Nosíte podvazky? Pokud ne, dejte jim šanci. Nejen kvůli tomu, že chcete překvapit partnera, ale zejména kvůli sobě. Protože sebevědomé ženy nosí podvazky!

Jsou krásné a jsou sexy – řeč je o podvazcích, o kousku šatníku, který se z praktické součásti šatníku vypracoval po staletí z poměrně primitivní pomůcky na držení punčoch až k téměř sexuální pomůcce. I  když zahrnout dámské podvazky jenom do kategorie erotického oblečení pro mužskou potěchu oka je rozhodně škoda. Svůj původní účel podvazky ztratily, jakmile se objevili punčocháče se sedem nebo samodržící punčochy opatřené přilnavým proužky. Zatímco dříve byly podvazky nutností, dnes se  musíme do nich zamilovat, abychom je nosily i jindy, než večer na Svatého Valentýna. Existuje důvod, proč podvazky opět nosit? Rozhodně!

Podvazky vám dodají sebevědomí. Abychom se líbily jiným, musíme se líbit především samy sobě!

Podvazky vám dodají sebevědomí. Abychom se líbily jiným, musíme se líbit především samy sobě!

Sexy bychom se měly cítit hlavně my samy

Neměly bychom to dělat jenom pro muže – cítit se hezkými nám přidává sebevědomí. A i když se vás rozhodně nebudu snažit přesvědčit, abyste své pohodlné bavlněné prádlo vyměnila výhradně za krajku a satén a k svůdným setům přidala sexy podvazky, schválně si to občas zkuste. Oblečte se dokonale od základu, tedy od spodního prádla. I sexy prádlo může být pohodlné. Kupujte jej zásadně v setech. K podprsence patří alespoň dvoje kalhotky a nově si zkuste přikoupit rovněž podvazkový pás. Dát šanci podvazkům znamená zkrásnět sama před sebou a nejen to.

Podvazky a správné spodní prádlo umí s postavu divy.

Podvazky a správné spodní prádlo umí s postavu divy.

Proč jsou punčochy s podvazky lepší než punčocháče nebo samodržící punčochy?

Patřím k velkým propagátorům etikety. Na plesy a společenské události, ale ani do práce rozhodně nepaří outfit bez punčoch. V zimě jsou punčocháče praktické a pohodlné, ale co v létě? Přitom roční období rozhodně neznamená, že přestává platit etiketa. V tomto případě jsou vhodnější punčochy. Tenounké 8 DEN punčochy jsou lehounké, horko vám v nich nebude, zadeček se větrá. I v těch nejlepších punčocháčích by si to váš zadeček odnesl v létě zapařením a nevzhlednou vyrážkou. Jenomže samodržící punčochy mohou dělat problémy. A proto je vhodné je doplnit nebo nahradit klasickými punčochami s podvazky.

Samodržící punčochy nám občas připomenou, že nejsme jen z kostí, ale i z masa. To tehdy, když se nám dobře míněný pružný a samodržící pás zaryje do stehna. Ta-tam je náš sexy vzhled. Je lepší volit samodržící pučochy se širšími nebo zdvojenými přilnavými pásky, nebo ještě lépe, nahradit je klasickými punčochami a podvazky. To i tehdy, pokud se vám v horku pod pružným páskem punčoch dělá vyrážka. Pokožka pod ním nedýchá a s problémem zapaření pod samodržícím proužkem se ženy potýkají více než často.

Toužíte po podvazcích? Začněte černou klasikou.

Toužíte po podvazcích? Začněte černou klasikou.

I když máte samodržící punčochy a nezápasíte se žádným z výše uvedených problémů, podvazky se hodí. Jednak vypadají dobře, ale hlavně, jsou jistotou, že se vám punčochy nesklouznou. Například když v restauraci vstanete od stolu a elegantně se chcete vzdálit na toaletu. Kdo zažil srolovanou punčochu až k lodičkám, ten už bez podvazků nevyrazí ani na krok. Takže proč nosit i dnes podvazky? Protože jsou nejen sexy, ale i praktické.

Zdroj obrázků: Sosexy.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail