Oděvní maloobchodní řetězec Primark patří mezi nejúspěšnější řetězce s levnou módou v Evropě. Můžeme si ji koupit na internetu?

Primark patří mezi nejúspěšnější oděvní maloobchodní řetězce. Jeho obchody najdete napříč Evropou – v Irsku, kde vznikl, v Belgii, v Německu, ve Španělsku, v Portugalsku, v Nizozemí a ve Velké Británii. Tato v Dublinu sídlící oděvní společnost má ale v rodném Irsku jméno Penneys. Dnes má Primark kolem 260 obchodů, z nichž nejvíce, přes 160, ve Velké Británii. Primark eshop ale řetězci pořád chybí a pokulhává tak za jinými značkami, které už prodávají online napříč Evropou nebo po celém světě.

Obchod Primark v Londýně (Velká Británie)

Obchod Primark v Londýně (Velká Británie)

Obchod Primark v Manchesteru (Velká Británie)

Obchod Primark v Manchesteru (Velká Británie)

Proč je Primark natolik úspěšný? Zakládá si na velice nízkých cenách textilu a módy. Kdo navštívil Primark v zahraničí, propadá šílenství levných nákupů. V zemích, jako Česká republika nebo Slovensko, kde Primark není a ani se zatím nemluví, že by se v blízké době objevil, hledají nákupuchtivý fanoušci Primarku možnost nakoupit online. Avšak nákupy z pohodlí domova Primark pořád neumožňuje a jak jsme již zmínili, Primark eshop stále nemá. Užít si nákupní ráj Primarku jde je naživo v některé zemi, kde je maloobchod Primark. Celkem máte k dispozici kolem 257 Primark prodejen. K nám nejblíže v Německu, kde jich je deset a v Rakousku, kde jsou obchody dva.

 

Obchod Primark v Liverpoolu (Velká Británie)

Obchod Primark v Liverpoolu (Velká Británie)

Obchod Primark v Karlsruhe (Německo)

Obchod Primark v Karlsruhe (Německo)

Primark šije v Bangladéši a nově v Číně. Zboží prodává pod vlastními maloobchodními značkami zaměřenými na oblečení, sportovní oděvy, spodní prádlo, dětské oblečení, módní doplňky, kosmetiku i třeba zboží pro domácnost. Rozhodně by ani Primark eshop nezíval prázdnotou! Podobně jak se s tímto problémem nepotýkají ani obchody, které jsou doslova přeplněné zbožím.

Obchod Primark v Berlíně (Německo)

Obchod Primark v Berlíně (Německo)

Obchod Primark v Innsbrucku (Rakousko)

Obchod Primark v Innsbrucku (Rakousko)

Vydejte se na nákupy do Primarku! Léto je pro módní nákupy ideální. Můžete je spojit s dovolenou, pokud se chytáte v létě například do Velké Británie. Nebo si udělat jen čistokrevný nákupní výlet. Primark za to stojí! Čekat na Primark eshop cz nemusí být rozumné. Zatím jeho vznik Primark příliš neavizuje.

Obchod Primark ve Vídni (Rakousko)

Obchod Primark ve Vídni (Rakousko)

Obchod Primark ve Vídni (Rakousko)

Obchod Primark ve Vídni (Rakousko)

První obchod Primark spatřil světlo světa již v roce 1969. Za tu dobu se stal jedním z nejvyhledávanější míst pro módní nákupy. Rozhodně si je také nenechte ujít!

Zdroj obrázků: Primark

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail