Recenze na KetoDiet: Zhubněte do Vánoc díky třem změnám

Nejvyhledávanějšími výrazy na internetu po Vánocích jsou „jak zhubnout“, „nejlepší dieta“, „diety“, „dieta, která skutečně funguje“ a jim podobné. Pojďte to letos udělat jinak. Zkuste zhubnout už nyní a buďte připraveni na větší kalorický příjem o Vánocích. Předem si též otestujte dietu, která vám pak stejně tak, jako teď na podzim, zafunguje i s příchodem nového roku. Ale s jakou dietou hubnout? Recenze KetoDiet vám může pomoci si správně vybrat.

Zhubněte do Vánoc

Zhubnout do Vánoc je reálné pro každého. Času je ještě dost, a navíc podzim je pro hubnutí obecně příznivé období. Proč? Protože se ochladilo. I když si mnozí myslí, že se lépe hubne v teple, není to tak. Tuk se z těla neodpaří a odpařenou vodu naopak ještě více doplňujeme. Je to právě nižší teplota, která umí nakopnout náš metabolismus. Uberte v bytě teplotu o jeden či dva stupně a vaše kalorické výdaje se zvýší i v klidovém stavu. I během cvičení je spalování výrazně vyšší, pokud cvičíte či sportujete při nižší teplotě. Takže skutečně nemusíme mít v bytech 25 °C a v ložnici se lze vyspat i při 18 či dokonce 15 °C bez toho, abyste se klepali zimou.

Dejte šanci pohybu

Asi není hezčí roční období než je podzim. Barevné listí dělá parky i lesy neopakovatelnými a uhrančivými. Využijte jej k delším procházkám. Stáhněte si do mobilního telefonu vhodnou aplikaci a snažte se denně ujít 8000 kroků. Není to málo, ale jde to. Zapojte děti, berte na procházku psa. Klidně se nabídněte sousedům, že jim vyvenčíte toho jejich. Tedy pokud zvládne ujít necelých 6 km. 8000 kroků při výšce 175 cm a průměrné délce kroku 0,74 m znamená ujít 5,88 km).

A teď dieta. Kterou si vybrat?

Nejdoporučovanějšími dietami dneška jsou jednoznačně ty, které omezují příjem sacharidů. Nejznámější a dnes nejvyužívanější je ketogenní dieta, kam patří i konkrétní dietní program s názvem KetoDiet. Její princip spočívá v radikálním omezení sacharidů, snížení příjmu bílkovin, bát se však nemusíte ani vysokého obsahu tuků ve stravě. Kdo se dnes chlubí rychlým zhubnutím, s největší pravděpodobností držel některou z ketonových diet.

Úbytek sacharidů nabízí též Atkinsonova dieta. Její rozdíl ve srovnání s keto dietou spočívá v tom, že omezuje pouze sacharidy. Vedle tuků tak ve stravě ponechává vysoké množství bílkovin. Stejně funguje i Paleo dieta. Ta se však k tomu všemu inspiruje tradičním složením jídelníčku našich předků.

Proč tyto diety fungují a keto diety hlásí úspěch? Omezením sacharidů, a i bílkovin, se tělo dostane do stavu tzv. ketózy, kdy začne čerpat energii z tuků. Díky tomu začneme skutečně viditelně a rychle hubnout. Už měsíční dietní program je na nás poznat. Dieta, jakou je KetoDiet, je navíc kompletně připravená nejen jako jídelníček na papíře. Jde o skutečně hotová jídla v podobě polotovarů i hotovek. Odpadá tak složité shánění surovin, kvůli kterému obvykle dietu vzdáme dříve, než s ní začneme.

Recenze na Ketodiet

Kde najít nejlepší recenzi na Ketodiet? Netestovali jsme ji sami. Sledujeme zajímavé blogové příspěvky blogera Radka, který mimo jiné testuje celou řadu zajímavých ekologických produktů, ale též produkty pro zdraví či diety. Jako recenzent sám na vlastní kůži otestovat i jednu ketonových diet – KetoDiet. Radkovi se již během sedmi dnů na této dietě podařilo zhubnout tři kilogramy. Recenze KetoDiet vám přiblíží, jak se Radkovi hublo, co na dietu řeklo jeho tělo, zdali nebyl při dietě hladovým, i jak mu hotová jídla dietního programu KetoDiet chutnala.

Takže které jsou to tři změny, díky kterým do Vánoc zhubneme?

  • Předně si přiznejme, že na podzim a v zimě je normální být ve větším chladu a využijme to k nastartování našeho metabolismu a k lepšímu spalování.
  • Zapojte pohyb. Ten, který nejméně bolí, a přitom je nejúčinnější a vhodný pro každého. Dejte si cíl: 8000 kroků denně.
  • Recenze na Ketodiet od Ecoblog je pak dalším tipem, jak zhubnout do Vánoc 2021. Kupte si svůj dietní program i s jídly pro dietu a zhubněte.