Rozjeďte své šití ve velkém! K tomu, aby se vaše hobby proměnilo na přivýdělek nebo dokonce na výnosné podnikání je jen krůček. Pomůže vám kvalitní šicí stroj, průmyslový šicí stroj i řezací plotr.

Někdy nás prostě popadne kreativní chvilka. Začne to třeba tím, že si pořídíme něco na sebe a při pohledu do zrcadla zjistíme, že to chce vylepšit. Nebo se doslova zamilujeme do různých futonů (ohebných matrací na zem či na extra nízkou konstrukci postele), sedacích vaků a textilních houpaček. Ještě větší motivace jsou naše děti. Už před narozením se těšíme na všechny ty takzvaná hnízda, hojdavaky či manduky. Ale nic z toho nestojí zrovna málo peněz. Přitom jde o střihově velice jednoduché výrobky, které zvládne skutečně profesionálně ušít v podstatě i amatér. Jediné, co nám k tomu nesmí chybět, je dobrý šicí stroj. A když si to vyzkoušíme jednou ušít pro sebe a po druhé pro kamarádku, obvykle nás pak „svědí dlaně“ a z našeho hobby bychom nejraději udělaly parádní „home business“. A proč ne! Dnes si i kvalitní průmyslový šicí stroj, který naši práci zefektivní a zkvalitní, není problém pořídit za dostupné ceny. Jdete do toho?

Proměňte zábavu v business. Mateřská dovolená a rodičovská dovolená jsou k tomu skvělou příležitostí.

Proměňte zábavu v business. Mateřská dovolená a rodičovská dovolená jsou k tomu skvělou příležitostí.

Moderní šicí stroje

Vraťme se k šití. Naše babičky a někdy ještě i mámy šily pravidelně. Nám možná po nich zbyl starý šicí stroj. Ale i nové levné šicí stroje jsou dnes funkčnější a mnohem vybavenější než několik desetiletí stará šicí technika. Podívejte se na kvalitní šicí stroje Brother. Vybrat si lze od jednoduchých strojů pro začátečníky, až po supermoderní quiltovací či vyšívací stroj.

Kvalitní šicí stroj Brother Innov-Is 27SE hravě překoná staré, často našimi babičkami a mámami „glorifikované“, šicí stroje.

Kvalitní šicí stroj Brother Innov-Is 27SE hravě překoná staré, často našimi babičkami a mámami „glorifikované“, šicí stroje.

Šicí stroje dnes mění mámy na mateřské a rodičovské dovolené v úspěšné podnikatelky

Rodičovská dovolená nás mnohdy zavře mezi čtyři zdi i na několik let. Zejména pokud si pořídíme druhého či třetího potomka hned po tom prvním. Být ale mámou na full time neuspokojí každého. Některé z nás se hrnou zpátky do práce, jiné přemýšlí, jak spojit mateřství s něčím kreativním a užitečným. A jelikož se naše inspirace batolí kolem nás, mnohdy je právě naše dítě tou největší inspirací. Tak vznikly zajímavé projekty matek, které šijí krásné závěsné textilní kolébky, které rozjely výrobu nepromokavého oblečení pro děti, nebo šijí dětské hračky. Každý den s dítětem je nová inspirace pro to, co by se nám i jiným matkám zaručeně hodilo. Protože každý den něco postrádáme a za něco nechceme utrácet zbytečně moc peněz. A tak saháme na šicí stroje a pomalu se v našich hlavách rodí business plán. Šití, vyšívání, patchwork, quilting – třeba u toho zůstaneme a k naší původní práci, která nás vlastně zas až tak moc nenaplňovala, se ani nevrátíme.

Průmyslový šicí stroj

Rozhodla jste se pustit se do svých snů naplno? Proč ne! I průmyslový šicí stroj lze pořídit za dostupné ceny. Průmyslové šicí stroje Brother v cenách od 22 000 do 50 000 korun zvládnou i specifické práce, jako například prošívání těžkých a pevných tkanin.

Průmyslový šicí stroj Brother S-7300A-405 Premium umožní snadné prošití i skutečně těžkých materiálů ve více vrstvách.

Průmyslový šicí stroj Brother S-7300A-405 Premium umožní snadné prošití i skutečně těžkých materiálů ve více vrstvách.

Řezací plotr pro zábavu celé rodiny

Dostupnost elektroniky udělala dostupnými i zařízení, která byla kdysi dostupná jen v profesionálních studiích a ve specializovaných firmách. Jsou to řezací plotry. Kvalitní řezací plotr dnes pořídíte v cenách od 8 000 do 11 000 Kč. Má vestavěný scanner, je připojitelný k počítači, mnohdy má implementovanou WLAN, držák na pero, samozřejmě řezací jehlu a je velice snadný na obsluhu. K čemu nám ale vlastně bude?

Řezací plotr Brother ScanNCut je dokonalé zařízení pro realizaci různých kreativních nápadů.

Řezací plotr Brother ScanNCut je dokonalé zařízení pro realizaci různých kreativních nápadů.

Rozhodně pro zábavu, ale i pro různé praktické činnosti. Máte možnost například různé naskenované obrázky i obrázky z počítače přímo vyřezávat. A to jak z papíru, tak třeba z fólií a z tkanin. U řady plotrů máte již v základní výbavě velké příslušenství. Je to třeba sada na kamínky, na samolepky nebo na razítka. Funkci řezání lze snadno zaměnit s funkcí kreslení a na plotru vyvářet různé návrhy: střihy, kreslené předlohy apod. Snadno si tak vytvoříte vlastní samolepky, dekorace, vyřezávané šablony (například pro stříkaní na dřevo a další povrchy) či papírové krajky. Řezací plotr je snadná cesta k vlastním originálním přáníčkům, albům i jiným uměleckým dílkům. Vytvoříte na něm zajímavé kreativní hračky a polotovary pro děti. A určitě vás překvapí, co vše s plotrem dokážou děti samotné.

VIDEO

Řezací plotry Brother ScanNCut jsou vhodné pro rodinnou  zábavu, kreativní duše i pro profesionální designéry.

Řezací plotry Brother

Není nutné umět pracovat s grafickými programy na počítači. Stačí nakreslit obrázek či si jej vytisknout na papír, ten plotrem Brother naskenovat a pak vyřezat. Anebo máte možnost řezací plotr využít naopak na nakreslení předlohy nadefinované v počítači. Třeba přímo na tkaninu, což vaše klasická tiskárna určitě nesvede. Řezací plotry Brother jsou dokonalé nástroje pro realizaci vašich kreativních nápadů i pro rozvoj kreativity vašich dětí. Jsou navíc skvělým doplňkem i pro průmyslové šití.

Řezací plotr Brother ScanNCut je dokonalé zařízení pro realizaci různých kreativních nápadů.

Řezací plotr Brother ScanNCut je dokonalé zařízení pro realizaci různých kreativních nápadů.

Zdroj obrázků: Brother – eshop.brother-czech.cz,  Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail