Hledáte pronájem bytu v Praze? Nebo byt k pronájmu nabízíte? Ušetřete čas díky možnosti prohlížení realitních nabídek formou videoprohlídek, virtuálních prohlídek a 3D prohlídek. Vše najdete navíc na jednom místě.

Prodáváte nebo kupujete byt či dům? Nabízíte či hledáte kvalitní pronájem? Pro všechny strany je to záležitost velice náročná na čas. Z nabídek realitních portálů či makléřů a z fotografií nedokážeme přesně odhadnout, jestli nás nabídka jako kupujícího skutečně uspokojí. Absolvujeme velké množství prohlídek nemovitostí, což je náročné na čas. Mnohdy třeba kvůli zdlouhavosti celého procesu přijdeme o skutečně lukrativní nabídku, která přesně odpovídá tomu, co hledáme. A záležitost je náročná i pro majitele nemovitosti či realitní makléře. Proto vznikl projekt, který nám chce nemovitosti představit na internetu lépe.  Tak, abychom absolvovali pouze ty prohlídky, které už opravdu splňují naše požadavky. Online portál Videobydlení šetří čas všem – kupujícímu i prodávajícímu, nájemci i pronajímateli. Třeba ve chvíli, kdy hledáte vhodný pronájem bytu v Praze.

Co říkáte na tento pronájem bytu v Praze? Najdete jej v blízkosti lesoparku Cibulka.

Co říkáte na tento pronájem bytu v Praze? Najdete jej v blízkosti lesoparku Cibulka.

Chystáte se pronajmout si byt v Praze? Čeká vás kolotoč prohlídek

Možná, že také prohlížíte inzeráty s titulkem „Pronájem bytu Praha“ a děsíte se toho, jaký kolotoč telefonátů a prohlídek vás čeká. Zejména pokud máte vyšší nároky a plánujete si pronajmout kvalitnější byt nebo dům, potřebujte mnohem více informací, než je běžně dostupných na internetu. Jak tento problém vyřešit?

Vyzkoušejte službu Videobydlení. Ta se zaměřuje na nadstandardní představování pronajímaných, ale i prodávaných nemovitostí. Pronájem bytu v Praze tak dokážete zrealizovat bez ztráty času velice snadno. Stačí sledovat videoprohlídky, virtuální prohlídky a 3D prohlídky, ale i další fotografiemi doplněné nabídky,  na tomto realitním portálu. Na ty, které se nám doopravdy líbí, pak včas zareagovat.

Jak vypadá skutečně kvalitní nabídka bytu v Praze?

Podívejte se na naše tři tipy. Vybrali jsme Prahu 6, Prahu 5 a Prahu 4, které jsou v poslední době nejžádanějšími lokalitami pro bydlení v Praze.

Pronájem bytu Praha 6

Praha 6 je rezidenční čtvrtí s mnoha luxusními nabídkami k pronájmu. Právě zde si máte možnost pronajmout skutečně luxusní byt v nadstandardní kvalitě. Možná takový hledáte pro vašeho obchodního partnera ze zahraničí, případně pro zahraničního společníka vaší firmy. Na co se podívat? Určitě zajímavý pronájem bytu Praha 6 je 390 metrů čtverečních velký byt 6+kk v pražské Bubeneči. Unikátní prostor má tři koupelny, čtyři balkony a dvě garážová stání.

Pronájem bytu Praha 6: 6+kk v pražské Bubenči.

Pronájem bytu Praha 6: 6+kk v pražské Bubenči.

Pronájem bytu Praha 5

Na realitním portálu Videobydlení však najdete i standardně velké byty k pronájmu, například ve velikosti oblíbené pro tříčlennou rodinu, tedy 3+kk a 3+1. Takovým je například 75 metrový byt na Smíchově v ulici Viktora Huga. Velice zdařilá rekonstrukce udělala z bytu skutečně nádherný prostor k bydlení. Pronájem bytu Praha 5 – to je především oblíbený Smíchov, rovněž Zbraslav, ale i dnes vyhledávané lokality, jako jsou Zličín, Jinonice, Nové Butovice i Stodůlky, kde se nachází jak nové byty, tak řada bytů ve starších zástavbách.

Pronájem bytu Praha 5: 3+kk na Smíchově.

Pronájem bytu Praha 5: 3+kk na Smíchově.

Pronájem bytu Praha 4

Velice žádané jsou však i pronájmy garsonek i malometrážních bytů 1+kk či 1+1. Často je vyhledávají singles a lidé jako své první samostatné bydlení. Pronájem bytu Praha 4, to je například velice vtipně vyřešení bydlení v zrekonstruovaném zahradním domku. I tuto nabídku najdete na portálu Videobydlení.

Pronájem bytu Praha 4: Skvostné soukromí v minidomečku na zahradě rodinné vily.

Pronájem bytu Praha 4: Skvostné soukromí v minidomečku na zahradě rodinné vily.

Na webu Videobydlení naleznete v tuto chvíli nabídku více než 52 000 nemovitostí od celkem 1770 realitních kanceláří.

Zdroj obrázků: Pixabay, Videobydlení, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail