Trčí vám zpod přikrývky nohy? Pořiďte si ji delší. Díky specializovaným obchodům dnes koupíte prodloužené povlečení v mnoha designech.

Klasické povlečení nám nemusí vždy stačit. Obecně jako populace rosteme do výšky a pohodlný spánek nám zajistí jen správně dlouhá postel a přikrývka. Takže není nic výjimečného, že roste poptávka jak po delších než dvoumetrových postelích a matracích, tak po větším povlečení. Prodloužené povlečení, přesněji na prodlouženou přikrývku, se standardně dodává v délce 220 cm. Rozhodně jej nekoupíte všude.

Prodloužené povlečení Summer z bavlny Renforcé, která nabízí skvělé termoregulační vlastnosti. (Koupíte jej v e-shopu Rodinnebaleni.cz)

Prodloužené povlečení Summer z bavlny Renforcé, která nabízí skvělé termoregulační vlastnosti. (Koupíte jej v e-shopu Rodinnebaleni.cz)

Prodloužené bavlněné povlečení pro pohodlné a luxusní spaní

Prodloužené povlečení 140×220 prodává Rodinnebaleni.cz. V nabídce je bavlněné povlečení v designu vhodném do moderních ložnic, ale i do rustikálních či romantických interiérů chalup. Sortiment nabízí i pár dalších vychytávek, které určitě vedle prodloužené velikosti povlečení oceníte. Je to například zapínání na zip, nebo velice oblíbené krepové provedení. Krep je bavlněná tkanina, která je výrazně méně náchylná k pomačkání a to díky svému přirozeně zvlněnému povrchu. Bavlna přitom zaručuje skvělou prodyšnost a i krep zůstává velice příjemný na dotek. 

Prodloužené povlečení koupíte na Rodinnebaleni.cz v nejrůznějším provedení.

Prodloužené povlečení koupíte na Rodinnebaleni.cz v nejrůznějším provedení.

Francouzské povlečení do českých ložnic

Náš vkus, pokud jde o povlečení, se hodně liší. Někteří z nás si jej rádi dopřejí bez vzorů, pro jiné je přikrývka a polštář něčím jako obrazem, který ztělesňuje jeho sny třeba po životě ve velkoměstech, jako je New York. Obecně se však do ložnic snažíme právě vzory a typem povlečení vnést nadstandardní luxus. A ten najdete ve vzorech a v kvalitě, které nabízí francouzské povlečení ze sortimentu e-shopu Rodinnebaleni.cz. Nádherné vzory povlečení zútulní ložnici, 100% bavlna zajistí komfortní spaní, zapínání na zip zas jednoduché převlékání.

Francouzské povlečení vás doslova uhrane. V různých designech jej koupíte na Rodinnebaleni.cz.

Francouzské povlečení vás doslova uhrane. V různých designech jej koupíte na Rodinnebaleni.cz.

Tou skutečnou specialitou, mimo poutavého designu, je však velikost, kterou francouzské povlečení 200×220 nabízí. Hodí se, pokud využíváte manželskou postel jenom v jedné osobě, nebo pokud preferujete společnou přikrývku pro dva.

Hledáte povlečení pro přikrývku 200x220 cm? Zkuste kvalitní povlečení z e-shopu Rodinnebaleni.cz.

Hledáte povlečení pro přikrývku 200×220 cm? Zkuste kvalitní povlečení z e-shopu Rodinnebaleni.cz.

Zdroj obrázků: Shutterstock, produkty Rodinnebaleni.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail