Pokud máte doma dítko a chcete, aby jeho outfity vypadaly roztomile i moderně, byly funkční a dlouho vydržely, je téměř vaší povinností se seznámit se značkou Mayoral.

Přístup značky Mayoraldětské módě se od ostatních výrobců podstatně liší a díky tomu jsou k mání nezaměnitelně stylové kousky.

Proč Mayoral získává popularitu po celém světě?

Mayoral je španělská značka, která si dokázala vybudovat stabilní zázemí a silné postavení mezi výrobci dětského oblečení na světovém trhu. Historie značky se začala psát již v roce 1941, kdy ji ve Španělsku založil Dominguez Toledo. Impulzem k založení firmy byla snaha nabídnout dětem kvalitu a pohodlí, která u dětského zboží dosud chyběla. Dominguez Toledo se nejdříve specializoval na výrobu botiček a ponožek. Pozitivní ohlasy na jeho práci byly pro něho hnacím motorem, a proto se začal věnovat i šití oblečení.

Na letní zboží jsou nyní na Mayoral.cz slevy.

Na letní zboží jsou nyní na Mayoral.cz slevy.

Od počátku byl pro dětské oblečení Mayoral inspirací styl oblečení pro dospělé, a právě díky tomu Mayoral snadno poznáte. I dnes je tento trend u značky zřejmý. Firma nabízí oblečení, které připomíná střihy klasického oblečení pro dospělé, ovšem používá dětské střihy s ohledem na pohodlí dětí. Oblečení je ušito tak, aby děti vypadaly moderně šik a současně byla zachována a zvýrazněna jejich něžnost a nevinnost.

Dětské oblečení se u Mayoral šije nejčastěji bavlny či z bavlny s příměsí. Díky tomu je zaručeno nejen pohodlí, ale především odolnost.

V ČR online i na prodejně

V České republice se na dětské a kojenecké oblečení specializuje Chica & Chico. Provozují e-shop na adrese mayoralshop.cz, kde nabízí dětské oblečení v kategoriích:

  • novorozenci,
  • děti do 24 měsíců,
  • děti 2-9 let,
  • děti 8-18 let,
  • Chica & Chico má i klasický obchod, který najdete v OC Letňany.

Co koupíte?

Na obou místech je k mání stylové oblečení pro děti, které si vy i vaše děti zamilujete. Nově jsou v nabídce trička Mayoral s dlouhým rukávem pro kluky i holky, která v sychravém počasí krásně zahřejí. Máte-li holčičku, potěší vás široký výběr slušivého oblečení. Vévodí mu nádherné sukně se zipy. 

Tip na nákupy

Léto sice skončilo, avšak mnoho univerzálních i celoročních kousků z letní kolekce je právě nyní ve výhodných slevách s cenovým zvýhodněným 30 %. Trička, topy nebo tílka se nosí celoročně. K nim si můžete namíchat nové mikiny z kolekce podzim a zima 2015/2016.

Aktuální nabídka Mayoral.cz s kolekcí podzim/zima 2015/2016.

Aktuální nabídka Mayoral.cz s kolekcí podzim/zima 2015/2016.

Zdroj obrázků: Mayoral.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail