Potřebujete auto? Nekupujte si jej – půjčte si ho! Dlouhodobý pronájem aut dnes vyjde levněji, než koupě a péče o vlastní auto.

Bez auta si řada z nás neumí svůj život představit. Někdo ho potřebuje denně na ježdění do práce nebo na odvoz dětí do školky či školky, někomu stojí celý týden před barákem a potřebuje jej až na víkend na cestu za rodiči nebo na chalupu. Bohužel klišé, že auto je další člen domácnosti platí na 100 %. Nejenže není levné si jej pořídit, už vůbec ne jej živit. Platí i další stokrát opakované klišé – že nové auto ztrácí okamžitě poté, co si jej koupíte polovinu hodnoty. Už druhý den by jste jej neměli šanci prodat za tolik, za kolik jste jej koupili. Víte, že existuje lepší možnost, jak přijít k novému autu a nemuset si jej kupovat? Půjčte si jej! Že je to drahé? Dnes už ne více, než když si auto koupíte vlastní. Pronájem aut přišel do módy a autopůjčovny zažívají boom.

Půjčit si auto může být levnější než si jej koupit.

Půjčit si auto může být levnější než si jej koupit.

Autopůjčovny zlevňují a nabízí výhodné dlouhodobé pronájmy aut

Koupit si nové auto znamená velké náklady. Nejde jen o finance vynaložené na jeho nákup. Když jsem si pořídila auto já, nikdo mi ani nenaznačil, že jen za garanční kontroly a servisní opravy zaplatím ještě jednou tolik, než byla pořizovací hodnota auta. A to nemůžu říct, že bych měla nešťastno ruku při nákupu auta a koupila si kousek, který by se neustále kazil. Ne! Sem tam se samozřejmě nějaká moucha objevila, ale nic nadstandardně problematického. Přesto to byly výdaje, o kterých jsme před tím neměla ani tušení. Těšit se na to, že jakmile po čtyřech letech vyplatíte leasing bude auto vaše, je nesmysl – vždyť to už byste nejraději sáhly po novém! Navíc autíčko už začíná mít najeto a to už se začínají závady přece jen projevovat. A i náklady související s údržnou patřící k tomuto věku. Jsou součástky, jejich životnost není rozhodně stejně dlouhá, jako životnost auta. A například taková výměna rozvodů, které se nedá vyhnout, vás přijde na pěkný balík.

Půjčovny aut bývaly kdysi drahé a nespecializovaly se na dlouhodobé výpůjčky. V současnosti si však místo pořízení vlastního automobilu máte možnost auto levně vypůjčit. Nejlevnější autopůjčovna, které tyto služby nabízí, autopůjčovna Taggart, vám dlouhodobě zapůjčí nové, nebo maximálně 9 měsíců staré auto. Cena za měsíc výpůjčky je například u Octavie II 12 000 Kč za měsíc, Škoda Rapid může být na měsíc vaše za 9000 Kč. Tyto dlouhodobé výpůjčky mohou být výhodné pro podnikatele, ale i pro soukromé osoby. Možná vám cena na první pohled připadá vysoká, ale není tomu tak. Denní výpůjčka začíná na 300 Kč. Pokud jste z Prahy, pro auto nemusíte nikam jezdit a autopůjčovna vám jej přímo u domu nebo na smluvené místo. Jakékoliv problémy s automobilem s vámi půjčovna aut Taggart vyřeší nonstop a 24 hodin denně je vám k dispozici i klasická asistenční služba. Automobily jsou kompletně pojištěné po celé Evropě, takže vám nevznikají žádné další náklady ani za pojištění. Ne, nemám své nové auto zatím půjčené, ale moje staré čím dál tím více zlobí a pronájem aut od Taggart mi začíná připadat jako mnohem zajímavější řešení, než investice do nového vlastního automobilu.

Díky levným autopůjčovnám s dobrými službami nemusíme umět všechno! Nové služby autopůjčoven s dlouhodobým pronájmem vyjdou navíc levněji, než koupě a péče o vlastní auto.

Díky levným autopůjčovnám s dobrými službami nemusíme umět všechno! Nové služby autopůjčoven s dlouhodobým pronájmem vyjdou navíc levněji, než koupě a péče o vlastní auto.

Pronájem aut za rozumnou cenu místo jejich nákupu brzy změní trh s automobily

Mám rozhodně jiné zájmy než pečovat o auto a dohadovat se v servisu o jeho mouchách. Kvalitní autopůjčovny s dlouhodobou možností pronájmu se postarají o vše. Nemusíte se vázat dlouhodobým leasingem. Auto si vypůjčíte třeba jen na měsíc. A zapůjčit si lze i veškerou výbavu – a to včetně dětských autosedaček, nosičů či zavazadlových boxů. Pokud z nějakého důvodu nemůžete řídit, nebo řídit neumíte, Taggart vám zapůjčí dokonce i automobil s řidičem a to za velice rozumnou cenu 250 Kč za hodinu. A kdyby vás měla odradit česká škodovka, nebojte se. V nabídce si vyberete i Ford Mustang, Mini Cooper nebo osmimístní dodávku Hyundai H1. Zapomenout lze i na trable s řazením. V nabídce Taggart.cz totiž mezi vozy najdete i modely s automatickou převodovkou.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail