Podprsenka umí zcela změnit naši postavu. K lepšímu, ale rovněž k horšímu. Příroda nás obdařila určitými proporcemi, a to i co se týče poprsí. Ideální je nepřemýšlet nad změnami za pomoci skalpelu, ale naučit se z naší postavy vytěžit maximum za pomoci vhodného oblečení a samozřejmě i spodního prádla. Dnes koupíme podprsenku nejen pro malá prsa, která chceme zdůraznit. Často hledáme podprsenky i pro vyvinutý dekolt. Nabízí je značka Gorsenia.

Pořádná prsa potřebují pořádnou podprsenku

Ženy s malými prsy mnohdy šetří na plastiku, ty s většími zas hledají vhodnou podprsenku eliminující potíže související s velkým poprsím. Časy, kdy sehnat podprsenky na vyvinutý dekolt bylo nadlidským úsilím, jsou naštěstí již pryč. Stále však můžeme bojovat s tím, že nám žádná podprsenka pro velká prsa nesedne, náš dekolt v ní nevypadá slušivě a ani tvar prsou v oblečení není takovým, jaký bychom si představovaly. Patříme k těm, které se dají přirovnat k ideálu krásy, avšak kazí nám to nevhodná podprsenka. Vyzkoušejte novou značku spodního prádla, Gorsenia, která myslí i na ženy se smyslnými křivkami.

Větší prsa neošidíte. Kvalitní podprsenka je základ

Velká prsa potřebují podpořit tvar, ale i přenést zátěž tak, aby nebyla příčinou našich zdravotních problémů. S dobrou podprsenkou se vyhneme bolesti zad, ale i kožním problémům pod prsy.

V sortimentu Gorsenia najdete celou řadu skvěle padnoucích podprsenek pro větší prsa. Oblíbeným modelem je nevyztužená podprsenka K441 Luisse. Prsa nádherně podpoří pevný, ale současně příjemný materiál, a nechá je vyniknout v jejich plné kráse. Romantický vzhled podprsence dodává střed košíčků doplněný krajkou a síťovinou. Košíčky mají kostice, jež podprsenku dokonale fixují k tělu. Podprsenka má široký obvod, pro který je použita pružná lycra. Při správné velikosti se nezařezává do kůže. Zapínání je klasicky na háčky. Ramínka jsou nastavitelná a nedají se oddělat. Jejich šířka je vždy uzpůsobena velikosti podprsenky. Právě tato podprsenka je schopna zkrotit prsa, ale současně jim dodat šarm.

Značka Gorsenia obléká ženy již 50 let.

Gorsenia je synonymem pro kvalitní podprsenku a spodní prádlo vůbec. Zaměřuje se na ženy se všemi velikostmi poprsí, ale to, čím se rovněž chlubí, jsou podprsenky i pro vyvinutý dekolt, tedy s košíky velikosti D až M. Je jedno, jestli hledáte podprsenky vyztužené, nevyztužení či měkké, push-upky, bardotky nebo balkonetky. Sortiment Gorsenia zahrnuje všechny tyto střihy podprsenek, navíc vždy z exkluzivních materiálů – z jemných tkanin příjemných pro prsa, z krajek i z krásných vyšívaných materiálů. Sortiment značky zahrnuje též kalhotky a tanga, podvazkové pásy, korzety i noční košilky. Značku Gorsenia prodává e-shop Lanotte.cz.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail