Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Skvělá nálada a smích, modelky Fabio Salsa srší dobrou náladou. Tato sezóna s kolekcí účesů podzim-zima 2013/2014 sází na přirozenost a zářivost: krásná mikáda, ofina, která zdůrazní pohled očí, lehce sestříhané vlasy, střihy ožívají se zářivou barvou a v různých podobách žensky laděných účesů.

Záblesk světla a lesklý efekt, i přes příchod zimního období vlasy u Fabio Salsa neztrácejí na intenzitě. Fabio Salsa, specialista na náročné vlasy a účesy, nabízí každému osobité řešení střihu i barvy pro skvělý výsledek! Pojďte se inspirovat jeho účesy.

Po létě si vlasy zaslouží více péče a s návštěvou kadeřnictví lze spojit i změnu účesu.

Po létě si vlasy zaslouží více péče a s návštěvou kadeřnictví lze spojit i změnu účesu.

Po létě si vlasy zaslouží více péče a s návštěvou kadeřnictví lze spojit i změnu účesu. Účesy, které nás fascinují v magazínech a různých fotogaleriích účesů, jsou obvykle více extravagantní, než snese běžný život. Avšak účesy Fabio Salsa nabízí slušivou klasiku pro náročné, která je nositelná, elegantní, módní a současně snadno udržovatelná. Právě snadná udržovatelnost je jedním z hlavních kritérií, které by měly účesy moderní ženy a muže splňovat.

K propracovaným a velmi variabilním střihům Fabio Salsa se přidávají exkluzivní techniky barvení, které jsou vždy v duchu přirozenosti a s cíle podpořit střih, dát mu hloubku a zdůraznit jeho reliéf.

K propracovaným a velmi variabilním střihům Fabio Salsa se přidávají exkluzivní techniky barvení, které jsou vždy v duchu přirozenosti a s cíle podpořit střih, dát mu hloubku a zdůraznit jeho reliéf.

K propracovaným a velmi variabilním střihům Fabio Salsa se přidávají exkluzivní techniky barvení, které jsou vždy v duchu přirozenosti a s cíle podpořit střih, dát mu hloubku a zdůraznit jeho reliéf. „Sluneční balejáž“ rozjasňuje světlé vlasy podobně jako „promelírování od sluníčka“ a „Zkrášlená barva“ zase jemnými doteky nechává vystoupit některé pramínky v tmavě kaštanové barvě.

  • Účesy: Fabien Provost a Alexandrine Piel
  • Styling: Béatrice Rion
  • Makeup: Charlotte Willer
  • Foto: Adel Awad

FOTOGALERIE: Fabio Salsa, kolekce Neon (podzim/zima 2013/14)

Zdroj obrázků: poskytl L’Oréal

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail