Tričkem s firemním logem dnes nikoho neokouzlíte! Potřebujete-li módní dárek pro klienty, zkuste originálnější nápad – reklamní balzámy na rty!

Doba devadesátých let, kdy jsme si vděčnost zákazníků získávali tričky s firemními slogany, logem potištěnými propiskami nebo rádoby luxusními obaly na vizitky s gravírovanými logy je ta-tam! „Odměňovat“ zákazníka dnes musíte mnohem nápaditěji, kreativněji a také rafinovaněji. Možná, že se v této chvíli pozastavíte nad tím, že na nic originálního v marketingovém rozpočtu nemáte finance. Ale originální nemusí znamenat nákladné! Příkladem, kdy reklamní předměty nemusí být drahé, přestože jsou originální, jsou reklamní balzámy na rty s firemní etiketou. Takže zapomeňte na obrandované igelitky, zmiňovaná trička i propisky a nesnažte se okouzlovat s vaší firmou nijak nesouvisejícími dárkovými kupóny. Vyberte firemní dárek, který je praktický, obdarovaný jej má neustále u sebe, je užitečný po celý rok a hodí se jak pro ženy, tak pro muže – balzámy na rty!

Reklamní balzámy na rty s logem firmy a grafickým potiskem jsou originálním a kreativním dárkem pro obchodní partnery i zákazníky.

Reklamní balzámy na rty s logem firmy a grafickým potiskem jsou originálním a kreativním dárkem pro obchodní partnery i zákazníky.

Reklamní balzámy na rty dodává Reklamní kosmetika MOJE (Dobrý obchodník s.r.o.). Na výběr je několik druhů balzámů vhodných pro léto nebo pro zimu. V nabídce nechybí vedle dámských nebo unisex balzámů ani speciální balzámy na rty pro muže. Nabídka reklamních balzámů na rty >>

Reklamní balzámy na rty jsou ideální dárkový předmět. Proč?

  1. Reklamní balzámy na rty jsou vždy na očích: Obvykle hledáme pro zákazníky takové předměty, které zůstávají vždy na očích a nejsou současně jenom lapači prachu, takže mají také praktické využití. Mnoho dřívějších reklamních předmětů v dnešní době ztratilo glanc a atraktivitu. Na výsluní se ale dostávají nové – těmi je například reklamní kosmetika. Výhodou reklamních balzámů na rty je , že jde o kosmetiku denního používání ženami i muži a o kosmetiku, kterou má většina lidí neustále u sebe nebo se k ní často vrací.
  2. Reklamní balzámy jsou užitečné po celý rok: Balzámy na rty jsou kosmetikou, kterou používáme v létě jako ochranu rtů před sluncem, v zimě před následky chladného počasí a dokonce celoročně, i když rovna naše rty neohrožují povětrnostní podmínky. Patří k nepostradatelným kosmetickým doplňkům, které už nenajdeme jen v dámských kabelkách nebo kosmetických cestovních taštičkách, ale také na pracovních stolech mužů, v každé koupelně či na většině nočních stolků.
  3. Reklamní balzám na rty je jako reklamní předmět finančně nenáročný: Reklamní balzámy se dají pořídit již od 16 Kč za kus, vždy v závislosti na celkovém odebraném objemu. Navíc je zboží reklamní kosmetiky MOJE náhradním plněním podle § 81 zákona č. 435/2004 Sb.
  4. Na ploše reklamního balzámu je velký prostor pro vaši propagaci: Na rozdíl od různých propisek je plocha pro propagaci vaší firmy na reklamním balzámu dostatečně velká. Nejenže umožňuje kromě loga vaší společnosti umístit na balzám i další informace. Výhodou této velké plochy je především to, že je možné popustit uzdu fantasie a potisk obalu reklamního balzámu vytvořit skutečně graficky zajímavý.
Reklamní kosmetika MOJA nabízí reklamní balzámy pro ženy i pro muže.

Reklamní kosmetika MOJA nabízí reklamní balzámy pro ženy i pro muže.

Aktuální nabídka reklamních balzámů

Reklamní balzámy na rtySoučasná nabídka reklamních balzámů MOJE Kosmetika obsahuje celkem pět druhů balzámů. Žádaným je především celoroční balzám na rty s SPF 15 s účinnou ochranou proti slunci a současně a antiageing účinky na rty. V nabídce je balzám na rty s rakytníkem, který má antibakteriální účinky, podporuje pružnost pokožky rtů a je nápomocen také při hojení oparů. Balzámy na rty s pšenicí mají rovněž hojivé a protizánětlivé účinky. Zejména pro mladší dámskou klientelu je určen balzám na rty s brusinkou, která je skvělým antioxidantem a má pozitivní vliv také na zubní sklovinu. Specialitou v nabídce je balzám na rty pro muže Vitalita se zvýšenými hydratačními účinky. Balzám na rty pro muže získal také ocenění od Asociace vizážistů a stylistů ČR.

Z obyčejného reklamního balzámu na rty uděláte i luxusní dárkový předmět

Reklamní balzámy na rty můžete mít připraveny pro klienty na recepci ve speciálním stojánku, ale lze je věnovat i jako luxusní dárek.Reklamní kosmetika MOJE vám je zabalí také do luxusních papírových obalů v podobě miniknížek, které se dají opět kreativně obrandovat, nebo do organzových barevných pytlíčků či průhledných krabiček. Kromě balzámů na rty lze do dárkových balíčků přibalit také další reklamní kosmetiku, jež MOJE nabízí: například laky na nehty, lesk na rty či vlasovou a tělovou kosmetiku.

Originální balení reklamního balzámu na rty nebo reklamní kosmetiky promění tuto maličkost v luxusní dárek.

Originální balení reklamního balzámu na rty nebo reklamní kosmetiky promění tuto maličkost v luxusní dárek.

Potisknout můžete také další reklamní kosmetiku.

Potisknout můžete také další reklamní kosmetiku.

Reklamní balzámy na rty získají snadno jedinečný design s vaším logem.

Reklamní balzámy na rty získají snadno jedinečný design s vaším logem.

Grafický návrh si lze dodat připravený, nebo vám jej navrhnou přímo u dodavatele. Jako potisk pro reklamní předměty stačí dodat logo vaší firmy a jakoukoliv fotografii, kterou pro potisk reklamních balzámů či další reklamní kosmetiky poptáváte.

Příprava podkladů pro potisk reklamních balzámů je snadná.

Příprava podkladů pro potisk reklamních balzámů je snadná.

♥ Tip: Vše o dárkovém balení reklamních balzámů na rty a další reklamní kosmetiky >>
O dodavateli reklamních balzámů na rty

Reklamní kosmetika MOJE – Dobrý obchodník s.r.o., která je dodavatelem reklamních balzámů na rty a další dárkové reklamní kosmetiky, je profesionální kosmetickou firmou specializovanou na dekorativní a reklamní kosmetiku. Již více než 20 let se pohybuje na evropském kosmetickém trhu a díky osobním vazbám na výrobce renomovaných kosmetických značek může klientům nabídnou skvělé ceny a vysokou kvalitu výrobků. Řada výrobků společnosti získala významná ocenění.

Zdroj obrázků: Kosmetikamoje.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail