Dejte své ložnici lepší design a svému spánku větší pohodlí. Nemusíte však hned investovat do nábytku – vyměňte své povlečení.

Není to ani tak nábytek, dokonce ani různé doplňky a ani barvy zdí, které naší ložnici dávají design. Tím je totiž především povlečení. Bílé, decentně jednobarevné, v pastelových barvách nebo nebojácně barevné, s pestrými vzory, ale i dětsky inspirativní – každý z nás preferuje jiné. Díky němu  usínáme se svými filmovými či herními hrdiny, kocháme se přítomností pro nás tak fascinujících zvířat, necháváme rozkvétat naše ložnice, nebo si jen tak užíváme naprostou dokonalost sladění našeho povlečení se stylem bytu, domu, chalupy či samotné ložnice. Mnoho z nás si nákupy ložnicového textilu užívá stejně rádo, jako nákupy módního oblečení. Navíc, zatímco při touze změnit náš interiér, zejména pokud jde o ložnici, nebo třeba dětský pokoj, bychom utratili nemalé prostředky, stylové povlečení to zvládne nesrovnatelně levněji a rychleji.

Povlečení rychle a levně změní styl a design naší ložnice.

Povlečení rychle a levně změní styl a design naší ložnice.

Na tom, v čem spíme, záleží!

Design však není jediná věc, podle které si své povlečení vybíráme, nebo na kterou bychom u jeho výběru měli dbát. Důležitý je materiál. Mnozí z nás máme své preference. Někdo si neumí přestavit spát v něčem jiném než v klasické bavlně. Jiní z nás si rádi dopřejí luxus, který jim poskytne saténové povlečení. Zmrzlíci nedají dopustit na hit posledních let, na povlečení z mikroflanelu, které má skvělé termoregulační vlastnosti.

Každý z nás má rád jiný materiál povlečení.

Každý z nás má rád jiný materiál povlečení.

Oblíbené bavlněné povlečení však má řadu variant. Jednak je to naprostá bavlněná klasika, jemná, prodyšná a dobře sající vlhkost. Menší nevýhodou je vyšší mačkavost při praní, tu dnes však řeší sušičky a správně vysušené povlečení z ní vyberete nepomačkané a nádherně načechrané. Ne každý však doma má sušičku a proto jej již dlouhodobě v kurzu krepové povlečení. I ono je ze 100% bavlny a  má tedy identické vlastnosti jako hladká bavlna. Je však přirozeně zvlněné v proužcích a pomačkání na něm není vidět – ani když doma nemáte skvělého pomocníka, sušičku, nebo když nejste zrovna velký přítel se žehličkou.

Kdo si chce dopřát v posteli luxus, ale není příznivcem saténu, ten má další volbu – damašek. I damaškové povlečení je bavlněné. Vyrábí se výhradně ze 100% macerované Mako bavlny. Damašek je na povrchu krásně lesklý díky speciální povrchové úpravě. Specifický je vetkávanými vzory a dlouhou životností.

Kvalitní české povlečení koupíte v e-shopu Rodinnebaleni.cz.

Kvalitní české povlečení koupíte v e-shopu Rodinnebaleni.cz.

Je libo francouzské nebo české povlečení?

E-shop Rodinnebaleni.cz nabízí mimořádné široký sortiment povlečení. Nechybí povlečení z bavlny, saténu, damašku, nemačkavého krepu, z flanelu i mikroflanelu. V nabídce najdete oblíbené a kvalitní české povlečení, ale i designově oblíbené francouzské zboží. Vybrat si lze z nabídky pro děti i z prodloužených velikostí.

Zdroj obrázků: Rodinnebaleni.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail