Máte nebo plánujete skladové prostory nebo prodejnu s úložnými regály? Nechte si poradit od specialistů na regálové systémy!

Ať už provozujete maloobchod nebo velkoobchod, máte větší nebo menší skladové prostory, vždy se vyplatí je naplánovat s odborníky. Prodej i skladování oblečení, módních doplňků nebo kosmetiky či drogerie má svá specifika a proto je dobré před nemalými investicemi do regálových systémů zvážit jejich správné naplánování a výběr. V oblasti realizace skladových prostor vám poradí firma BEG Bohemia. Prostory, regály nebo kompletní regálové systémy pro vás nejen naplánuje, ale kompletně vám je i na klíč dodá. BEG Bohemia je ryze česká společnost, která svými aktivitami působí po celé České republice i na Slovensku. Po 18 letech zkušeností vám firma nabízí maximum svého technického know how při realizaci vašich potřeb nejen při skladování, ale i při vybavení prodejních interiérů nebo podnikatelských a kancelářských prostor.

BEG Bohemia nabízí sortiment, který zahrnuje regály, kompletní regálové systémy i zařízení pro prodejny nebo kanceláře či dílny.

BEG Bohemia nabízí sortiment, který zahrnuje regály, kompletní regálové systémy i zařízení pro prodejny nebo kanceláře či dílny.

Pokud jde přímo o regály a regálová řešení, nabízí firma paletové regály (pro euro palety i paletové regály atypických rozměrů), paletové regály s vestavěnými policemi, konzolové regály nebo spádové regály. Pokud se v těchto termínech nevyznáte, nevadí. Právě na to jsou tady odborníci z dodavatelské firmy BEG Bohemia, kteří vám výhody jednotlivých systému vysvětlí a navrhnou vám na míru řešení přesně pro vás. Společnost díky svému sortimentu a zkušenostem bez problémů vybaví největší sklady takových dodavatelů, jako jsou největší české shopy a e-shopy, ale i menší prodejce, kteří mají menší skladové zásoby i menší denní obrat distribuovaného zboží. Kromě typových regálových systémů vám totiž firma ráda nabídne i na zakázku upravené, nebo kompletně vyrobené skladové a úložné systémy. Ty umožňují efektivní rozmístění i v atypických prostorách, využití každého centimetru prostoru nebo přizpůsobení corporate designu vaší firmy zejména pokud do skladu přímo přichází zákazníci, případně když jsou skladové systémy umístěné přímo v prodejně. Klienti v tomto případě vyžadují především barevné uzpůsobení skladových systémů jejich corporate identity.

V případě specifických požadavků nebo atypických prostor pro vás společnost BEG Bohemia naplánuje a vyrobí zakázkové regály na míru.

V případě specifických požadavků nebo atypických prostor pro vás společnost BEG Bohemia naplánuje a vyrobí zakázkové regály na míru.

Paletové regály – nejčastější řešení pro velké skladové prostory a skladování velkoobjemového zboží

Řešíte-li vytvoření skutečně velkého skladu s rozměrnějším zbožím, nebo se zbožím menším ale baleným ve velkých sériích, je pro vás optimálním řešením vybavení sladu paletovými regály. Je to nejobvyklejší vybavení pro velké skladové haly a logistická centra. Jak už jsem zmínil, paletové regály mohou být připraveny pro využití EUR palet, ale i pro palety atypických rozměrů. Kompletně nebo částečně lze regály vybavit policemi nebo je uzpůsobit pro uložení kusového sortimentu v typizovaných gitterboxech (gitterboxové palety jsou speciální palety s bočnicemi). Paletové regály jsou kompletně přizpůsobeny pro obsluhu pomocí manipulační techniky.

Policové regály se hodí pro skladování a ukládání nepaletovaného zboží

Při skladování oděvního a jiného módního či kosmetického sortimentu se obvykle využívají policové regály. BEG Bohemia nabízí takové, které jsou snadno přizpůsobitelné měnícím se potřebám zákazníků a které jsou skutečně velice variabilní. Jsou přívětivé i po designové stránce, takže není problém je použít přímo v prodejně. Svých technicistickým vzhledem se dokonce výborně doplňují s dnešním moderní architekturou interiérů. Takto luxusně vypadají například nerezové regály, které však kromě toho umí splňovat i přísné hygienické normy pro skladování nebo pomoci tam, kde potřebujeme zboží například ochlazovat. Nerezový regál se setavuje jako velice variabilní stavebnice a nosnost polic 50 až 250 kg přesně odpovídá potřebám pro retailové regály. Regál z nerezu je luxus pro každou prodejnu.

Alternativou jsou lakované regály BEGFLEX nebo galvanicky zinkované regály TOPZINC. Velice levným řešením jsou policové regály BEG IDEAL s lehkou konstrukcí a nosností polic až 150 kg. Opět jsou velice variabilní, systém je ukotvitelný do podlahy a lze z něj sestavit nekonečnou řadu. Velkou výhodou je bezšroubové provedení, zjednodušující a zrychlující montáž regálového systému.

Nerezové policové regály se hodí i pro efektní zařízení prodejen. Najdete je v nabídce BEG Bohemia.

Nerezové policové regály se hodí i pro efektní zařízení prodejen. Najdete je v nabídce BEG Bohemia.

Posuvné a mobilní regály šetří prostor a optimalizují jeho uspořádání

Na celém podnikání bývá mnohdy nejnákladnější právě pronájem podnikatelských prostor. Když navíc potřebujeme velké sklady, náklady rostou ještě více. Často nás nedostatečné prostory nutí ke stěhování a to je opět nákladná a nevítaná záležitost. Mnohdy se však dá tomuto radikálnímu řešení zabránit zvýšením skladové kapacity. Že už do svého skladu skutečně žádný další regál nevtěsnáte? Možná budete překvapení, jak dokážou kapacitu skladových prostor zvětšit mobilní regálové systémy. Často až o 80 %. Princip posuvných a mobilních regálů spočívá na jejich možnosti posouvání po speciálních kolejích. Nepotřebujete uličky mezi regály. Ty mohou být umístěny jeden vedle druhého a manipulační prostor si snadno uděláte vždy jen tam, kde jej právě potřebujete. Mobilní regálový systém a posuvné regály umožňují i na velice malém prostoru uskladnit velké množství zboží.

Posuvné regály od BEG Bohemia pomohou ve chvíli, kdy si ve svém skladu musíte hlídat každý centimetr nevyužitého prostoru.

Posuvné regály od BEG Bohemia pomohou ve chvíli, kdy si ve svém skladu musíte hlídat každý centimetr nevyužitého prostoru.

logo-BEG-regay.czSpolečnost BEG Bohemia má za sebou velké množství referencí a i pro vás velice ráda navrhne řešení vašeho skladu – ať už jde o velké skladové prostory, menší příruční sklad nebo regálový systém pro vaši prodejnu. Všechny další potřebné informace najdete na webových stránkách BEG Bohemia.

Zdroj obrázků: BEG Bohemia

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail