Zvětšení prsou nemusí vypadat nepřirozeně, ani jej nemusí doprovázet velké jizvy po augmentaci. Umožní to kvalitní prsní implantáty Motiva.

Touha po krásných prsou je přáním mnohých z nás. Rozhodně ne nesplnitelným. Ceny implantátů a zákroků už nejsou nijak závratné. Mnohé ženy však nakonec odradí především nepřirozený vzhled poprsí, který často prezentují různé pseudocelebrity, nebo jizva po augmentaci. Díky novým implantátům a moderním lékařským technologiím jsou však už i tyto problémy „zažehnány“. Stačí si správně vybrat, a to jak implantát, tak kvalitního plastického chirurga. A ani jedno z toho nemusí být složité. Stačí sledovat reference a novinky v oblasti plastické chirurgie.

Jak si vybrat prsní implantáty?

Na trhu existuje řada prsních implantátů, které se od sebe liší tvarem, kvalitou, bezpečností, poskytovanými zárukami, umístěním implantátu a také formou aplikace. Nás teď zajímá zejména umístění implantátu, místo vedení řezu a jeho velikost – tedy i velikost jizvy. Všechny tyto informace jsou pro nás ženy obvykle ve chvíli, kdy se začneme o implantáty zajímat, naprostou novinkou.

Prsní implantáty mohou vypadat skutečně přirozeně.

Prsní implantáty mohou vypadat skutečně přirozeně.

Kam s implantátem?

Prsní implantát se umísťuje buď pod prsní žlázu, nebo pod prsní sval.

Subglandulární umístění pod prsní žlázou je vhodné pro ženy s aktivním životním stylem, které se nechtějí nechat omezovat rekonvalescencí po zákroku. Ta je mnohem kratší a návrat do běžného aktivního sportovního či pracovního života je výrazně rychlejší. Proč tedy volit jiný typ umístění prsního implantátu?

Submuskulární umístění implantátu pod prsní sval má rovněž své obrovské výhody. Musíte sice počítat s delší rekonvalescencí, avšak implantát je dokonale ukryt pod prsním svalem a je tedy mnohem přirozenější až téměř neviditelný. Což ocení především štíhlejší ženy. Další nespornou výhodou je snížení rizika vzniku infekce po operaci, jako i tzv. kapsulární kontraktura, což je pooperační komplikace po zvětšení prsou silikonovými implantáty. Objevuje se v řádu týdnů, měsíců, ale i později po zákroku. Příčinou komplikace je, že se v okolí implantátu vytvoří vazivové pouzdro, které však není měkké, jak by mělo být, ale pevné a tuhé. Musí proto dojít k reoperaci.

Takže umístění implantátu pod sval je sice bolestivější, ale s menšími riziky pooperačních komplikací, které jsou rovněž bolestivé.

O tom, kam umístit prsní implantát, rozhoduje i váš životní styl.

O tom, kam umístit prsní implantát, rozhoduje i váš životní styl.

Prsní implantáty Motiva umožňují zákrok s minimální jizvou

Právě jizva, která po augmentaci vzniká, nás velice často odradí od zákroku. Chceme být díky novým prsům přece krásnější, a ne si nechat do těla řezat či vytvářet jizvy. Jenomže zcela neinvazivně prsní implantát vložit nejde. Existuje však miniinvazivní řešení. To umožňují prsní implantáty Motiva. Plastický chirurg má i v tomto případě několik možností vedení řezu. Nejčastější a nejméně nápadný je veden v pod prsy. Dále z linie prsního dvorce, z podpaží nebo přes svislou rýhu na prsu. Tento nejznatelnější řez se používá v případě, že se kombinuje modelace prsu s augmentací, tedy s vložením silikonových implantátů. Prsní implantáty Motiva jsou však připraveny na tzv. miniinvazivní aplikaci a v České republice už najdete lékaře , kteří tuto metodu používají. Seznam atestovaných plastických chirurgů naleznete na stránkách www.motivaimplantaty.cz/vyber-lekare/.

Prsní implantáty Motiva Ergonomix se vkládají do prsou přes pouhý 2,5 centimetrový řez. Přitom u jiných implantátů musí jít o řez v minimální 5 centimetrové délce. 2,5 centimetrová jizvička v oblasti pod prsy je již skutečně velice nenápadná. Implantát Motiva Egonomix se totiž před aplikací stlačí do minimální velikosti díky speciálnímu sterilnímu sáčku ve tvaru trychtýře. Tato forma vkládání prsního implantátu je výhodná i z důvodu dalšího snížení rizika vzniku infekce při augmentaci. 2,5 centimetrová jizva po plastické operaci prsou je dnes tou nejmenší jizvou vůbec.

Prsní implantáty Motiva Ergonomix se vkládají miniinvazivní metodou, po které zůstává pouze 2,5 centimetrová jizvička.

Prsní implantáty Motiva Ergonomix se vkládají miniinvazivní metodou, po které zůstává pouze 2,5 centimetrová jizvička.

Silikonová prsa, která vypadají zcela přirozeně

Výraz „silikony“ se stal hanlivým označením pro nepříliš zdařilé plastické operace prsou. Často si za to jako ženy můžeme samy, protože saháme po příliš výrazné změně velikosti. Mnohdy ale nezvolíme ten správný typ implantátu. Prsa s implantáty Motiva však vypadají naprosto přirozeně. Ve stoji dají vašim prsům přirozený kapkovitý vzhled. V leže zas prsa vytvarují do nádherného oblouku.

Kromě malé jizvy a přirozenému vzhledu jsou Motiva implantáty i nadstandardně kvalitní a bezpečné. Získáváte je s mimořádnou zárukou. Specialitou těchto implantátů je jejich pouzdro složené až ze sedmi vrstev, takže riziko průniku silikonu do prsní tkáně je téměř vyloučeno. Současně je zajímavě vyřešen povrch implantátu, díky kterému je jeho umístění velice stabilní. Motiva, to není jeden implantát, ale celá škála implantátů s  různou velikostí a dalšími specifickými vlastnostmi, ze kterých lze vybírat téměř na míru každé pacientce. Nezapomeňte si samozřejmě zvolit především kvalifikovaného plastického chirurga, který má s Motiva implantáty zkušenosti.

♥ TIP

Uvažujete o plastice prsou s využitím Motiva implantátů? Více informací naleznete zde: www.motivaimplantaty.cz

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail