Jedním z atraktivních sortimentů anglické módní značky Marks&Spencer jsou pyžama a župany. Tentokrát se podíváme na dámskou kolekci.

Hledáte kvalitní pyžamo? Oceníte v zimních měsících teplý župan, který neztratí hebkost a tvar po prvním praní? Rozhodně se podívejte na sortiment anglické značky Marks&Spencer. Bez teplého a pohodlného županu si v zimě neužijete večerní ani víkendovou koupel. A bez hezkého pyžama zase večer u televize. Pyžama Marks&Spencer a také župany Marks&Spencer zahřejí, ale také díky vtipnému a romantickému designu potěší. Můžete je věnovat také jako vánoční dárek.

Noční prádlo z kolekce Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015.

Noční prádlo z kolekce Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015.

Noční prádlo z kolekce Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015.

Noční prádlo z kolekce Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015.

Noční prádlo z kolekce Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015.

Noční prádlo z kolekce Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015.

FOTOGALERIE: Noční prádlo Marks&Spencer

Pyžama Marks&Spencer nabízí kvalitu a romantický design

Po jaké značce sáhnout při výběru pyžama a županu? Už jsem na to odpověděla. Z osobních zkušeností mohu doporučit M&S. Pyžama Marks&Spencer mají jednu z nejvyšších kvalit, která se dá u nás za rozumnou cenu koupit. Hrají si s vtipnými a mile infantilními vzor, prostě s tím, co my ženy máme tak rády. Tradiční pyžama M&S lze nosit také jako domácí oblečení. To je typická vlastnost pro kousky této značky a ještě častěji než v kolekci nočního prádla pro ženy se s ní setkáme u kolekcí pro naše protějšky. Mezi letošními kousky vyniká nádherná noční košile Marks&Spencer s motivem medvídka a také pyžamové tričko s medvídkem, které můžete doplnit třeba pyžamovými kalhotami s ptáčky.

Mezi letošními kousky vyniká nádherná noční košile Marks&Spencer s motivem medvídka a také pyžamové tričko s medvídkem. V kolekci najdete i spací ponožky s medvídkem.

Mezi letošními kousky vyniká nádherná noční košile Marks&Spencer s motivem medvídka a také pyžamové tričko s medvídkem. V kolekci najdete i spací ponožky s medvídkem.

Kostkované pyžamo z Marks&Spencer – hit klidně pod vánoční stromek

Mně osobně letos mezi pyžamy Marks&Spencer zaujaly červeno-bílé kostkované kousky. Kostkované pyžamo ve dvou provedeních doplňuje stejně kostkovaná retro dámská noční košile. To ale pořád není vše. Další kousek z nočního prádla M&S, který vás dostane, jsou kostkované šortky s volánky na kalhotkách a s bílou mašlí v pasu.

Červená kostka letos doslova válcuje nabídku nočního prádla v Marks&Spencer.

Červená kostka letos doslova válcuje nabídku nočního prádla v Marks&Spencer.

Dámské župany Marks&Spencer – krátké, dlouhé i jako overal

Teplé župany Marks&Spencer najdete v provedení z bavlny i z oblíbeného hřejivého fleecu. V sortimentu nechybí dlouhé župany Mark&Spencer, ani župan M&S v kratších střizích. Unikátní je županový overal. To je přesně ten kousek, ve kterém prosedíte večery nad knížkou nebo u hezkého filmu, nebo ve kterém si klidně užijete sama doma sobotu. A kdo v ložnici netopí,ten jej ocení i místo pyžamka do postele. V kolekci tento teplý overal najdete jako šedý i červený s tradičním bílým norským vzorem.

Spací overal Marks&Spencer můžete nosit v zimě i jako domácí oblečení.

Spací overal Marks&Spencer můžete nosit v zimě i jako domácí oblečení.

Ponožky na spaní z Marks&Spencer

Dokonalým dárečkem mohou být pletené teplé spací ponožky z M&S. Spací ponožky z Marks&Spencer jsou nádherně vzorované, s motivy zvířátek nebo třeba Mikuláše. Když je budete kupovat někomu jako dárek, nevěřím, že si alespoň jedny nepořídíte  pro sebe. Ke kterémukoliv pyžamu, noční košilce či župany z M&S se nádherně hodí.

Spací ponožky z Marks&Spencer – zahřejí vás, nebo je můžete darovat k vánocům jako dárek.

Spací ponožky z Marks&Spencer – zahřejí vás, nebo je můžete darovat k vánocům jako dárek.

Zdroj obrázků: Marks&Spencer

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail