Pro nové Reserved kabelky a také Reserved boty se staly inspirací londýnské ulice. Podívejte se na nový lookbook Reserved pro podzim/zima 2014/2015.

První podzimní den je za námi a londýnské sychravé počasí nám již s předstihem představilo boty a kabelky Reserved z nové kolekce propodzim a zimu 2014/2015. Dříve, než se podíváte na katalog, pojďte se inspirovat fotografiemi s botami a kabelkami, které lookbook Reserved představuje přímo v městských ulicích Londýna.

FOTOGALERIE: Reserved – lookbook pro boty a kabelky pro podzim a zima 2014/2015

Boty a kabelky Reserved v lookbooku podzim/zima 2014/2015

S příchodem podzimu a zimy je nutné udělat inventuru nejen v šatníku. Také náš botník se ptá, jestli máme v čem ven. S novými botami jdou ruku v ruce nové kabelky. Je třeba je sladit navzájem i s novými kousky oblečení – bundovou, kabátem, svetříky a vším, co jsme do podzimního a zimního šatníku doplnily. Reserved v kolekci podzim/zima 2014/2015 představuje celou paletu modelů bot a kabelek pro různé příležitosti a typy trávení volného času. Novou sezónu představuje look book Reserved jako sezónu plnou experimentů a kreativity. Základem modelů, jak obuvi Reserved, tak kabelek Reserved z nové kolekce, jsou výrazné ostré hrany, prošívaná kůže a také masivní a dobře viditelné zipy, které jsou v této sezóně obrovským hitem. Zanedlouho je uvidíme například v kolekci, kterou spolu vytvořili značka Lindex a módní mág Jean Paul Gaultier.

Reserved – lookbook pro boty a kabelky pro podzim a zima 2014/2015

Reserved – lookbook pro boty a kabelky pro podzim a zima 2014/2015

Obuv Reserved představuje elegantní modely na podpatku, které jsou schopné dokonale doplnit minimalistický business styl. Barevná paleta kabelek i bot je zárukou snadné kombinovatelnosti s oblečením Reserved, ale i s jinými značkami oblečení, které už v šatníku máte nebo si je plánujete do šatníku doplnit.  Přesto však Reserved boty a Reserved kabelky nejsou jen o černé a šedé barvě. Doplňují je také teplé barevné odstíny těchto módních doplňků, které se budou skvěle kombinovat se živými odstíny oblečení v šatníku.

Reserved – lookbook pro boty a kabelky pro podzim a zima 2014/2015

Reserved – lookbook pro boty a kabelky pro podzim a zima 2014/2015

Co jsme si zamilovaly my v redakci? Úžasná kabelka v podobě baťůžku Reserved zdobená výrazným zipem se stala jednoznačným favoritem. Doladit k ní některé černé boty Reserved nebylo nic složité. Úžasnou kombinací je také prošívaný černý batoh Reserved a černékotníkové boty Reserved rovněž s prošíváním.

Zdroj obrázků: Reserved kabelky a Reserved boty – lookbook Reserved podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail