Moderní podlahy dnes dokážou nabídnout funkční i estetické prvky v jednom. Důležité je, aby byly nejen hezké, ale i odolné a snadno udržovatelné.

Realizace jakéhokoli interiéru si vyžaduje propracování všech detailů. Když člověk vkročí do bytu nebo rodinného domu, na první pohled mu utkví v paměti nejen nábytek a vybavení, ale především podlahy. V současné době jsou naštěstí možnosti volby konkrétního povrchu podlahové plochy různorodé, a tak si můžete vybrat přesně dle libosti. My se podíváme na nejznámější podlahové krytiny, které najdete v nabídce společnosti Interier servis CB s.r.o.

Sázkou na přirozenost a s ní spojený luxus je bezesporu volba tradiční masivní dřevěné podlahy.

Sázkou na přirozenost a s ní spojený luxus je bezesporu volba tradiční masivní dřevěné podlahy.

Maximálně přirozený komfort podlahy

Sázkou na přirozenost a s ní spojený luxus je bezesporu volba tradiční masivní dřevěné podlahy. Dřevo je ryze přírodním ekologickým materiálem, z něhož vychází nejen přirozená vůně, ale i teplo. Došlap na něj je naprosto pohodlný a vy se můžete spolehnout na to, že budete moci chodit klidně i naboso, a to jak v létě, tak i v zimě, kdy komfort dotvoří ještě podlahové vytápění. Moderní dřevěné podlahy České Budějovice nabízí prostřednictvím zmiňované firmy spousty zajímavých dekorů a variací pro podlahy do různých typů interiérů.

Elegantní odolná podlaha

Pokud máte v domácnosti kočku, psa anebo nějaké jiné zvíře, dřevo na podlaze by mohlo přijít k úhoně. I proto se nebojte podlahy z nejmodernějších materiálů. Výbornou volbou jsou zejména vinylové podlahy, které jsou typické právě vysokou rezistencí vůči mechanickému poškození. Vinylové podlahy České Budějovice mají ve svém portfoliu spousty dekorů, jež se hodí k jakémukoli nábytku a doplňkům.

Pokud máte v domácnosti kočku, psa anebo nějaké jiné zvíře, dřevo na podlaze by mohlo přijít k úhoně a proto jsou výbornou volbou vinylové podlahy

Pokud máte v domácnosti kočku, psa anebo nějaké jiné zvíře, dřevo na podlaze by mohlo přijít k úhoně a proto jsou výbornou volbou vinylové podlahy

I další alternativy stojí za zvážení

Vybírat si můžete klidně i z ostatních druhů podlahových krytin. Ekonomickou variantu představují laminátové povrchy. Podlahy České Budějovice nabídnou ale i klasickou plovoucí podlahu, jež je typická především velmi snadnou a rychlou montáží. Spolehnout se u ní můžete i na pohodlnou údržbu. K jejich čištění stačí pouze vysavač, případně mop a běžně dostupné čisticí prostředky.

Zdroj obrázků: FL, Interier servis CB

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail