Plesové šaty z půjčovny? Proč ne! Šaty na ples, do společnosti, na maturitní ples i do tanečních vám půjčí také módní návrhářka Zoryana Stekhnovych.

Původem česká módní návrhářka Zoryana Stekhnovych žijící v Paříži má v Praze svůj show room a také půjčovnu, kde si můžete vypůjčit její plesové šaty. V nabídce jsou dlouhé šaty na ples, ale také koktejlky či svatební šaty. Půjčovna plesových šatů je zejména ve velkém městě, jakým je třeba Praha, docela běžná. Avšak mnohdy jsou půjčovny plné modelů, které už něco „zažily“ a co pak dělat, jestliže chceme skutečně model podle posledních módních trendů? Přestože plesová móda je přece jen poněkud konzervativnější a módním výstřelkům podléhá méně, rozhodně i bez oka módního znalce poznáte, jestli jsou plesové šaty z posledních kolekcí nebo jde o kousky, které by si zasloužily již přívlastek vintage. Půjčovna Zoryana Stekhnovych Paris vám ale nabídne kousky ze zcela nových kolekcí módní návrhářky. Šaty si můžete půjčit nebo také koupit. Milovnicím „lovení dobrých cen“ je pak určen výprodej plesových šatů za zlomek původní ceny – často až s 80% slevou.

Plesové šaty z nejnovější módní kolekce v Paříži žijící české módní návrhářky Zoryana Stekhnovych.

Plesové šaty z nejnovější módní kolekce v Paříži žijící české módní návrhářky Zoryana Stekhnovych.

Plesové šaty 2015 Zoryana Stekhnovych

Plesové šaty v nové kolekci Zoryana Stekhnovych dávají již tradičně prostor vyniknout přirozené ženské kráse. V dlouhých modelech se objevují kontrasty hladkých tkanin s průhledností krajky, stejně tak jako kontrasty černé a dalších barev. Společenské šaty simulují průhlednost, přitom však vše dokonale zakrývají díky důmyslným střihům i materiálům. Zdánlivě je pak žena oblečena pouze do řídké krajky jako na dlouhých červených šatech s krajkovým průhledným živůtkem v černé barvě. Nebo jste nuceni se zamyslet, jak dokážou na postavě držet na materiál skoupé černé dlouhé večerní šaty. Plesové šaty Zoryana Stekhnovych umí kouzlit také s délkou. Díky odepínací sukní jsou petrolejově modré večerní šaty dlouhé a současně je můžete nosit jako krátké koktejlové šaty.

Plesové šaty Zoryana Stekhnovych si můžete v Praze vypůjčit nebo koupit.

Plesové šaty Zoryana Stekhnovych si můžete v Praze vypůjčit nebo koupit.

Půjčovna plesových šatů Zoryana Stekhnovych

Autorská půjčovna plesových šatů Zoryana Stekhnovych se nachází na Moráni 13 na Praze 2. Šaty si můžete půjčit nebo koupit. K dispozici jsou nové kolekce i ty starší, plesové šaty v různých délkách, velikostech i barvách. Hodí se na plesy, pro různé společenské události, ale také na speciální akce, jakými jsou maturitní plesy nebo promoce. Hodí se do taneční i jako šaty na svatbu pro hosty i družičky. Náročnější zákaznice si zde mohou domluvit také ušití šatů. Společenské šaty na míru by vám navrhla přímo vítězka v několika módních soutěžích, módní designérka Zoryana Stekhnovych.

Zdroj obrázků: Zoryana Stekhnovych

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail