Triola je synonymum pro kvalitní české prádlo a také pro plavky. Není to jen reklamní slogan firmy. Mám kolem sebe několik kamarádek a známých, které dají značce Triola vždy přednost před jinými zahraničními značkami. Nezapomněli jste při letošním pátraní po plavkách vhodných pro vaši postavu právě na tuto českou značku? Pojďte se podívat na její plavkový sortiment – na dámské plavky i na plavky pro muže.

Plavky Triola jsou plavky určené pro zvýraznění tvarů ženské postavy. Nádherné střihy dobře sednou na českou ženu a pomohou našim oblinám vyniknout a rozkvést do krásy. Kolekce plavek Triola pro léto 2014 je složena především z dvoudílných plavek. Ucelený koncept kolekce umožňuje zajímavé kombinace plavkových dílů navzájem a také sestavení si svých plavek na míru přesně podle vašich potřeb – podle toho, jakou velikost podprsenky a jakou velikost kalhotek potřebujete.

Triola myslí na české ženské tvary. Plavky Triola nabízí sortiment také pro větší velikosti a to co do obvodu, tak co do velikosti košíčků podprsenky.

Triola myslí na české ženské tvary. Plavky Triola nabízí sortiment také pro větší velikosti a to co do obvodu, tak co do velikosti košíčků podprsenky.

Dámské plavky Triola – nakombinujte si je podle svých potřeb

Zatímco nabídky jiných značek a butiků jsou plné především podprsenkových plavek s trojuhelníčkových košíčků, tyto v kolekci Triola nenajdete vůbec. Plavky Triola a jejich plavková podprsenka vždy poskytují prsům podporu a formu. Košíky bývají lehce vyztužené nebo bez výztuže, avšak vždy mají T-šev a také kostice, které zajišťují přirozeně kulatý tvar prsou. Prsa dokonale podpírají a upevňují je v ideální výšce. Podprsenky mívají variabilní ramínka, které můžete nosit klasicky přes ramena, zavázat si je za krkem, nebo si pomocí fixační sponky sepnou ramínka plavek vzadu do kříže.

K jednomu typu podprsenky nabízí Triola obvykle více druhů kalhotek. Každá žena si tak může vybrat ty, které nosí raději – které jsou jí pohodlnější a také ty, jež lépe odpovídají konkrétní postavě. Plavky Triola si zakládají na snadné kombinovatelnosti a variabilitě plavkových outfitů.

FOTOGALERIE: Plavky Triola: dámské plavky 2014

Jednodílné plavky Triola

Dámské plavky 2014 z kolekce Triola nabízí také povedený jednodílný model. Jednodílné plavky Triola nabízí dva rozdílné dezény. Střih důvtipně kombinuje vzorovanou část plavek a černé všívané boky, což vytváří výrazný zeštíhlující efekt. Košíčky jsou jemně vypodložené a jsou vyztužené kosticemi. Vypodložený přední díl plavek zpevňuje břišní partie. Plavky Triola v jednodílném střihu jsou stejně jako modely bikin opatřeny variabilními ramínky, které je možné mimo jiné uvázat kolem krku nebo stáhnout fixací vzadu do kříže.

Jednodílné plavky Triola z kolekce léto 2014.

Jednodílné plavky Triola z kolekce léto 2014.

Pánské plavky Triola – Guard

Triola není jen značkou pro ženy. V sortimentu plavek najdete také pánské plavky Guard, které nabízí plavky oblíbeného slipového i boxerkového typu. Kvalitní materiál a dobrý střih jsou filozofií pánských plavek Guard. Triola ponechala plavkám jednoduchý design. Plavky Triola pro muže zdobí pouze barevně kontrastními pruhy po stranách. Pohodlí zajišťuje široká guma v pase a šňůrka, která slouží také ke korekci velikosti plavek.

V sortimentu plavek najdete také pánské plavky Guard, které nabízí plavky oblíbeného slipového i boxerkového typu.

V sortimentu plavek najdete také pánské plavky Guard, které nabízí plavky oblíbeného slipového i boxerkového typu.

FOTOGALERIE: Pánské plavky Triola Guard léto 2014

Zdroj obrázků: Triola

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail