Nechte si zkompletovat a zabalit zboží od profesionálů. Firma Probal Kladno poskytuje své služby v prostorách o velikosti 5000 metrů čtverečních.
Nechte si zkompletovat a zabalit zboží od profesionálů. Firma Probal Kladno poskytuje své služby v prostorách o velikosti 5000 metrů čtverečních.

Probal pro vás zkompletuje a zabalí zboží – a nejen to

Nechte si zkompletovat a zabalit zboží od profesionálů. Firma Probal Kladno poskytuje své služby v prostorách o velikosti 5000 metrů čtverečních.

Hledáte pro svoji firmu poskytovatele služeb v oblasti balení a kompletace zboží? Probal Kladno je chráněnou dílnou, která zaměstnává až 60 % postižených a poskytuje profesionální služby právě v této oblasti. Sídlí v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy a celý areál firmy s manipulačními a skladovými prostory je perfektně dostupný nejen pro menší vozy, ale i pro kamiony.

Probal nabízí kompletní služby v oblasti balení a kompletace zboží.
Probal nabízí kompletní služby v oblasti balení a kompletace zboží.

Probal nabízí kompletní služby v oblasti balení a kompletace zboží

Ať už hledáte partnera pro jednorázovou zakázku, nebo pro dlouhodobou spolupráci, je společnost Probal Kladno partnerem, který dokáže poskytnout základní služby v oblasti balení a kompletace zboží, ale i uspokojit speciální požadavky zákazníků. Nabízí skinování, zatavování, zavařování do PE a PP sáčků, polepování a etiketování, zatavování a balení tiskovin, včetně kompletace prodejních stojanů.

Firma Probal Kladno je pokládána za špičku ve svém oboru. K dispozici má vlastní manipulační a skladové prosty, kde na 5000 metrech čtverečních poskytuje služby například v oblasti kompletace a vícenásobného balení výrobků pro Makro.

Firma Probal Kladno poskytuje své služby v prostorách o velikosti 5000 metrů čtverečních.
Firma Probal Kladno poskytuje své služby v prostorách o velikosti 5000 metrů čtverečních.

Probal svým zákazníkům nabízí i obalový materiál, například polyetylenové sáčky nebo smršťovací fólie, etikety, případně potištěné i nepotištěné kartony. Společnost rovněž zajišťuje dopravu ze skladu zákazníka do manipulačního skladu Probal, nebo již zabaleného a kompletovaného zboží k odběrateli.

Mimo jiné je firma Probal schopna nabídnout i služby při návrhu vlastního výrobku za využití firmou používaných zatavovacích technik, a to včetně zajištění případné reklamní kampaně.

Probal má statut chráněné dílny

Díky tomu, že má firma statut chráněné dílny, lze spoluprací s ní splnit zákonné povinnosti č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, §81. Z tohoto zákona plyne, že pokud jste zaměstnavatelem více než 25 zaměstnanců, máte povinnost zaměstnat 4 % lidí se zdravotním postižením, anebo si svoji povinnost máte možnost splnit odběrem výrobků a služeb od těch zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % lidí se zdravotním postižením.

Nechte si zkompletovat a zabalit zboží od profesionálů.
Nechte si zkompletovat a zabalit zboží od profesionálů.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail