a frezií, ale i slunečnice, lilie, gerbery, chryzantémy či minikarafiáty.

Kyticím samozřejmě dominují růže. Lze je zvolit jako jednobarevné. Oblíbená je tradiční kytice červených růží, ale i kytice bílých, žlutých či růžových růží. Kombinovat lze barvy růží, ale i růže s dalšími více či méně dominantními květinami jiných druhů. Velkým hitem jsou sezónní jarní kytice a letní kytice, které využívají tradiční květiny pro dané roční období.

Trendy kytice 2018 – podívejte se, jaké kombinace květin jsou hitem letošního roku

Kytice růží +1

Chcete dát najevo, že je obdarovaná pro vás tou jedinou? Nebo že on je ten pravý? Pošlete mu kytici jednobarevných růží doplněnou o jednu jinak barevnou růží. Oblíbená je kytice červených růží s jednou bílou růží, a rovněž naopak, kytice bílých růží s jednou růží červenou.

Věnujte růže unikátním způsobem: s jednou jinak barevnou růží.

Věnujte růže unikátním způsobem: s jednou jinak barevnou růží.

Fialové akcenty v barvě roku 2018

Letošní barva roku Ultra Violet osvěžila i barevné kombinace květin v kyticích. Tradičně něžnými partnery jsou tmavě fialová a bílá. V kyticích jsou oblíbené bílé růže a výrazně fialová eustoma (jícnovka, lat. lisianthus). Oblíbenými je i kombinace Ultra Violet barvy se žlutými nebo růžovými květinami. Právě se žlutou vytváří tmavě fialová bezkonkurenční kontrast.

Popisek: Barva roku 2018 Ultra Violet nechybí ani v kyticích. Využijte rozvoz květin a obdarujte své blízké jednou z nich.

Popisek: Barva roku 2018 Ultra Violet nechybí ani v kyticích. Využijte rozvoz květin a obdarujte své blízké jednou z nich.

Malé krásky do velkých kytic

Velká poptávka je po kyticích z lučního kvítí. Jenomže tyto kytice nejsou trvanlivé. Zkušený květináři však umí nabídnout kytice, které nabízí všechny výhody klasických trvanlivých kytic a současně krásnou něhu drobných kvítků. Do kombinací jsou vhodné voňavé frezie, astromerie, luční satiny i drobnokvěté chryzantémy připomínající luční kopretiny či heřmánek.

Milujete luční kvítí? Podívejte se na květiny online, které nabízí krásu drobných kvítků a výhody trvanlivých kytic v jednom.

Milujete luční kvítí? Podívejte se na květiny online, které nabízí krásu drobných kvítků a výhody trvanlivých kytic v jednom.

Doručení květin po Praze i do 60 minut

Díky Flora-online.cz si máte možnost nechat poslat květiny kamkoliv po České republice a rovněž na většinu míst na Slovensku. Doručení lze využít od pondělí do neděle, a to včetně svátků. V Praze využijte i expresní doručení do jedné hodiny. Myslíte na někoho právě dnes? Výběr i rozvoz květin je snadný – tak neváhejte a udělejte dotyčné osobě radost krásnou kyticí.

Zdroj obrázků: Flora-online, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail