Voda ovlivňuje naši krásu a zdraví nejen vnitřně, ale i z zvenčí. Udělejte si rozbor vody ať víte, co pijete a v čem se myjete.

Životodárná tekutina je pro každého z nás nezbytností. Často ale bereme vodu jako samozřejmost a neřešíme, jaké látky vlastně obsahuje. Spoléhat se pouze na vlastní instinkt by se v tomto případě mohlo zle nevyplatit. I proto je vhodné zvolit spolehlivý rozbor vody, který ukáže, jak na tom vzorky z vašeho zdroje budou. Naším tipem je společnost Profivoda s.r.o. nabízející v tomto oboru komplexní služby, na něž se zaměříme v následujících řádcích.

Voda, kterou pijeme, ovlivňuje naše zdraví i krásu

Trend pití vody z kohoutku je velice chválihodný vzhledem k životnímu prostředí i k naší peněžence. Jenomže víme, co skutečně pijeme a čím se myjeme? Voda ovlivňuje naše zdraví i to, jak vypadají naše vlasy nebo pleť poté, co se touto vodou myjeme. Důležité je proto znát složení vody i její tvrdost a v případě potřeby využít možnosti malých domácích úpraven vody a filtrů, které společnost Profivoda s.r.o. rovněž nabízí.

Voda ovlivňuje naše zdraví i to, jak vypadají naše vlasy nebo pleť poté, co se touto vodou myjeme.

Voda ovlivňuje naše zdraví i to, jak vypadají naše vlasy nebo pleť poté, co se touto vodou myjeme.

České domácnosti bojují obvykle zejména s tvrdou vodou. O její škodlivosti na naše spotřebiče, především pračku, toho víme více, než o nevhodnosti tvrdé vody na pleť. Tvrdá voda je zodpovědná za svědění i pálení pokožky, stejně jako za projevy akné a to v i dospělém věku. Pleť navíc tvrdá voda vysušuje. Pro krásu není ideální ani silně chlorovaná voda, která velice často teče z veřejného vodovodního potrubí. Chlor pleť rovněž vysušuje a při konzumaci dokáže ničit nejen bakterie ve vodě samotné, ale i ty naše užitečné, které v těle potřebujeme. Včetně ničení vitamínů.

Na oba tyto problémy a na řadu dalších, včetně úprav studnové vody, nabízí Profivoda s. r. o. kvalitní řešení. Na začátku ale stojí rozbor vody, který ukáže, co vlastně s naší vodou potřebujeme dělat.

Rozbor vody po celé ČR

Ať už bydlíte kdekoli v České republice, můžete si velmi pohodlně nechat rozbor vody vykonat. Sběrná místa zmiňované společnosti najdete kompletně po celé ČR. Jinak není problém domluvit se i na individuálním přístupu s tím, že zaměstnanci firmy provedou odběr vzorků přímo u vás. Vybrat si lze hned z několika různých rozborů, a to především dle druhu vody. Jmenovat bychom mohli například rozbory teplé i studené vody v krácené i plné podobě anebo zjišťování kvality vzorků vody z bazénů, popřípadě zjištění vlastností odpadních vod. Veškeré činnosti jsou vykonávány dle platného znění vyhlášek 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a jejich příloh.

Ať už bydlíte kdekoli v České republice, můžete si velmi pohodlně nechat rozbor vody vykonat.

Ať už bydlíte kdekoli v České republice, můžete si velmi pohodlně nechat rozbor vody vykonat.

Kdy je vhodné realizovat rozbory vody?

Zjišťování kvality vody není nutností, ale představuje jakousi jistotu pro vaše zdraví a krásu Jestliže máte doma studnu s pitnou vodou, doporučuje se řešit rozbor vody každým rokem. Pokud zjistíte, že jsou již vzorky několik let konstantní, dá se interval protáhnout, a to na 2 až 3 roky. Odběr vzorků mohou realizovat přímo specialisté, popřípadě jej řešíte vy samy na základě odborné instruktáže. Určitě není od věci nechat si zjistit stav vody v případě, že kupujete nemovitost. Využívá-li se v ní voda pouze ze studny, mělo by jít o naprostou samozřejmost. Firma Profivoda s.r.o. realizuje i rozbor vody pro firmy a větší společnosti. Výhodami firmy jsou rychlost, výhodná cena a okamžitá nabídka řešení v případě, že se vaše voda nebude ideální.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail