Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Reflexní obojky pro psy Red Dingo jsou módní i funkční!

Reflexní obojky pro psy Red Dingo dokáží vašeho mazlíka ochránit před auty, ale také jej snadno rozeznáte ve tmě!

Módní pestrobarevné reflexní obojky pro psy Red Dingo jsou velice oblíbené. Charakterizuje je snadno rozpoznatelná spona ve tvaru kosti, ale také mnoho prvků, které často u jiných obojků chybí. Tyto odolné nylonové obojky mají reflexním provedení. Kdy ho využijete? Když s pejskem chodíte ven po tmě, nebo když je riziko, že vám může pejsek odběhnou na silnici. Reflexní potisk na obojku při ozáření světlomety svítí a řidič tak pejska včas zaregistruje. Sama řeším jiný problém, který reflexní obojky pro psy Red Dingo pomáhají vyřešit. Mám dvě fenky, které když se hárají, rozhodně poslouchají méně než obvykle. A tak při venčení před domem na zahradě, když je tma a fenky nereagují na výzvu vrátit se domů, stačí malý zdroj světla a reflexní prvky na obojku ihned prozradí, co vaši fenku v kterémkoliv odlehlém koutě zahrady zaujalo. Pro Red Dingo obojky pro psy si můžete pořídit také pestré Red Dingo vodítka ve stejné barvě jako obojek.

Reflexní obojky pro psy Red Dingo prodává e-shop Mujmazlik.cz.

Reflexní obojky pro psy Red Dingo prodává e-shop Mujmazlik.cz.

Další značkou, která reflexní obojky pro psy nabízí, je Rogz Reflective. Reflexní obojky pro psy od obou značek nabízí e-shop Mujmazlik.cz.

Reflexní obojky pro psy Rogz Reflective ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Reflexní obojky pro psy Rogz Reflective ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Svítící obojky se staly hitem

Nejen reflexní obojky jsou vyhledávané. Módním hitem se staly také svítící obojky. Mají sice nevýhodu, že se musí dobíjet, ale zase jsou ve tmě viditelnější než obojky pro psy opatřené jenom reflexními prvky – svítí totiž bez toho, abyste na ně museli zamířit světelný zdroj. Což má samozřejmě nespornou výhodu například při nočních procházkách se psem mimo osvětlené ulice, kde díky světelnému obojku přesně víte, kde zrovna pobíhá. Ještě větší výhodou je, že pokud máte pejsků více, dokonce ještě jedné rasy, díky barevnému rozlišení svítících obojků snadno rozeznáte, o kterého jde a nematete je nesprávně vydávanými povely.

Svítící obojky Dog Fantasy ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Svítící obojky Dog Fantasy ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Mujmazlik.cz prodává svítící obojky značky Dog Fantasy. Světelné obojky se dají nabíjet přes USB, takže klidně je pomocí kablíku (ten je součástí dodání obojku) dobijete i mimo domov například ze svého mobilu, pokud má příslušný výstup, nebo jej dobíjíte doma přes počítač.Obojek umí rychle nebo pomalu blikat a samozřejmě permanentně svítit. Program, který vám vyhovuje se dá na obojku snadno navolit a také jednoduše měnit. Obojky jsou ze silikonu a jsou voděodolné. Což využijete nejen pokud si s pejskem chodíte zaplavat, ale i pokud je venku deštivé počasí. Viditelnost těchto obojků je až 500 m.

Bezpečnost psa za šera i v nocí zajistí světýlka na obojek

Světýlka na obojek jsou dalším řešením, jak zajistit bezpečnost svého pejska. Mujmazlik.cz nabízí světýlka od značky Rogz. Rogz RogLite světýlko se dá snadno připnout nejen na obojek, ale také na jakékoliv vodítko nebo postroj. K tomu slouží buďto karabina, nebo připínací klips. Světýlko se dá nastavit aby výrazně nepřerušovaně svítilo, nebo blikalo. Je opět voděodolné a kvůli rozpoznávání více psů si jej můžete pořídit v několika barvách. Zdrojem světla je vložená baterie.

Světýlka na obojek Rogz RogLite ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Světýlka na obojek Rogz RogLite ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Pokud se vám líbí první zmiňované reflexní obojky pro psy Red Dingo, bude i pro ně světýlko na obojek skvělým doplňkem. Směle je můžete zkombinovat.

Potřeby pro psy od A do Z

Mujmazlik.cz nabízí kompletní potřeby pro psy. Pokud zůstaneme jenom u již zmiňovaných obojků a vodítek, máte možnost si v e-shopu pořídit i vyhledávané řetízkové obojky – stahovací i polostahovací, které jsou důležitou pomůckou pro výcvik psa. Polostahovací obojky pořídíte rovněž od značky Red Dingo – opět v pestrých barvách i s reflexními prvky!

Speciální lovecká vodítka ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

Speciální lovecká vodítka ze sortimentu e-shopu Mujmazlik.cz.

V sortimentu nechybí široký výběr postrojů pro psy nebo vodítka. I vodítka pro psy mohou být s reflexními prvky. Oblíbená jsou přepínací nebo flexi vodítka, které se dají narolovat. K řetízkovým obojkům jsou používaná řetízková vodítka. Pro speciální účely si můžete v e-shopu Můj mazlík pořídit lovecká vodítka s moxon smyčkou nebo extra dlouhá stopovací vodítka.

Zdroj obrázků: FL, Mujmazlik.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail